Meet Info
2009 ROPSSAA Special Needs
May 13, 2009 to May 14, 2009
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female Long Jump (Standing)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Kyla Binder
St. Joan of Arc CHS
ND
1.82
10
Toneya Baptiste-Charles
Sandalwood Heights SS
ND
1.45
10
Samantha Graham
Gordon Graydon Mem. S S
ND
1.40
10
Katie Sinden
katherine sciberras
ND
1.20
10
Rheauna Taggart
port credit team 10
ND
1.72
8
Erin Little
North Park S.S.
ND
1.30
8
Victoria Pimentel
St Edmund Campion Secondary S
ND
1.30
8
Sara Al-Subihi
Rick Hansen
ND
1.71
6
Shanice Frazer-James
Fr. Michael Goetz
ND
1.13
6
Kelly Nosek
Gordon Graydon Mem. S S
ND
1.10
6
Krista Rowett
port credit team 10
ND
1.60
3
Jennifer Oppong
Philip Pocock S S
ND
1.60
3
Jelena Mandic
St. Augustine S S
ND
1.60
3
Kayla Lubja
Notre Dame H S
ND
1.60
3
Kayla Mendonca
Notre Dame H S
ND
1.60
3
Dru Barret
West Credit S S
ND
1.10
4.50
Allison Lindsay
Central Peel S S
ND
1.10
4.50
Sophia Dorante
North Park S.S.
ND
1.07
5
Alicia Kuchmak
North Park S.S.
ND
1.05
4
Keshia Amankwah
Central Peel S S
ND
0.95
3
Cristina Calabro
Ascension of Our Lord S S
ND
0.90
2
Hina Syed
Notre Dame H S
ND
0.80
1
Daniya Usmani
West Credit S S
ND
1.59
Ashley Dasilva
Fr. Michael Goetz
ND
0.35
Rachel Layne
Central Peel S S
ND
1.55
Jordan Bahen
Notre Dame H S
ND
1.52
Christina Rea
Notre Dame H S
ND
1.52
Heather Stordy
St. Joseph S.S
ND
1.50
Anna Chong
West Credit S S
ND
1.50
Jessica Jassine
St. Augustine S S
ND
1.50
Chantelle Dao
North Peel S S
ND
1.50
Maariyah Kazi
North Peel S S
ND
1.42
Nicole Beauchemin
katherine sciberras
ND
1.40
Natalia Roa
St. Joan of Arc CHS
ND
1.40
Amy D'Intino
North Peel S S
ND
1.37
Stephanie Farrell
Our Lady of Mount Carmel
ND
1.36
Melinda Alves
port credit team 10
ND
1.35
Raji Grewal
Central Peel S S
ND
1.32
Kinza Farook
Mayfield S S
ND
1.30
Jennifer Raposo
Iona C S S
ND
1.30
Caterina Falcioni
Notre Dame H S
ND
1.30
Victoria R
St. Augustine S S
ND
1.30
Chanel Perera
St. Joseph S.S
ND
1.30
Sanita Minhas
Our Lady of Mount Carmel
ND
1.25
Shauna Brandon
Our Lady of Mount Carmel
ND
1.25
Reba Sharma
Mayfield S S
ND
1.24
Sharon Yiu
Our Lady of Mount Carmel
ND
1.23
Sundeep Rakkar
Bramalea SS
ND
1.22
Zahra Khan
Fr. Michael Goetz
ND
1.20
Daniela Clozza
Iona C S S
ND
1.20
Falguni Patel
North Peel S S
ND
1.20
Julie Ann Maneja
St. Thomas Aquinas
ND
1.20
Rachel Binnie
West Credit S S
ND
1.20
Samantha Woods
West Credit S S
ND
1.20
Ama Ansu
Mayfield S S
ND
1.20
Jessie Gill
Bramalea SS
ND
1.20
Rewa Sharma
North Peel S S
ND
1.17
Cassandra Boorman
Bramalea SS
ND
1.16
Catherine Viverios
St. Augustine S S
ND
1.15
Hajira Khaja
Central Peel S S
ND
1.10
Oneka Seivwright
Lincoln Alexander S S
ND
1.10
Tena Nguyen-Phan
Our Lady of Mount Carmel
ND
1.00
Rita Dimaano
Our Lady of Mount Carmel
ND
1.00
Lynda Medeiros
katherine sciberras
ND
1.00
Maya Mackenzie
St. Joseph S.S
ND
1.00
Neha Verma
Bramalea SS
ND
1.00
Melody Suite
Chinguacousy S S
ND
0.97
Ayan Ali
Chinguacousy S S
ND
0.90
Larissa Jamal
Notre Dame H S
ND
0.90
Kuljinder Johal
Mayfield S S
ND
0.90
Alessandra Trichilo
St. Marguerite d'Youville
ND
0.90
Eden Woldetsadik
Heart Lake SS
ND
0.90
Sylvia Kim
Our Lady of Mount Carmel
ND
0.90
Gurvir Singh
katherine sciberras
ND
0.81
Tracy Allotey
Parkholme School
ND
0.80
Avia Goffe
Sandalwood Heights SS
ND
0.80
Amanda Tremblay
Mayfield S S
ND
0.70
Nadine Aly
Applewood School
ND
0.70
Harjot Mundi
Chinguacousy S S
ND
0.70
Aminah Huisany
Central Peel S S
ND
0.70
Jodie Batchelor
Applewood School
ND
0.70
Tania Ghansi
katherine sciberras
ND
0.65
Christina Morais
St. Joseph S.S
ND
0.64
Kasia Gurski
Our Lady of Mount Carmel
ND
0.60
Lisa-Marie Rosa
Applewood School
ND
0.60
Lindsey MacPherson
Parkholme School
ND
0.60
Shahd Asa'd
Clarkson S S
ND
DNS
Jacquie Bailey
Clarkson S S
ND
DNS
Nadeen Ismail
Clarkson S S
ND
DNS
Christine Johnson
Clarkson S S
ND
DNS
Megan Russell
Clarkson S S
ND
DNS
Iskra Pajdakovska
Clarkson S S
ND
DNS
Jessica Welsh
Applewood School
ND
DNS
Melinda Russo
Notre Dame H S
ND
DNS
Rajanpreet Bhoon
Lincoln Alexander S S
ND
DNS
Kashmala Shaheen
port credit team 10
ND
DNS
Kalina Pejda
Gordon Graydon Mem. S S
ND
DNS
Ali Faaiza
Central Peel S S
ND
DNS
Sarah Crozier
Gordon Graydon Mem. S S
ND
DNS
Francesca D'Souza
St Marcellinus Secondary Schoo
ND
DNS
Anifa Mohamed
Heart Lake SS
ND
DNS
Maria Di Rubbo
St Edmund Campion Secondary S
ND
DNS
Laly Lopez
St Edmund Campion Secondary S
ND
DNS
Katrina Rempel
Parkholme School
ND
DNS
Cassandra Kaffetgopoulos
West Credit S S
ND
DNS
Grace Hilderbrand
West Credit S S
ND
DNS
Jodel Brown
Parkholme School
ND
DNS
Lisa Medeiros
Parkholme School
ND
DNS
Leone Agilpay
Philip Pocock S S
ND
DNS
MarieAnna Winzer
North Peel S S
ND
DNS
Susan Quan
North Peel S S
ND
DNS
c
Last updated Thu, 04 Jun 2009 9:49:33
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en