Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 17, 2023 to May 18, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (322.57 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female 50 Metre Dash (1A)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Jessie Rate
Erindale - Mississauga
NT
09.17
10
Nadira Cunningham
St. Augustine
NT
12.06
8
Sapida Nemani
Erindale - Mississauga
NT
12.38
6
Joy Seto
West Credit - Mississauga
NT
12.45
5
Lauren Macedo
St. Augustine
NT
12.52
4
Yialda Nadery
Erindale - Mississauga
NT
14.05
3
Emilia Matta
St. Marcellinus - Mississauga
NT
15.91
2
Amisha Sital
Parkholme
NT
16.12
1
Ginger Ye
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
17.60
Natalie Hoggar
Parkholme
NT
19.00
Sandra Farooq
St. Augustine
NT
19.01
Shaian Berry
Brampton Centennial
NT
19.65
Alicia Cockhill
Applewood School
NT
19.67
Kimora Wilson-Shand
St. Roch - Brampton
NT
21.10
Melissa Mbalire
Applewood School
NT
22.22
Elise Ibasco
Applewood School
NT
23.07
Gurleen Rangi
Louise Arbour- REACH
NT
23.10
Shyla H Jones
Parkholme
NT
23.66
Haya Jabbour
St. Marcellinus - Mississauga
NT
27.34
Sukhneet Hayer
Louise Arbour- REACH
NT
28.59
Fiza Saqib
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
29.14
Julia Biag
Parkholme
NT
30.38
Sarah Boodram
port credit team 10
NT
36.59
Jasleen Rangi
Louise Arbour- REACH
NT
37.89
Harsharan Samra
Parkholme
NT
39.91
Gabrielle De Pacina
Applewood School
NT
44.86
Emma Roberts
Jean Augustine - Brampton
NT
DQ
Arthi Vigneswaran
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
DQ
Kaleigh Macaya
Applewood School
NT
DQ
Jaira Bataga
Applewood School
NT
DQ
Audree Kayiranga
Heart Lake - Brampton
NT
DQ
Katelyn Warren
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Hannah Varghese
John Cabot Catholic School
NT
DQ
Alyssa Zeng
Erindale - Mississauga
NT
DQ
Manahil Shaikh
Applewood School
NT
DQ
Julia Aniol
Applewood School
NT
DQ
Maryam Rahman
Erindale - Mississauga
NT
DQ
Lizeth D'Amico
David Suzuki Secondary School
NT
DQ
Eva Fu
Applewood School
NT
DQ
Emma Zhao
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DQ
Veronica Fonseca
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DQ
Alexia-Paige Dorman
Applewood School
NT
DQ
Bea Ramos
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DQ
Manmeet Layal
David Suzuki Secondary School
NT
DQ
Eugenne Surjoprajogo
Brampton Centennial
NT
DQ
Izzah Iqbal
West Credit - Mississauga
NT
DQ
Patricia Haddad
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
DQ
Kashvi Lehal
Louise Arbour- REACH
NT
DQ
Divya Jaglal
Parkholme
NT
DQ
Audrey Foster
Parkholme
NT
DQ
Emily Santos
St. Roch - Brampton
NT
DQ
Kimberley Sicajan Aju
St. Roch - Brampton
NT
DQ
Ella Moreno
St. Joseph
40.00
DQ
Gianna Gaviola
St. Joseph
14.40
DQ
Francheska Dacara
Philip Pocock - Mississauga
NT
DQ
Arianna Walcott
St. Edmund Campion-Brampton
NT
DQ
Natalie Steele
St. Roch - Brampton
NT
DQ
Safrin Kalsi
Louise Arbour- REACH
NT
10.91
10
c
Last updated Tue, 06 Jun 2023 15:10:09
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en