Meet Info
ROPSSAA Special Needs
Track and Field Meet
May 19, 2010 to May 20, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (253.06 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Male Softball Throw
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Anthony Zieba
John Fraser Satellite
ND
0.30
10
Connor Thomas
Philip Pocock - Mississauga
ND
0.30
0.46
Agit Cocelli
Harold M Brathwaite - Brampton
ND
0.29
0.46
Claudio Perrone
Ascension of Our Lord-Miss
ND
0.28
0.46
Michael Le
Parkholme School
ND
0.28
0.46
Adrian Quidley
St. Joseph - Mississauga
ND
0.28
0.46
T.J. Tannahill
Mayfield Parkholme
ND
0.27
0.46
Mathew Chung
West Credit Panthers
ND
0.27
6
Sam Ranches
Ascension of Our Lord-Miss
ND
0.26
0.46
Kastriot Kalaba
West Credit Panthers
ND
0.25
0.46
Bruno Silva Salumbo
Gordon Graydon
ND
0.25
0.46
Patrick Stolarski
St. Joseph - Mississauga
ND
0.24
0.46
Zaid A Ghani
Applewood Acres
ND
0.23
0.46
Hassaan Shoaib
Mayfield Parkholme
ND
0.23
0.46
Augustine Rolland
St. Martin's - Mississauga
ND
0.23
0.46
Adrian Burgess
Ambrozic
ND
0.23
0.46
Amos Thomas
North Peel - Brampton
ND
0.23
0.46
Anfernee Harrison
North Peel - Brampton
ND
0.23
0.46
Chris Audet
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.22
0.46
Eugene Awuni
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.22
0.46
Harry Shaw
Mayfield Parkholme
ND
0.22
0.46
Sam Hematnia
West Credit Panthers
ND
0.22
0.46
Ariel Aromin
St. Martin's - Mississauga
ND
0.22
0.46
Tom Povazanj
St. Martin's - Mississauga
ND
0.22
0.46
Matt Borkowski
Heart Lake - Brampton
ND
0.22
0.46
Brian Pangan
North Peel - Brampton
ND
0.22
0.46
Shawn McDonald
Central Peel - Brampton
ND
0.21
0.46
Andrew Jurski
Loyola - Mississauga
ND
0.21
0.46
Scott Duong
West Credit Panthers
ND
0.21
0.46
Richard Cocomello
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.20
William O'Connor
Mayfield Parkholme
ND
0.20
Daniel Awad
Mayfield Parkholme
ND
0.20
Andre Palmer
West Credit Panthers
ND
0.20
Michael Duong
West Credit Panthers
ND
0.20
Nathan Sousa
West Credit Panthers
ND
0.20
Jacob Triantafilou
West Credit Panthers
ND
0.20
Michael Nelson
Gordon Graydon
ND
0.20
Paco Renalas
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.19
0.46
Ron Adea
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.19
0.46
Cameron Hodder
Chinguacousy - Brampton
ND
0.19
0.46
Khalid Esau
Mayfield Parkholme
ND
0.19
0.46
Nigel Menezes
St. Marcellinus - Mississauga
ND
0.19
0.46
Akeem Gordon
Applewood Acres
ND
0.18
0.46
Brett Neilly
Mayfield Parkholme
ND
0.18
0.46
Jaffar Khorasanee
Rick Hansen - Mississauga
ND
0.18
0.46
Adrian Ward
Harold M Brathwaite - Brampton
ND
0.18
0.46
John Nebluk
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.17
0.46
German Reanu-Navarro
Applewood Acres
ND
0.17
0.46
Justin MacLeod
Central Peel - Brampton
ND
0.17
0.46
George Daniel
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.17
0.46
Evander Pearson
West Credit Panthers
ND
0.17
0.46
Eschli Kevin
Loyola - Mississauga
ND
0.17
0.46
Tso choy GO
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.16
0.46
Paramjit Bittu
Mayfield Parkholme
ND
0.16
0.46
Matthew Mandaliti
St. Marcellinus - Mississauga
ND
0.16
0.46
Daniel Haikalis
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
0.16
0.46
Alex Laurenco
West Credit Panthers
ND
0.15
0.46
Khalid Saadalden
