Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 16, 2019 to May 17, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female Long Jump
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Olivia Karlo
Bill Crothers SS - Unionville
ND
4.80
10
Isabella Ahmed
St. Maximilian Kolbe - Aurora
ND
4.68
8
Csenge Lodi
Cardinal Carter - Aurora
ND
4.64
6
Samantha Miller
Dr. John Denison - Newmarket
ND
4.56
5
Nicole Kim
Westmount - Thornhill
ND
4.34
4
Nadia Marangunic
Maple - Maple
ND
4.34
3
Madison Sirois
St. Joan of Arc - Maple
ND
4.24
2
Ava Gynan
Keswick - Keswick
ND
4.17
1
Joyce Duong
Tommy Douglas Secondary School
4.23
4.02
Angelina Zheng
St.Theresa of Lisieux
ND
4.01
Emily Tang
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
3.94
Juliana Rivera
Bill Crothers SS - Unionville
ND
3.88
Claire Gravill
Newmarket - Newmarket
ND
3.84
Eva Kazas
Westmount - Thornhill
ND
3.82
Makenzi Van Der Ster
Emily Carr Secondary School
ND
3.79
Heidi Chan
Bill Hogarth Secondary School
ND
3.78
Rachel Chen
St.Theresa of Lisieux
ND
3.78
Abby Laidler
Newmarket - Newmarket
ND
3.77
Erika Bajc
Emily Carr Secondary School
ND
3.76
Cassia Beam
Newmarket - Newmarket
ND
3.72
Nimensa Perera
Bur Oak S.S.
3.66
3.72
Khaviya Balamugunthan
Middlefield - Markham
ND
3.70
Angela Yang
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
3.69
Rebecca Xu
Dr. G. W. Williams - Aurora
3.92
3.68
Alejandra Gonzales
Dr. G. W. Williams - Aurora
ND
3.67
Megan Brown
Aurora High School
3.50
3.65
Harper Eby
Aurora High School
ND
3.64
Haavia Rajakumar
Bill Crothers SS - Unionville
ND
3.63
Breana Farquharson
Emily Carr Secondary School
ND
3.53
Andi Fabien
Emily Carr Secondary School
ND
3.47
Arpitha Sathe
Bill Hogarth Secondary School
ND
3.43
Anastasia Drikos
Stouffville - Stouffville
3.39
3.33
Marya Moukayess
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
3.32
Isabelle Huang
Milliken Mills - Markham
3.72
3.24
Emma Schoenrock
Huron Heights - Newmarket
ND
3.15
Paula Moreira Domingues
Markville Secondary School
ND
3.15
Kelly Szeto
Markville Secondary School
ND
3.10
Veronica Contardo
Newmarket - Newmarket
ND
3.08
Nicole Soroka
Dr. John Denison - Newmarket
ND
3.07
Dorsa Gholibeigi
Newmarket - Newmarket
ND
2.99
Daniela Samoilava
Westmount - Thornhill
ND
2.98
Breanna Levy
Bill Crothers SS - Unionville
ND
2.95
Hailey Luu
St.Theresa of Lisieux
ND
2.90
Isabella Di Giulio
Markham - Markham
ND
2.74
Amelia Sakamoto
Bill Hogarth Secondary School
ND
2.71
Julia DiPlacido
St.Theresa of Lisieux
ND
2.42
Michelle Wan
St.Theresa of Lisieux
ND
2.28
Christie Duong
Middlefield - Markham
ND
2.19
Paige Johnson
Dr. John Denison - Newmarket
ND
2.16
Alexa Tantsis
St.Theresa of Lisieux
ND
2.10
Asya Torkan
Milliken Mills - Markham
ND
FOUL
Iccha Paramjeet
Fr. Michael McGivney - Markham
ND
FOUL
Alice Abumere
Tommy Douglas Secondary School
ND
DNS
Angelina Taomina
St. Joan of Arc - Maple
ND
DNS
Jahnaya Skidmore
Richmond Hill - Richmond Hill
ND
DNS
Izabella Busitto
St. Brother Andr� CHS
ND
DNS
Amber Kamel
Bill Crothers SS - Unionville
ND
DNS
Susei Lee
St.Theresa of Lisieux
ND
DNS
Alyssa Beckford
Thornlea - Thornhill
ND
DNS
Fion Lee
Unionville - Markham
ND
DNS
Kiana Brown
Thornlea - Thornhill
ND
DNS
Christy Ebisuzaki
Thornlea - Thornhill
ND
DNS
c
Last updated Sat, 18 May 2019 20:28:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en