Meet Info
2009 ROPSSAA Special Needs
May 13, 2009 to May 14, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Male Shot Put
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Jerome Bynoe
St. Augustine S S
ND
10.40
10
Damian Borges
St. Augustine S S
ND
6.00
10
Michael Ndububa
St. Augustine S S
ND
5.31
10
Carter Crawford
St. Thomas Aquinas
ND
10.00
8
Derek Lima
St. Augustine S S
ND
2.74
8
Sunny Singh
Central Peel S S
ND
8.80
6
Michael Byer-Symister
Our Lady of Mount Carmel
ND
7.83
5
Robert Wollziefer
St Marcellinus Secondary Schoo
ND
7.59
4
Travis Kerr
St. Augustine S S
ND
7.52
3
Wesley Moses
Chinguacousy S S
ND
7.32
2
Matthew Dodge
Parkholme School
ND
7.30
1
Robert Brine
St. Augustine S S
ND
7.25
Affan Sheikh
West Credit S S
ND
7.25
Elvin Lai
West Credit S S
ND
7.00
Robbie Rodden
West Credit S S
ND
7.00
Samuel Ranches
Ascension of Our Lord S S
ND
6.94
Laurence Weir
Central Peel S S
ND
6.85
Kris Wenderski
St. Thomas Aquinas
ND
6.84
Ryan Booth
Clarkson S S
ND
6.55
Jordan Wheatle
Lincoln Alexander S S
ND
6.55
Anthony Rodrigues
Our Lady of Mount Carmel
ND
6.50
Francisco Barranco
Fr. Michael Goetz
ND
6.45
Devin Gravelle
St. Augustine S S
ND
6.40
Troy Clarke
Central Peel S S
ND
6.11
Mark Stroud
Central Peel S S
ND
6.08
Rudy Vrba
St Marcellinus Secondary Schoo
ND
5.81
Larry Alexander
St. Marguerite d'Youville
ND
5.80
Kevin Essenboom
Central Peel S S
ND
5.80
Jeffery Wollziefer
St Marcellinus Secondary Schoo
ND
5.80
Jeffrey Letarte
Philip Pocock S S
ND
5.80
Massimo Quattrociocchi
St. Augustine S S
ND
5.50
Jesse Lawson
St Marcellinus Secondary Schoo
ND
5.49
Nathan D'Costa
St. Marguerite d'Youville
ND
5.45
James Crawford
katherine sciberras
ND
5.00
Anthony Barnes
West Credit S S
ND
4.95
Khalid Esau
Mayfield S S
ND
4.90
Daniel Maiola
Our Lady of Mount Carmel
ND
4.81
Laczko Matthias
St. Martin Secondary /school
ND
4.70
Alec Montgomery
St. Augustine S S
ND
4.60
Rene Molina
Lincoln Alexander S S
ND
4.40
JayCee Juliano
St. Augustine S S
ND
3.99
Brandon Grove
Clarkson S S
ND
3.70
Scott Merrick
Clarkson S S
ND
3.70
Theo Francis
Parkholme School
ND
3.67
Jasen Fontanos
St. Marguerite d'Youville
ND
3.30
Leandro Arturaola
St. Thomas Aquinas
ND
3.15
Jaipal Rihal
Lincoln Alexander S S
ND
2.15
Connor Butler-McDonnell
Gordon Graydon Mem. S S
ND
DNS
Matthew Nieckula
St. Martin Secondary /school
ND
DNS
Matthew Hluden
West Credit S S
ND
DNS
Dennis Gaul
Gordon Graydon Mem. S S
ND
DNS
Marco Marin
Philip Pocock S S
ND
DNS
Mathew DeStefano
St. Marguerite d'Youville
ND
DNS
Alex Bowen
Ascension of Our Lord S S
ND
DNS
T.J. Tannahill
Mayfield S S
ND
DNS
Donny Laundry
Central Peel S S
ND
DNS
Ron Griffiths
West Credit S S
ND
DNS
Arvin Patros
St. Marguerite d'Youville
ND
DNS
Denis Gauthier
Notre Dame H S
ND
DNS
John Harris
St Edmund Campion Secondary S
ND
DNS
c
Last updated Thu, 04 Jun 2009 9:49:33
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en