Parkholme School
ND
0.15
0.46
Austin Welsh
West Credit Panthers
ND
0.15
6
Mehul Selarka
North Peel - Brampton
ND
0.15
0.46
Nosley Burton
North Peel - Brampton
ND
0.15
0.46
Luke Drummond
St. Joseph - Mississauga
ND
0.15
0.46
Ben Dennis
Mayfield Parkholme
ND
0.14
0.46
Micheal Botchway
Ascension of Our Lord-Miss
ND
0.14
0.46
Hong Mike
West Credit Panthers
ND
0.14
0.46
Miguel Sandoval
St. Marcellinus - Mississauga
ND
0.14
0.46
Sunny Basra
Parkholme School
ND
0.14
0.46
Navdeep Singh
Lincoln Alexander -Mississauga
ND
0.14
0.46
Harsher Sidhu
North Peel - Brampton
ND
0.14
0.46
Alex Silva
Applewood School
ND
0.14
0.46
Mohsin Qureshi
Applewood School
ND
0.14
0.46
Justin Jaglall
Applewood Acres
ND
0.13
0.46
Stephen Bowering
St. Joan of Arc - Mississauga
ND
0.13
0.46
Roarke Fernandes
Parkholme School
ND
0.13
0.46
Tan Lan
Ascension of Our Lord-Miss
ND
0.12
0.46
Aleem Choudary
Parkholme School
ND
0.12
0.46
Adam Ali
Lincoln Alexander -Mississauga
ND
0.12
0.46
Gavin Lakhan
Brampton Centennial S.S
ND
0.11
10
Matthew Head
Rick Hansen - Mississauga
ND
0.11
0.46
Stanley Xavier
Ascension of Our Lord-Miss
ND
0.11
0.46
Tyler Porter
Parkholme School
ND
0.11
0.46
Aaron Lenc
Chinguacousy - Brampton
ND
0.11
0.46
Andrew Garvin
Applewood School
ND
0.11
0.46
Michael Tucciarone
Iona Catholic Secondary School
ND
0.11
0.46
Shemar Singh
Mayfield Parkholme
ND
0.10
0.46
Shane Shariati
West Credit Panthers
ND
0.10
Navjeet Singh
Parkholme School
ND
0.10
6
Mark Durgaprasad
Applewood School
ND
0.10
0.46
Andrew Quach
d'Youville
ND
0.09
0.46
Devin Schmidt
Parkholme School
ND
0.09
0.46
Danny Ung
Chinguacousy - Brampton
ND
0.08
0.46
Michael Shand
Lincoln Alexander -Mississauga
ND
0.08
0.46
Mateja Milic
Applewood School
ND
0.07
6
Stephen Seegobin
Brampton Centennial S.S
ND
0.06
10
Andrew Okusaga
d'Youville
ND
0.06
0.46
Shoaib Butt
Parkholme School
ND
0.06
0.46
Michael Stokes
Chinguacousy - Brampton
ND
0.05
0.46
Ibrahim Awan
Applewood School
ND
0.04
6
Ryan Stokes
Chinguacousy - Brampton
ND
0.03
0.46
Andre Green
Mayfield Parkholme
ND
0.03
10
Adam Abu Jazar
Parkholme School
ND
0.03
0.46
Ryan Butler
John Cabot Secondary School
ND
0.02
6
Christopher Battaglia
St. Joseph - Mississauga
ND
0.01
0.46
Skylar McCauley
North Peel - Brampton
ND
0.48
Justin Landry
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
0.46
Mustafa Khaleel
Rick Hansen - Mississauga
ND
0.44
Brandon Khan
Heart Lake - Brampton
ND
0.44
Kevin Esseboom
Central Peel - Brampton
ND
0.40
Nicholas Romano
Philip Pocock - Mississauga
ND
0.39
Alex Poutsoungas
Philip Pocock - Mississauga
ND
0.35
Zachary McCauley
North Peel - Brampton
ND
0.35
Sheldon Rodney
Bramalea - Brampton
ND
0.35
Jonney Truong
West Credit Panthers
ND
0.33
Martin Skicki
Fr Michael Goetz - Mississauga
ND
0.31
Patrick Sadkiewicz
Philip Pocock - Mississauga
ND
0.31
Gianluca Cervini
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
SCR
Daniel Marji
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
SCR
Chistopher Yap
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
SCR
Kwabena Yeboah
St. Thomas Aquinas - Brampton
ND
SCR
Brandon Grove
Clarkson
ND
SCR
Tawsif Siddiqui
Clarkson
ND
SCR
Stephen Budhai
Bramalea - Brampton
ND
SCR
Jae Ho Shin
John Fraser Satellite
ND
SCR
John Harris
St. Edmund Campion
ND
SCR
Jordan Lobo
St. Edmund Campion
ND
