Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 22, 2014 to May 23, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Ashley Deckert
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
4.33
10
Lenna Kiroff
Sacred Heart - Newmarket
ND
4.32
8
Evelinh Knight
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
4.24
6
Ann Hirushee Zoysa
St. Elizabeth - Thornhill
ND
4.20
5
Sofia Ilina
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
4.15
4
Ashley Fung
Markville - Markham
3.99
4.04
3
Leanne Hollingworth
Huron Heights - Newmarket
ND
4.03
2
Michelle Ng
Unionville - Markham
ND
3.93
1
Kyoko Kohno
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
3.86
Cheya Chhom
Bayview - Richmond Hill
ND
3.81
Milan Barrett
Emily Carr Secondary School
ND
3.77
Vaishalei Manoharan
Markham - Markham
ND
3.73
Shirley Fan
Bayview - Richmond Hill
ND
3.73
Tamra Newton
Stouffville - Stouffville
3.89
3.69
Amanda deVries
Stouffville - Stouffville
3.10
3.67
Gloria Lai
Markville - Markham
3.58
3.65
Shaquana Pitter
Bur Oak S.S.
3.33
3.61
Victoria Tomei
St. Brother Andre
ND
3.61
Harleigh May
Newmarket - Newmarket
3.56
3.58
Harini Kandavel
Middlefield - Markham
ND
3.56
Ashley Dimen
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
3.56
Andrea Pellegrino
St. Jean De Brebuef - Vaughan
ND
3.54
Courtney Wong
Markville - Markham
3.46
3.51
Nicole Fung
Bur Oak S.S.
ND
3.49
Mahala Torres
Maple - Maple
3.11
3.48
Brianne Luke
Unionville - Markham
ND
3.42
Selena Tsang
St. Robert - Thornhill
ND
3.42
Amy Dinh
Markville - Markham
ND
3.41
Mikayla Labadie
Keswick - Keswick
3.37
3.37
Arghavan Eftekhari
Bayview - Richmond Hill
ND
3.35
Apirami Kamalendiren
Thornlea - Thornhill
3.23
3.34
Kelly Lau
Sir William Mulock - Newmarket
ND
3.27
Kimberly Xie
Unionville - Markham
ND
3.22
Denise Febbo
Emily Carr Secondary School
3.30
3.22
Tram Bui
Maple - Maple
ND
3.21
Tharaniya Somasumdaram
Middlefield - Markham
ND
3.21
Kristine Petkova
Thornlea - Thornhill
ND
3.20
Stephanie Xie
Bayview - Richmond Hill
ND
3.16
Fernanda Carlin
St.Theresa of Lisieux-Richmond
3.34
3.12
Kenye Ongongo
Emily Carr Secondary School
ND
3.09
Isabel Toledo-Castro
Markham - Markham
ND
3.03
Melody Yazdani
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
3.01
Henrietta Keserii
Bayview - Richmond Hill
ND
2.85
Kayte-Lyn Rigby
St.Theresa of Lisieux-Richmond
ND
2.78
Gia Guido
St. Jean De Brebuef - Vaughan
ND
2.52
Verena Siu
St. Robert - Thornhill
ND
2.45
Jessica Mark
St. Brother Andre
ND
DNS
Patricia Tovera
St. Brother Andre
ND
DNS
Lexyanne Isaac
St. Brother Andre
ND
DNS
Joey Yu
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
DNS
Katelyn Merker
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
DNS
Neeki Jafari
Sacred Heart - Newmarket
ND
DNS
Remington Friel
Sacred Heart - Newmarket
ND
DNS
Sarah Abdel-Rahman
Sir William Mulock - Newmarket
ND
DNS
Peola Ellis
Maple - Maple
ND
DNS
Amanda Surtees
Sir William Mulock - Newmarket
ND
DNS
Inna Makarenko
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Alexandra Lyn
Bayview - Richmond Hill
ND
DNS
Harini Kandavel
Middlefield - Markham
ND
DNS
c
Last updated Sat, 24 May 2014 10:24:21
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en