Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 16, 2019 to May 17, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Marcus Greaves
Richmond Green - Richmond Hill
ND
5.87
10
Arman Shahzadeh
Richmond Green - Richmond Hill
ND
5.64
8
William Forhan
Sacred Heart - Newmarket
ND
5.59
6
Sarujen Arulharan
Markville Secondary School
ND
5.46
5
Matias Lima
Cardinal Carter - Aurora
ND
5.36
4
Alexandre Thompson
Bill Crothers SS - Unionville
ND
5.36
3
Jackson Edward
Newmarket - Newmarket
ND
5.18
2
Rayan Saeed
Maple - Maple
ND
5.10
1
Vincent Li
Bur Oak S.S.
ND
5.07
Matthew Liaw
Bill Hogarth Secondary School
ND
5.05
Jacob Hankai
Dr. John Denison - Newmarket
ND
5.04
Tyler Simpson
Keswick - Keswick
ND
5.04
Jordan Kim
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
ND
5.00
Tyler Wilmot
Milliken Mills - Markham
ND
4.99
Victor Yu
Bill Hogarth Secondary School
ND
4.99
Andrew Schembri
Stouffville - Stouffville
ND
4.98
Arujan Navaneethan
Middlefield - Markham
ND
4.95
Devlyn Sun
Markville Secondary School
ND
4.95
Andy Low
Bur Oak S.S.
ND
4.89
Andrew Tsotos
Jean Vanier CHS - Richmond Hil
ND
4.88
Aathish Puthanpuragit
Tommy Douglas Secondary School
ND
4.85
Kenneth Kong
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
4.83
Alex Rozenberg
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
4.76
Nathanael Ann
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
4.74
Cameron Nemeth
Newmarket - Newmarket
ND
4.66
Ruidger Ke
Bayview - Richmond Hill
ND
4.49
Soheil Karimi
Langstaff - Richmond Hill
4.76
4.46
Sahand Karimi
Langstaff - Richmond Hill
4.66
4.40
Evan Bodini
Toronto District Christian HS
ND
4.37
Brandon Pao
Langstaff - Richmond Hill
ND
4.28
Bardia Kamali
Tommy Douglas Secondary School
ND
4.17
Evan Zhou
Markville Secondary School
ND
4.09
Veondre Messam-Harding
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
4.06
Nirosan Mohendran
Bur Oak S.S.
4.13
4.01
Ethan Lo
Richmond Green - Richmond Hill
4.51
FOUL
Michael Wong
Bur Oak S.S.
ND
FOUL
David Huang
Milliken Mills - Markham
4.36
ND
Kalen Papazian
Thornhill - Thornhill
ND
ND
Nathan Zusman
Thornhill - Thornhill
ND
ND
Gianluca Frattaroli
St. Joan of Arc - Maple
ND
ND
Easton Dobbie
Huron Heights - Newmarket
ND
ND
Jordan Ko
Aurora High School
ND
ND
Kian Serjeantson
Bill Hogarth Secondary School
ND
ND
Deven Chakravorty
Unionville - Markham
ND
ND
Serge Ekzhanov
Langstaff - Richmond Hill
ND
ND
Ali Maghbooli
Langstaff - Richmond Hill
ND
ND
Terence Jiang
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
ND
Sam Shory
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
ND
Maxwell He
St.Theresa of Lisieux
ND
ND
Kaven Rajakumar
Bill Crothers SS - Unionville
ND
ND
Ryan Ha
Stouffville - Stouffville
ND
ND
Brycen Millette
St. Brother Andr� CHS
ND
DNS
Tyler Spencer
Bill Crothers SS - Unionville
ND
DNS
Callum Tropak
St. Joan of Arc - Maple
ND
DNS
Arik Dhaliwal
Villanova College
ND
DNS
Lamonte Rudi-Barrett
Richmond Green - Richmond Hill
ND
DNS
Daniele Scaturchio
Cardinal Carter - Aurora
4.60
DNS
Malaki Delicato
Dr. John Denison - Newmarket
ND
DNS
Brendan Russell
Bill Crothers SS - Unionville
ND
DNS
Rein Maynard
Woodbridge College Wyverns
ND
DNS
Faraz Malik
Thornlea - Thornhill
ND
DNS
Adrian Vinoth
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
DNS
Ethan Chan
Tommy Douglas Secondary School
ND
DNS
Duane Nguyen
Tommy Douglas Secondary School
ND
DNS
Rameil Adam
Emily Carr Secondary School
ND
DNS
Mbong Mbong
Richmond Green - Richmond Hill
ND
DNS
Frederick Zhang
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
DNS
Daniel Gao
Dr. G. W. Williams - Aurora
5.10
DNS
Alex Rogers
Aurora High School
ND
DNS
c
Last updated Sat, 18 May 2019 20:28:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en