SCR
Daniel Citren
Applewood Acres
ND
SCR
Alex Hernandez
Applewood Acres
ND
SCR
Peter Luchko
Applewood Acres
ND
SCR
Evan Gray
Applewood Acres
ND
SCR
Brandon Hsu
Brampton Centennial S.S
ND
SCR
Abbas Syed
Brampton Centennial S.S
ND
SCR
Kyle Jedan
Chinguacousy - Brampton
ND
SCR
Baba Khan
Brampton Centennial S.S
ND
SCR
Alex Hogg
Brampton Centennial S.S
ND
SCR
Jay Keleman
Mayfield Parkholme
ND
SCR
Persaud Phillip
St. Martin's - Mississauga
ND
SCR
Wagner Bradley
St. Martin's - Mississauga
ND
SCR
Henao-Marin Daniel
St. Martin's - Mississauga
ND
SCR
Pedace Alex
St. Martin's - Mississauga
ND
SCR
Nick Iriotakis
West Credit Panthers
ND
SCR
David Nguyen
West Credit Panthers
ND
SCR
Dawood Saddique
West Credit Panthers
ND
SCR
Mochine Saumtally
West Credit Panthers
ND
SCR
James Crawford
Brampton Centennial S.S
ND
SCR
Shiva Debysingh
Parkholme School
ND
SCR
Brian Carson
Parkholme School
ND
SCR
Michael Malo
Parkholme School
ND
SCR
Fahhad Rehman
Applewood School
ND
SCR
Chris Andreasen Nkodo
Parkholme School
ND
SCR
Zen Ali
West Credit Panthers
ND
SCR
Chibi Bernard
Parkholme School
ND
SCR
Osama Iftikhar
Parkholme School
ND
SCR
Darryl Cameron
West Credit Panthers
ND
SCR
Jacky Chyn
West Credit Panthers
ND
SCR
Mantej Sidhu
Erindale - Mississauga
ND
SCR
Marco Cassano
St. Marcellinus - Mississauga
ND
SCR
Randeep Rihal
Parkholme School
ND
SCR
Harrison Witt
St. Marcellinus - Mississauga
ND
SCR
Peter Kim
St. Marcellinus - Mississauga
ND
SCR
Tomas Langill
St. Paul's - Mississauga
ND
SCR
Harmandeep Sidhu
Parkholme School
ND
SCR
De-Jean Tomlinson
Parkholme School
ND
SCR
Daniel Plachta
St. Paul's - Mississauga
ND
SCR
Christopher Zambri
St. Paul's - Mississauga
ND
SCR
Darek Markowski
St. Paul's - Mississauga
ND
SCR
Javan Golding
Team Woodlands
ND
SCR
Sameer Nouri
Team Woodlands
ND
SCR
Sam Tilander
Parkholme School
ND
SCR
Josh Trumble
Parkholme School
ND
SCR
Jake Reesor
Parkholme School
ND
SCR
Usman Arshad
Parkholme School
ND
SCR
Taishan Ramsay
Lincoln Alexander -Mississauga
ND
SCR
Marvin Clarke
Parkholme School
ND
SCR
Farhan Bhatti
Parkholme School
ND
SCR
Michael Bole
Parkholme School
ND
SCR
Theo Francis
Parkholme School
ND
SCR
Shaan-E-Abbas Jamal
Parkholme School
ND
SCR
Christopher Veeber
West Credit Panthers
ND
SCR
Harjot Chahal
Lincoln Alexander -Mississauga
ND
SCR
Farriss Aminu
Parkholme School
ND
SCR
Kelvin Tran
West Credit Panthers
ND
SCR
Mathew Wood
West Credit Panthers
ND
SCR
Shuvarnan Sritharan
North Peel - Brampton
ND
SCR
Eric Odame
North Peel - Brampton
ND
SCR
Ismail Saleemi
North Peel - Brampton
ND
SCR
Ethan Weitendorf
North Peel - Brampton
ND
SCR
Nick Paribello
North Peel - Brampton
ND
SCR
John Coates
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
SCR
Brandon Williams
Applewood School
ND
SCR
Jordan Wheatle
Central Peel - Brampton
ND
SCR
Robert Capovilla
Team Woodlands
ND
SCR
Richard Collins
Gordon Graydon
ND
SCR
Andrew Kinemore
Gordon Graydon
ND
SCR
Jonathan Sousa
Gordon Graydon
ND
SCR
Chivesh Imbarajah
Iona Catholic Secondary School
ND
SCR
Jacob McBurney
John Cabot Secondary School
ND
SCR
Brandon Iam
Iona Catholic Secondary School
ND
SCR
Anthony Stavri
Iona Catholic Secondary School
ND
SCR
Arthur Dabrowski
John Cabot Secondary School
ND
SCR
c
Last updated Mon, 09 May 2011 17:44:41
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en