Meet Info
2008 ROPSSAA Special Needs
May 14, 2008 to May 15, 2008
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female Softball Throw
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Tiann Thomas-Walford
port credit applewood (
mississauga
)
ND
36.80
10
Erin Little
North Park S.S. (
Brampton
)
ND
14.30
10
Daniela Clozza
Iona C S S (
Mississauga
)
ND
11.60
10
Shanice Fraser-James
Fr. Michael Goetz (
Mississauga
)
ND
11.50
10
Nickesha Kong
Notre Dame H S (
Brampton
)
ND
25.20
8
Jennifer Raposo
Iona C S S (
Mississauga
)
ND
7.70
8
Niloufar Jaferi
John Fraser S.S. (
Mississauga
)
ND
7.70
8
Osato Imafidon
St. Augustine S S (
Brampton
)
ND
20.00
6
Vanessa Zammit
Iona C S S (
Mississauga
)
ND
4.80
6
Maria Di Rubbo
St Edmund Campion (
Brampton
)
ND
4.60
6
Kashmala Shaheen
port credit applewood (
mississauga
)
ND
17.00
5
Francesca D'Souza
St Marcellinus S. S (
Mississauga
)
ND
4.40
5
Karley Oakes
Loyola C S S (
Mississauga
)
ND
16.90
4
Sandra Atto
St Marcellinus S. S (
Mississauga
)
ND
16.50
3
Marian Abdel Malek
West Credit S S (
Mississauga
)
ND
16.00
2
Oneka Seivwright
Bramalea SS (
Brampton
)
ND
15.90
1
Natalia Roa
St. Joan of Arc (
MISSISSAUGA
)
ND
15.30
Alex Morgan
West Credit S S (
Mississauga
)
ND
15.10
Angeline Mandrapilias
Gordon Graydon Mem. S S (
Mississauga
)
ND
13.70
Stephanie Farrell
Our Lady of Mount Carmel (
Mississauga
)
ND
13.30
Larissa Jamal
Notre Dame H S (
Brampton
)
ND
13.30
Sherry Hunjan
Heart Lake S S (
Brampton
)
ND
13.20
Rajanpreet Bhoon
Lincoln Alexander S S (
Mississauga
)
ND
12.84
Maddy Heenan
John Fraser S.S. (
Mississauga
)
ND
11.80
Anna Chong
West Credit S S (
Mississauga
)
ND
10.50
Gurvir Singh
Brampton Centennial Secondary (
Brampton
)
ND
10.50
Jacquie Bailey
Clarkson S S (
Mississauga
)
ND
10.50
Hajira Khaja
Parkholme School (
Brampton
)
ND
10.40
Crystal Roy
St. Paul S.S. (
Mississauga
)
ND
10.05
Helen Do
John Cabot Catholic Secondary (
Mississauga
)
ND
9.30
Lachet Notice
Parkholme School (
Brampton
)
ND
8.80
Antra Ghosh
West Credit S S (
Mississauga
)
ND
8.45
Katrina Rempel
Mayfield Parkholme (
Brampton
)
ND
8.40
Catherine McGregor
Applewood Acres (
Mississauga
)
ND
8.20
Megan Russell
Clarkson S S (
Mississauga
)
ND
8.10
Christine Johnson
Clarkson S S (
Mississauga
)
ND
7.80
Amber Siddiqui
Parkholme School (
Brampton
)
ND
7.00
Eden Woldetsadik
Heart Lake S S (
Brampton
)
ND
6.90
Rachel Binnie
West Credit S S (
Mississauga
)
ND
6.70
Christine Lam
St Edmund Campion (
Brampton
)
ND
4.90
Victoria Pimentel
St Edmund Campion (
Brampton
)
ND
3.60
Seena Akramy
John Fraser S.S. (
Mississauga
)
ND
3.10
Kayla Nogueira
West Credit S S (
Mississauga
)
ND
1.11
Dionne Philadelphia
Heart Lake S S (
Brampton
)
ND
DQ
Karen Barclay
Heart Lake S S (
Brampton
)
ND
DQ
Amanda Baird
North Park S.S. (
Brampton
)
ND
DQ
Jessica Pinto
John Cabot Catholic Secondary (
Mississauga
)
ND
DQ
Chayniq Pollard
Mayfield Parkholme (
Brampton
)
ND
DQ
c
Last updated Fri, 16 May 2008 12:21:53
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en