Meet Info
Campion Track & Field Championships
May 5, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 200 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Unyque Richards
St. Edmund Campion
27.90
28.29
Ivie John
St. Edmund Campion
27.50
28.49
Victoria Ezekwemba
St. Augustine - Brampton
29.50
29.22
Kim Chigbo
St. Thomas Aquinas - Brampton
32.90
29.70
Samantha Forbes
St. Martin's - Mississauga
29.50
29.84
Sophia Velji
Branksome Hall - Toronto
32.00
30.08
Selena Skof
St. Thomas Aquinas - Brampton
34.20
30.15
Tanya Lyznyk
Holy Name of Mary College Scho
NT
30.22
Shai-anne Anglin
St. Roch - Brampton
29.29
30.74
Taheelah Cameron
Ascension of Our Lord-Miss
29.12
31.25
Chloe Gardner
Branksome Hall - Toronto
32.00
31.47
Alberta Boatey
Ascension of Our Lord-Miss
29.35
32.11
Kayona Lovelace
Ascension of Our Lord-Miss
29.11
32.83
Tamoyah Morgan
Robert F. Hall - Caledon East
29.00
33.20
Tea Venier
Branksome Hall - Toronto
NT
33.39
Cassandra Nasturzio
St. Martin's - Mississauga
29.50
33.69
Kloe Tambakis
Branksome Hall - Toronto
34.00
35.56
Isabelle Bredt
Branksome Hall - Toronto
33.80
35.87
Jenna Hewat
Branksome Hall - Toronto
35.00
36.28
Jessica Lamovsek
St. Martin's - Mississauga
29.50
41.22
Aubrie Allen
Branksome Hall - Toronto
32.00
DNS
Tara Rochester
St. Michael C.S.S
NT
DNS
Fifi Karlsson
Branksome Hall - Toronto
34.00
DNS
Brooke Sullivan
Robert F. Hall - Caledon East
28.00
DNS
Camille Coleman
Branksome Hall - Toronto
33.00
DNS
Denay McLaughlin
St. Edmund Campion
28.90
DNS
Hannah Duncanson
Branksome Hall - Toronto
33.00
DNS
Mckenzie Small
St. Joan of Arc - Mississauga
NT
DNS
Shayann Richards
Ascension of Our Lord-Miss
48.57
DNS
Shawnika Watt
St. Edmund Campion
28.00
DNS
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
c
Last updated Thu, 05 May 2016 19:55:18
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en