Meet Info
Sacred Heart Track Classic
Apr 28, 2017 to Apr 29, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 1500 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Matthew Lampard
Crescent School - Willowdale
NT
4:20.20
10
Connor Pribaz
St. Michael's College- Toronto
4:18.00
4:20.22
8
Jack Wierzbicki
Brooklin High School
NT
4:22.11
6
Dario Garcia-Mendez
De La Salle College - Toronto
NT
4:25.21
5
Liam McKelvey
Neil McNeil - Toronto
4:28.56
4:28.00
4
JT Boston
St. Maximilian Kolbe - Aurora
4:35.35
4:33.33
3
Estaban Osario
Marshall McLuhan - Toronto
NT
4:43.35
2
Justin Hendriks
David Suzuki SS - Brampton
NT
4:49.04
1
Jacob Andress
Neil McNeil - Toronto
5:00.00
4:50.86
Mackenzie Wood
Birchmount Park - Scarborough
4:40.00
4:51.68
Austin Bates
Birchmount Park - Scarborough
4:45.00
4:51.70
Chris Noh
Upper Canada College - Toronto
5:00.00
4:53.03
Brenden Monaghan
Cardinal Newman - Scarborough
4:53.00
4:53.87
Jack Emo
Bishop Allen Academy-Etobicoke
4:57.64
4:53.95
Daniel Carbone
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
4:59.40
James McNaught
Birchmount Park - Scarborough
5:10.00
5:03.03
Justin Andress
Neil McNeil - Toronto
5:00.00
5:07.10
Zachary Clarke
Neil McNeil - Toronto
5:07.51
5:09.13
Alex Xiang
Upper Canada College - Toronto
5:05.00
5:10.28
Simon Brock
Neil McNeil - Toronto
5:23.96
5:11.60
Scott Woodward
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
5:17.67
Noah Habib
Upper Canada College - Toronto
5:10.00
5:20.89
Arman Lamei
Richmond Hill - Richmond Hill
NT
5:21.46
Koreb Tekele
Birchmount Park - Scarborough
5:40.00
5:22.75
Adam Sellan
Upper Canada College - Toronto
NT
5:34.24
Mateen Josufi
Birchmount Park - Scarborough
5:20.00
5:35.82
Jakob Streef
St. Maximilian Kolbe - Aurora
5:42.55
5:44.03
Jacob Martin
John Polanyi CI-North York
NT
5:44.56
Darwin Jimal
Upper Canada College - Toronto
NT
5:45.14
Xavier Ezman
De La Salle College - Toronto
NT
5:51.65
Sam Caplice
St. Michael's College- Toronto
5:00.00
5:55.66
Nicholas Cramarosa
Sacred Heart - Newmarket
NT
6:03.12
Trevor Campbell
John Polanyi CI-North York
NT
6:09.15
Alex Xu
TMS School
NT
6:10.69
Sameer Malick
Upper Canada College - Toronto
NT
6:21.86
Cameron Andrews
Sacred Heart - Newmarket
NT
7:12.82
Ben Goldshtaub
Sacred Heart - Newmarket
4:50.00
DNS
Justin Skrzypczak
Sacred Heart - Newmarket
5:10.00
DNS
Emilio Lopez
De La Salle College - Toronto
NT
DNS
Juan Arias
Marshall McLuhan - Toronto
5:31.00
DNS
Nathan Beber
Crescent School - Willowdale
NT
DNS
Justin Lee
Birchmount Park - Scarborough
5:34.12
DNS
Markus Geiger
St. Michael's College- Toronto
4:28.00
DNS
Nathanael Taffese
Birchmount Park - Scarborough
4:35.00
DNS
Malcolm Warcholak
Neil McNeil - Toronto
4:45.75
DNS
Patrick Cummins
Villanova College
NT
DNS
c
Last updated Sun, 30 Apr 2017 22:25:32
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en