Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 22, 2013 to May 23, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (128.95 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Kevin Thirumaran
Woodbridge College- Woodbridge
ND
5.66
10
Brian Ward
Maple - Maple
ND
5.50
8
Rishi Shah
Middlefield - Markham
ND
5.41
6
Kamal Slowley
Markville - Markham
ND
5.38
5
Jashin Sidhu
Woodbridge College- Woodbridge
ND
5.33
4
Eric Brierley
Markham - Markham
ND
5.30
3
Thomas Lai
Stouffville - Stouffville
ND
5.21
2
Julian Antonini
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
5.20
1
Edmond Lin
Middlefield - Markham
ND
5.01
Hamza Aqib
Middlefield - Markham
ND
4.90
Griffen Elliott
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
4.86
David Zhang
Bur Oak S.S.
ND
4.80
Justin Laureta
Jean Vanier - Richmond Hill
ND
4.75
Jacob Hoang
Bur Oak S.S.
ND
4.75
Ivan Zhou
Middlefield - Markham
ND
4.69
Jared Ash
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
4.69
Max Georgopoulos
Aurora High School
ND
4.67
Darren Eap
Woodbridge College- Woodbridge
ND
4.66
Tamoor Bhangoo
Middlefield - Markham
ND
4.56
George-Lucas Papaconstantinou
Bill Crothers - Unionville
ND
4.52
Johannes Hettmann
Maple - Maple
4.60
4.48
Gavin Sum
Bur Oak S.S.
ND
4.43
Azeem Cheema
Maple - Maple
ND
4.42
Graham Dynes
Aurora High School
ND
4.40
Ameer Jeddi
Woodbridge College- Woodbridge
ND
4.37
Matthew Speciale
St. Jean de Brebeuf
ND
4.32
John Capulong
Markville - Markham
ND
4.31
Jonathan Luu
Markville - Markham
ND
4.29
Adrain De Rushe
Brother Andre - Markham
ND
4.26
Ibadur Khan
Bur Oak S.S.
ND
4.14
Jean Luc Cinq-Mars
Aurora High School
ND
4.13
Tahjeel Macarthy-Hinds
Middlefield - Markham
ND
4.12
Cyril Ardena
Jean Vanier - Richmond Hill
ND
4.01
Zayn Chaudry
Sacred Heart - Newmarket
3.63
3.77
David Greiver
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
3.24
Alif Morshed
Langstaff - Richmond Hill
4.00
3.16
Alejandro Romero
Jean Vanier - Richmond Hill
ND
3.07
Josh Barillas
Huron Heights - Newmarket
ND
2.96
Oren Karol
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
2.93
Anthony Gonyea
Our Lady of the Lake - Keswick
ND
DNF
Jeffery Cheng
Bayview - Richmond Hill
ND
DNF
John Luke Ligato
Woodbridge College- Woodbridge
ND
DNF
Alan Tong
Bayview - Richmond Hill
ND
DNF
Timothy Sung
Bayview - Richmond Hill
ND
DNF
Jeremy Burrows-Balka
Sutton - Sutton West
ND
DNF
Jonathon Hung
Newmarket - Newmarket
ND
DNF
Dimitri Beauchamp Voutselas
Aurora High School
ND
DNF
Alan Li
Bayview - Richmond Hill
ND
DNF
James Tong
Langstaff - Richmond Hill
ND
DNF
Yanni Beck
Vaughan - Thornhill
ND
DNF
San Kim
St. Robert - Thornhill
ND
DNF
Bryan Manweiler
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
DNF
Angelo Savoia
Our Lady of the Lake - Keswick
ND
DNF
Benji Dzaldov
Community Hebrew Academy-R.H.
ND
DNF
Andy Dickson
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
DNF
Gillian Osatyamwen
Brother Andre - Markham
ND
DNF
c
Last updated Sun, 26 May 2013 0:06:42
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en