Meet Info
Fast Cat Relays
Oct 17, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (5.63 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Male 2x3000 Metre Relay
Final - Official
Team/School
Seed
Final
Points
1
Henry Street - Whitby
1.
Jacob Wells
2.
James Bader
NT
21:37.84
10
2
Dunbarton - Pickering
1.
Jakob Kramer
2.
Tyler Middleton
NT
22:04.20
8
3
Brooklin High School
1.
Jack Wierzbicki
2.
Kazuki LaMorre
NT
22:13.82
6
4
Pickering - Ajax
1.
Xavier Rimpel
2.
Momin Nadeem
NT
22:21.09
5
5
?cole secondaire Ronald-Marion
1.
William Weist
2.
Kolton Huels
NT
22:31.00
4
6
Dunbarton - Pickering
1.
Austin Savage-Aicken
2.
Matthew McDonald
NT
22:34.66
3
7
Lakefield College School
1.
Thomas Larson
2.
Santiago Fari?as
NT
22:35.51
2
8
J. Clarke Richardson - Ajax
1.
Bryce Pena
2.
Umair Tahir
NT
22:53.37
1
9
Dunbarton - Pickering
1.
Nicholas Gifford
2.
Noah Sutton
NT
22:59.49
10
Notre Dame - Ajax
1.
Ashton John
2.
Dante Bollers
NT
23:01.06
11
R.S. McLaughlin - Oshawa
1.
Hayden Ring
2.
Myles Taylor
NT
23:06.00
12
Donald A. Wilson - Whitby
1.
Dylan Mercer
2.
Shamar Jackson
NT
23:08.07
13
Lakefield College School
1.
Aidan Melville
2.
Wellesley Yu
NT
23:08.42
14
St. Stephen's - Bowmanville
1.
Sam Frotten
2.
Quaid Reynolds
NT
23:13.09
15
Notre Dame - Ajax
1.
Marion Antazo
2.
Daniel Helmy
NT
23:50.34
16
Saint Charles Garnier - Whitby
NT
23:52.88
17
J. Clarke Richardson - Ajax
1.
Ostin D'Aguiar
2.
Ken Azizi
NT
23:59.69
18
Pickering - Ajax
1.
Sean Dolan
2.
Ben Hykawy
NT
24:12.08
19
Holy Trinity - Courtice
1.
Brandon Adams
2.
Connor Sullivan
22.20
24:19.05
20
King City - King City
1.
William Tomlinson
2.
Christian DiNunzio
NT
24:23.34
21
All Saints - Whitby
1.
Diego Periera
2.
Drayden Hedderson
NT
24:28.80
22
Brooklin High School
1.
Jacob D'Silva
2.
Matthew Bennett
NT
24:31.63
23
Pickering - Ajax
1.
Daniel Lewis
2.
Tyler Tiam-Fook
NT
24:35.41
24
Dunbarton - Pickering
1.
Bradley Cameron
2.
Abdullah Ahmed
NT
24:44.14
25
St. Stephen's - Bowmanville
1.
Braydon Fredericks
2.
David McKinney
NT
24:48.93
26
King City - King City
1.
Josh Longa
2.
Cyrus Abedin
NT
25:08.43
27
Lakefield College School
1.
Octavio Diaz
2.
Mateo Wealch
NT
25:47.30
28
Pickering - Ajax
1.
Ahsan Maqsood
2.
Carter McCulloch
NT
25:53.24
29
Holy Trinity School
1.
Zac Seit
2.
Alex Darling
NT
26:21.12
30
R.S. McLaughlin - Oshawa
1.
Avinaash Mohan
2.
Ashley Valentini
NT
26:43.82
31
J. Clarke Richardson - Ajax
1.
Randall Porter
2.
Michael Yik
NT
26:44.99
32
St. Stephen's - Bowmanville
1.
Cameron Wallace
2.
Zachary Phillips-Anthony
NT
26:53.45
33
St. Stephen's - Bowmanville
1.
Tony George
2.
Chris Ricard
NT
26:59.37
34
Brooklin High School
1.
Jack Kerr
2.
Joe Cunningham
NT
26:59.95
35
King City - King City
1.
Justin Baird
2.
Codie Harris
NT
27:11.00
36
Brooklin High School
1.
Jonah O'Hara
2.
Alec Drummond
NT
27:12.57
37
Pickering - Ajax
1.
Jerico Robles
2.
Justin Lee
NT
27:16.31
38
Pine Ridge - Pickering
1.
Darrius Sasaki
2.
Dylan Watts
NT
27:18.94
39
All Saints - Whitby
1.
Michael Morra
2.
Juan Casas
NT
27:20.45
40
Lakefield College School
1.
Jack Hodges
2.
Ryosuke Togawa
NT
27:23.72
41
Durham Christian H S
1.
Michael Mariona
2.
Sy Jones
NT
27:24.07
42
St. Mary - Pickering
1.
Adam Gurbin
2.
Mathew Straub
NT
28:04.08
43
Holy Trinity School
1.
Charlson Qi
2.
George Toufenkjian
NT
28:30.06
44
Saint Charles Garnier - Whitby
1.
Jayden Ametowou-Edee
2.
Jeremy Grob (dunbarton)
NT
30:04.21
c
Last updated Wed, 17 Oct 2018 18:29:27
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en