Meet Info
Porcupine Track & Field Invitational
Invitation du Porcupine
May 13, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Male 100 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Jacob Michaud
Timmins High
11.70
11.57
Jeremy Secord
Theriault - Timmins
00.20
11.85
Tyson Malo
Timmins High
11.90
11.86
Kaiden Harrietha
Timmins High
11.90
12.11
Lorenzo Callegari
Roland Michener - S. Porcupine
11.50
12.19
Jordan Picard
Theriault - Timmins
12.50
12.21
Eric Leveille
Ste. Marie - New Liskeard
NT
12.32
Cameron Svec
Timmins High
12.50
12.39
Stewart Parnell
Roland Michener - S. Porcupine
12.92
12.41
Solyn Goudreault
Ste. Marie - New Liskeard
NT
12.52
Johnathon Dampier
Roland Michener - S. Porcupine
NT
12.61
Adam Tambeau
Timmins High
12.30
12.68
Brett Andrews
O'Gorman - Timmins
00.30
12.72
Lane Cote
Englehart - Englehart
13.50
12.73
Joel Fortin
Hearst
12.56
12.79
Cody Desraiches
Theriault - Timmins
12.50
12.84
Ashton Caron
Theriault - Timmins
12.90
12.87
Zackary Gagn?
ESP Renaissance-Timmins
NT
00.30
Chase Stinkowji
Englehart - Englehart
00.30
13.08
Tanner Broderick
Englehart - Englehart
13.50
13.20
Gradi Ndumbi
Ste. Marie - New Liskeard
NT
13.26
Eric Bastien
Iroquois Falls Secondary Schoo
12.50
13.40
Evan Franks
Timiskaming District Secondary
NT
13.43
Jared Wagner
Timmins High
13.50
13.47
Logan Williamson
Timiskaming District Secondary
NT
13.48
Guillaume Brisson
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
13.52
Miquel Madore
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
13.55
Jonathan Acland
Timiskaming District Secondary
NT
13.59
Sam Lee
Kapuskasing District High
NT
13.60
Cameron Boileau
Ste. Marie - New Liskeard
NT
13.69
Joshua Fortin
Cochrane - Cochrane
NT
13.71
Shawn Wong
Timiskaming District Secondary
NT
13.76
Vincent Roy
Ste. Marie - New Liskeard
NT
13.78
Nicholas Dube
Hearst
12.89
13.83
Matthew Roy
Theriault - Timmins
00.40
13.85
Vincent Boileau
Ste. Marie - New Liskeard
NT
13.94
Joshua Robinson
ESP Renaissance-Timmins
NT
13.95
Alex Kos
Timmins High
14.50
14.14
Dominic Coyne
Ste. Marie - New Liskeard
NT
14.14
Alexander Mackey
Timiskaming District Secondary
NT
14.63
Cameron Racine
Timmins High
NT
14.75
Marcel Lepage
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
14.95
Kyle Andrews
O'Gorman - Timmins
13.20
15.02
Bradly Madore
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
15.15
Nolan Bourgeois
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
17.07
Brale Levesque
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
17.75
Draven Lepage
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
18.33
Alexandre Jacques
Hearst
12.98
DNS
Jimmy Carleton
O'Gorman - Timmins
13.20
DNS
Jacob Richardson
Timiskaming District Secondary
NT
DNS
Norman Plante
Ste. Marie - New Liskeard
NT
DNS
Mathieu Beaudry
ESP Renaissance-Timmins
NT
DNS
Nathan Grainger
Iroquois Falls Secondary Schoo
00.30
DNS
Miguel Guay
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
DNS
Tyler Roy
Timmins High
12.50
DNS
Eric Girard
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
DNS
Eric Gagn?
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
DNS
Grant Wagner
Timmins High
13.70
DNS
Brett Peever
Iroquois Falls Secondary Schoo
NT
DNS
Cameron Plouffe
Timmins High
00.40
DNS
c
Last updated Wed, 13 May 2015 18:48:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en