Meet Info
Marcellinus Early Bird Meet
Apr 13, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (180.54 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Male 1500 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Triphon Moodie
St. Joan of Arc - Mississauga
4:20.00
4:41.76
10
Kyle Birch
Rick Hansen - Mississauga
4:42.00
4:42.68
8
Orest Kowalik
John Cabot - Mississauga
4:45.00
4:42.70
6
Keenan A Romeo
John Fraser - Mississauga
4:20.00
4:48.95
5
Ethan Zmenak
Robert Bateman - Burlington
4:59.00
4:50.49
4
Nick McFarlane
Mentor College - Mississauga
5:04.00
4:54.61
3
Jerome Ramos
St. Marcellinus - Mississauga
NT
5:00.23
2
Chris Szymus
John Cabot - Mississauga
5:00.00
5:02.22
1
Nikhile Mookerji
North Park - Brampton
5:10.00
5:06.48
Kyle Xavier
St. Marcellinus - Mississauga
NT
5:15.23
Josh Gordon
St. Marcellinus - Mississauga
NT
5:15.65
Carl Ong
Cardinal Leger - Brampton
5:00.00
5:17.44
Tyler Chuang
St. Marcellinus - Mississauga
5:40.00
5:18.08
Erroll Bokma
Centennial - Welland
4:50.00
5:18.76
Sebastian Zerallos
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
5:20.00
5:18.80
Dylan Freeman
Central Peel - Brampton
5:03.00
5:21.75
Michael Komor
St. Marcellinus - Mississauga
5:45.00
5:23.06
Jad Hamawi
Glenforest - Mississauga
5:55.00
5:25.78
Davin Jankovics
Port Credit - Mississauga
5:10.00
5:26.47
Chris De Souza
St. Joseph - Mississauga
4:18.50
5:27.09
Julian Sookhoo
Brampton Centennial - Brampton
5:45.00
5:28.57
Olek Marachek
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
5:20.00
5:32.05
Orkun Bilge
Stephen Lewis - Mississauga
5:20.00
5:33.54
Arthur Mielniczek
St. Edmund Campion
4:45.00
5:33.97
Mahir Omar
Erindale - Mississauga
5:30.00
5:45.57
Mackenzie McClemont
Centennial - Welland
5:15.00
5:47.22
Yash Srivastava
St. Edmund Campion
4:35.00
5:50.63
Yusef Noor-Cox
Mentor College - Mississauga
6:35.00
5:52.64
Jonathan Liu
Stephen Lewis - Mississauga
5:55.00
6:24.55
Matt Bispo
Brampton Centennial - Brampton
5:00.00
SCR
Marco Ferrari
Robert F. Hall - Caledon East
5:15.00
SCR
Richeard Sherif
Port Credit - Mississauga
4:58.00
SCR
Zach Laurin
Central Peel - Brampton
7:02.00
SCR
Hassan Majeed
Glenforest - Mississauga
6:23.00
SCR
Sean Zammit
St. Joseph - Mississauga
4:15.80
SCR
Mitul Shah
Rick Hansen - Mississauga
5:15.00
SCR
Omar A Mashnuk
John Fraser - Mississauga
4:40.00
SCR
Tommy McLean
Brampton Christian - Caledon
5:00.00
SCR
James Ali
North Park - Brampton
5:10.00
SCR
Alex Jamieson
Lorne Park - Mississauga
5:25.00
SCR
c
Last updated Mon, 19 Apr 2010 14:32:19
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en