Meet Info
R.E. Gibson Memorial - Senior Meet #1
Rainbow District School Board Track and Field
Jun 2, 2010
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Bantam Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Myles Therrien
R. L. Beattie
NT
12.71
James Labelle
Valley View
NT
12.89
Victor Mirkka
Algonquin
NT
12.95
Ty Beauchamp
R. L. Beattie
NT
13.47
Zach Pregent
A.B. Ellis
NT
13.00
Tyler Kirkey
ES Hanmer - Hanmer
NT
13.20
Nick Taylor
Algonquin
NT
13.26
Matthew Glass
Sudbury Christian
NT
13.27
Aristo Koutsoukis
Alexander Public School
NT
13.43
Ben Cranston
Central Manitoulin
NT
13.52
Jacob Pitawanakwat
Assiginack
NT
13.53
Troy Cooper
Assiginack
NT
13.79
Brock Sandblom
Lively DSS
NT
13.81
Cody Crawford
Little Current
NT
14.02
Josh Burnett
Little Current
NT
14.05
Wyatt Pine
Central Manitoulin
NT
14.06
Isak Vaillancourt
Chelmsford
16.00
14.25
Ben VanClief
Lively DSS
NT
14.25
David Labelle
Camille Perron
NT
14.25
Patrick Paquette
ES Hanmer - Hanmer
NT
14.31
Jason Bednarski
A.B. Ellis
NT
14.46
Philip Miller
Chelmsford
15.00
14.57
Brendyn Sauve
Valley View
NT
14.59
Ethan Sikora
Alexander Public School
NT
14.83
Tyler Martin
Copper Cliff
NT
14.84
Wes St.Onge
Copper Cliff
NT
14.94
NIcholas Recollet
C.R. Judd
15.00
15.12
Taylor McGee
C.R. Judd
16:46.00
16.39
Devin Tyers
Sudbury Christian
NT
SCR
Jeremy Lafrenière
Camille Perron
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Myles Therrien
R. L. Beattie
12.71
13.04
10
James Labelle
Valley View
12.89
13.42
8
Victor Mirkka
Algonquin
12.95
13.61
6
Zach Pregent
A.B. Ellis
13.00
13.65
5
Tyler Kirkey
ES Hanmer - Hanmer
13.20
13.66
4
Matthew Glass
Sudbury Christian
13.27
13.94
3
Nick Taylor
Algonquin
13.26
13.96
2
Ty Beauchamp
R. L. Beattie
13.47
14.06
1
c
Last updated Thu, 03 Jun 2010 9:52:22
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en