Meet Info
2007 ROPSSAA Special Needs
May 15, 2007 to May 16, 2007
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (235.12 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Male Shot Put
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Stephen Smith
Parkholme School
ND
9.10
10
Tommy Trenh
Rick Hansen Secondary School
ND
6.04
10
Gianluca Cervini
St. Thomas Aquinas
ND
3.33
10
Ryan Bennett
North Peel Secondary School
ND
2.44
10
Michael Eusebio
St.Augustine
ND
8.68
8
Ryan Thomson
Rick Hansen Secondary School
ND
5.51
8
Derek Lima
St.Augustine
ND
2.27
8
Mike Botelho
Applewood Acres
ND
8.39
6
Singh Sunny
Chinguacousy
ND
8.01
5
Weir Laurence
Lincoln Alexander S.S.
ND
7.65
4
Daniel Przeracki
Notre Dame Knights
ND
7.39
3
Jeffrey Leparskis
West Credit Panthers
ND
7.37
2
Borkowksi Matthew
Heart Lake Hurricanes
ND
7.03
1
Denis Gauthier
Notre Dame Knights
ND
6.86
Eric Delledonne
St.Augustine
ND
6.84
Wesley Moses
Chinguacousy
ND
6.61
James Da Ponte
St Paul
ND
6.57
Osman Khan
West Credit Panthers
ND
6.46
Ali Siddique
Parkholme School
ND
6.14
Jordan Wheatle
Lincoln Alexander S.S.
ND
6.08
Rudy Vrba
St. Marcellinus
ND
6.05
Jeffery Wollziefer
St. Marcellinus
ND
5.98
Devin Gravelle
St.Augustine
ND
5.76
Horace Martin
West Credit Panthers
ND
5.70
Rajdeep Rai
Parkholme School
ND
5.66
Jordan Francis
Rick Hansen Secondary School
ND
5.65
Robert Wollziefer
St. Marcellinus
ND
5.58
Ryan Booth
Clarkson Satellite- Applewood
ND
5.55
Matthew Nieckula
St. Martins
ND
5.48
Sukhtej Danewalia
St. Marguerite d'Youville S.S.
ND
5.47
Nathan D'Costa
St. Marguerite d'Youville S.S.
ND
5.39
Arvin Patros
St. Marguerite d'Youville S.S.
ND
5.32
Troy Clarke
Lincoln Alexander S.S.
ND
5.22
Ravi Mahil
Parkholme School
ND
5.19
Sanjeevan Nimalendra
Parkholme School
ND
4.96
Larry Alexander
St. Marguerite d'Youville S.S.
ND
4.94
Jeffrey Vaudrin
Lincoln Alexander S.S.
ND
4.81
JayCee Juliano
St.Augustine
ND
4.78
Luca Matricciano
St. Marcellinus
ND
4.76
Eugene Awuni
St. Joan of Arc CSS
ND
4.61
Francis Theo
Heart Lake Hurricanes
ND
4.59
Affan Usmani
West Credit Panthers
ND
4.57
Francisco Baranco
Father Goetz Gators
ND
4.51
Daniel Shepard
Parkholme School
ND
4.49
Cowan Kadeem
Heart Lake Hurricanes
ND
4.31
Massimo Quattociocchi
St.Augustine
ND
4.30
Daniel Maiola
Our Lady of Mount Carmel
ND
4.28
Jae Ho Shin
John Fraser Satellite
ND
4.03
Paramjit Bittu
Mayfield
ND
3.78
Maajd Ishaq
Parkholme School
ND
3.74
Alex Hernandez
John Fraser Satellite
ND
2.90
John Harris Jr
St. Edmund Campion
ND
2.83
Khalid Esau
Mayfield
ND
2.82
Jason Sethi
Parkholme School
ND
ND
Philmon Michaels
Parkholme School
ND
ND
Matthew Dodge
Parkholme School
ND
ND
Conrod Skyers
Parkholme School
ND
ND
Aravinth Vijayakumar
Parkholme School
ND
ND
Michael Kavanagh
Parkholme School
ND
ND
T.J. Tannahill
Mayfield
ND
ND
Donaldson Dani
Gordon Graydon
ND
ND
Justin Keyes
Gordon Graydon
ND
ND
Santosh Rammohan
Applewood Acres
ND
ND
Daniel Plachta
St Paul
ND
ND
Ron Griffiths
West Credit Panthers
ND
ND
Alym Ahmed
Parkholme School
ND
ND
Kwabena Yeboah
St. Thomas Aquinas
ND
ND
Wallace Lee
Father Goetz Gators
ND
ND
Jacob LeMay
West Credit Panthers
ND
ND
Wesley Rankin
West Credit Panthers
ND
ND
Dennis Gaul
Gordon Graydon
ND
ND
c
Last updated Thu, 17 May 2007 17:53:26
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en