Meet Info
Marcellinus NOD Meet 2009
May 7, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (284.07 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 1500 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Nathan Wanuch
Glenforest S S
4:50.00
4:12.56
Nathaniel Green
Abbey Park High School
4:10.00
4:22.59
Kevin Azocar
Iona C S S
5:00.00
4:26.07
Talor Reid
Mayfield S S
4:20.00
4:28.88
Cameron Shortt
Acton D H S
4:30.00
4:31.23
Darren Mancini
Mayfield S S
NT
4:35.06
Marc Williams
St. Paul H S
4:20.00
4:37.37
Josh Pitton
St. Aloysius Gonzaga
NT
4:37.83
Omar Omar
Fr. Michael Goetz
04.40
4:43.42
Eric Shydlowsky
Fr. Michael Goetz
04.48
4:44.93
Peter D'Attoma
Thomas A. Blakelock H S
4:30.00
4:48.71
Garrett Morandi
The Humberview S
4:50.00
4:49.44
Jordan Tucci
Chaminade College
4:37.00
4:50.20
Matt Dmytrenko
Erindale S S
5:04.00
4:51.55
Locke Davenporte-Huyer
Mayfield S S
4:56.00
4:54.32
Sean Patterson
Erindale S S
NT
4:54.77
Patrick Sheahan
St Marcellinus Secondary Schoo
4:50.00
4:58.89
Brian Lofaso
Chaminade College
NT
5:00.23
Matthew Coyne
St. Aloysius Gonzaga
NT
5:00.68
Stephen Fattore
St. Augustine S S
4:29.90
5:04.36
Taylor Pieprzak
Innisdale S S
4:40.00
5:06.49
Chad Patterson
Erindale S S
NT
5:07.13
Cameron Moorehead
St Marcellinus Secondary Schoo
5:20.00
5:08.30
Jeremy Valentani
Robert F. Hall C S S
5:00.00
5:08.39
Ambro Park
Chaminade College
5:07.00
5:10.58
Keewan A Masud
John Fraser S S
6:00.00
5:11.24
Jonathan Mendonsa
Our Lady of Mount Carmel
4:30.00
5:12.32
Patryk Skowdon
Philip Pocock S S
5:00.00
5:13.31
Kdee Warner
St Marcellinus Secondary Schoo
4:35.00
5:13.39
Rustom Patel
Gordon Graydon Mem. S S
5:00.00
5:13.86
Keith Childs
Brampton Centennial S S
5:05.00
5:17.14
David Papay
St. Aloysius Gonzaga
NT
5:21.11
Erickson Anapul
Our Lady of Mount Carmel
7:00.00
5:21.34
Scott Silva
Brampton Centennial S S
5:35.00
5:22.25
Mitchell Hovey
Innisdale S S
5:10.00
5:25.42
Daniel Bright
Cardinal Leger S S
4:30.00
5:29.51
Nick Uskoski
The Humberview S
5:20.00
5:33.12
Joshua Coutinho
St. Joseph S S
NT
5:38.76
Louis Castillo
Our Lady of Mount Carmel
5:30.00
5:39.94
Joel Upsdell
Philip Pocock S S
5:00.00
5:50.29
Kenny Cormier
Bear Creek S.S.
10.55
5:59.68
Bruno Salumbo
Gordon Graydon Mem. S S
5:00.00
6:12.10
Shane Harrigan
Centre Wellington D H S
4:15.00
SCR
Daniel Waters
Mayfield S S
4:20.00
SCR
Ian Olmstead
Applewood Hts S S
5:10.00
SCR
Thomas Patterson
Thomas A. Blakelock H S
4:55.00
SCR
Steven Tran
The Woodlands S S
4:40.00
SCR
Taner Farrelly
Centre Wellington D H S
4:30.00
SCR
Karl Kelly
Bramalea S S
06.00
SCR
Chris Dulhanty
Loyola C S S
4:05.00
SCR
Brett Meyer
Robert F. Hall C S S
5:28.00
SCR
Adam Maybee
Abbey Park High School
4:30.00
SCR
Luca Geiser
John Cabot C S S
4:10.00
SCR
Walid Nawaz
Rick Hansen S S
04.31
SCR
Austin Trapp
Centre Wellington D H S
4:20.00
SCR
Simratpal Soodan
Brampton Centennial S S
5:15.00
SCR
Kevin Racpan
Bramalea S S
5:00.00
SCR
Jamie Joseph
Loyola C S S
4:12.00
SCR
c
Last updated Mon, 11 May 2009 14:56:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en