Meet Info
41st Nike / John Rowland Memorial Games 2014
Host by Neil McNeil High School
Apr 26, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Girls Female 1500 Metre Run
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Sophia Herrera
Bishop Allen Academy-Etobicoke
00.90
5:04.48
Christine Agustin
Dante Alighiere - Toronto
NT
5:05.13
Maddie Bak
Our Lady of Lourdes H S
4:58.03
5:06.86
Michelle Cornacchia
Notre Dame - Ajax
00.05
5:16.45
Madeline Armstrong
Eastview - Barrie
00.90
5:27.36
Tyra Gordon
Notre Dame - Ajax
00.05
5:30.05
Gabrielle Foss
Northern - Toronto
NT
5:30.76
Sara Law
Innisdale Barrie
00.20
5:31.32
Heidi Tuszkiewicz
All Saints - Whitby
NT
5:31.70
Maddy Fraser
Chippewa - North Bay
00.30
5:38.16
Hannah Simms
Eastview - Barrie
00.20
5:41.69
Christina Calerone
Notre Dame - Ajax
00.25
5:42.99
Gabriela Tinajero
Michael Power/St.Joseph-Etobic
5:44.21
5:43.15
Melissa Mathieu
Mary Ward - Scarborough
00.35
5:43.75
Raye Felstead
OD/Park S.S
00.35
5:44.04
Shae Turner
Loretto Abbey - Toronto
00.35
5:44.43
Bridget McGlynn
De La Salle College - Toronto
NT
5:45.18
Stephanie Cullen
Notre Dame - Ajax
00.35
5:46.06
Katrina Power
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
5:46.75
Daniella Giardetti
Mary Ward - Scarborough
00.40
5:49.37
Nicole Warren
Dunbarton - Pickering
00.15
5:50.26
Beth Stulen
Paris District Hight School
NT
5:52.87
Hayley Scott
Villanova College
5:45.97
5:55.49
Tina Dixon
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
6:01.37
Rosalind Dalzell
All Saints - Whitby
NT
6:04.84
Chelsea Allen
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
6:12.15
Vanessa Gomes
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
6:13.02
Sharon Santhakumar
Mary Ward - Scarborough
00.45
6:14.91
Carly MacGregor
Paul Dwyer - Oshawa
00.45
6:15.20
Angela Mak
Albert Campbell - Agincourt
NT
6:24.59
Fion Yeung
Albert Campbell - Agincourt
NT
6:25.95
Julia Milosz
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
6:30.96
Linda Wang
Albert Campbell - Agincourt
NT
6:34.70
Hayley Wright
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
6:35.42
Amanda Hoang
Albert Campbell - Agincourt
NT
6:39.68
Jennifer Thompson
Northern - Toronto
NT
6:43.11
Ashley Cameron
Wilfrid Laurier- Scarborough
NT
6:58.91
Diana Teichman
Bishop Allen Academy-Etobicoke
NT
7:00.33
c
Last updated Sat, 26 Apr 2014 23:19:03
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en