Meet Info
2007 ROPSSAA Special Needs
May 15, 2007 to May 16, 2007
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Full Results PDF (235.12 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Female Long Jump (Standing)
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Amber Siddiqui
Lincoln Alexander S.S.
ND
0.30
7.25
Christina Morais
St. Joseph
ND
0.28
7.25
Leeza Buis
Applewood School
ND
0.26
Minoo Tumber
Parkholme School
ND
0.26
7.25
Daniella Ghisilieri
Loyola C.S.S
ND
0.22
9
Vanessa Zammit
IONA
ND
0.21
7.25
Sandra Clark
Applewood School
ND
0.20
Patricia Osinski
St. Joseph
ND
0.20
Bianca Calabro
Ascension
ND
0.18
10
Rachel Rampersadsingh
Rick Hansen Secondary School
ND
0.11
9
Nickesha Kong
Notre Dame Knights
ND
2.07
4
Katie Sinden
Brampton Centennial Secondary
ND
1.00
8
Jelena Mandic
St.Augustine
ND
1.35
10
Tracy Allotey
Brampton Centennial Secondary
ND
0.92
6
Samantha Graham
Gordon Graydon
ND
1.00
10
Shannon Anderson
Applewood School
ND
0.39
Teresa Chan
Rick Hansen Secondary School
ND
1.85
3
Grewal Raji
Central Peel secondary School
ND
0.70
8
Cristina Calabro
Ascension
ND
0.66
6
Francesca D'Souza
St. Marcellinus
ND
0.56
5
Rheauna Taggart
Port Credit Satellite
ND
1.67
2
Carolina Tejerina
St. Joseph
ND
0.50
4
Sandra Robertson
North Park SS
ND
1.65
1
Jessica Rose
Applewood Acres
ND
1.54
Catherine McGregor
Applewood Acres
ND
1.45
Kalina Pejda
Gordon Graydon
ND
1.45
Christina Rea
Notre Dame Knights
ND
1.39
Toneya Baptiste-Charles
Parkholme School
ND
1.37
Emily Dornan
West Credit Panthers
ND
1.34
Elsa Nguyen
North Park SS
ND
1.32
Sarah Crozier
Gordon Graydon
ND
1.31
Rachel Layne
Chinguacousy
ND
1.31
Helen Do
John Cabot Colts
ND
1.27
Christina Pilaroscia
St.Augustine
ND
1.23
Marian Abdel Malek
West Credit Panthers
ND
1.23
Maariyah Kazi
North Peel Secondary School
ND
1.22
Shastine Remahl
Applewood Acres
ND
1.18
Rana Kaoukdji
Bramalea S. S.
ND
1.15
Caterina Falcioni
Notre Dame Knights
ND
1.12
Amanda Baird
North Park SS
ND
1.12
Lyndsey Chalmers
North Peel Secondary School
ND
1.10
Miranda Kocjan
St. Joseph
ND
1.10
Falguni Patel
North Peel Secondary School
ND
1.09
Marta Zwierzynski
Pocock Pirates
ND
1.07
Nicole Beauchmin
Brampton Centennial Secondary
ND
1.05
Antra Ghosh
West Credit Panthers
ND
1.03
Rachel Binnie
West Credit Panthers
ND
1.00
Melissa Mancini
St. Martins
ND
1.00
Machaela Dixon
Rick Hansen Secondary School
ND
0.99
Danyia Usmani
West Credit Panthers
ND
0.99
Tena Nguyen-Phan
Our Lady of Mount Carmel
ND
0.97
Jessie Gill
Bramalea S. S.
ND
0.96
Larissa Jamal
Notre Dame Knights
ND
0.95
Rajanpreet Bhoon
Lincoln Alexander S.S.
ND
0.95
Jessica Gentili
Loyola C.S.S
ND
0.95
Timy Dancisinova
Port Credit Satellite
ND
0.94
Rahel Ghebrekristos
West Credit Panthers
ND
0.94
Reba Sharma
Mayfield
ND
0.92
Melinda Russo
Notre Dame Knights
ND
0.90
Lynda Medeiros
Brampton Centennial Secondary
ND
0.88
Catherine Vertolli
Loyola C.S.S
ND
0.87
Christina Webb
North Park SS
ND
0.86
Ama Ansu
Mayfield
ND
0.86
Chanel Perera
St. Joseph
ND
0.84
Gurvir Singh
Brampton Centennial Secondary
ND
0.82
Neha Verma
Bramalea S. S.
ND
0.81
Nazanin Yousefi
Rick Hansen Secondary School
ND
0.78
Jennifer Raposo
IONA
ND
0.78
Samantha Woods
West Credit Panthers
ND
0.77
Shannon Barnett
Notre Dame Knights
ND
0.75
Catherine Viverios
St.Augustine
ND
0.73
Preethi Thachile
Father Goetz Gators
ND
0.73
Zahra Khan
Father Goetz Gators
ND
0.70
Melody Suite
Chinguacousy
ND
0.70
Riffat Ali
Parkholme School
ND
0.55
Suba Kathiravetpillai
Parkholme School
ND
0.53
Jyoti Mundi
Chinguacousy
ND
0.50
Eden Woldetsadik
Heart Lake Hurricanes
ND
0.49
Ishveer Badwal
Parkholme School
ND
0.46
Katrina Erb
Loyola C.S.S
ND
0.37
Michelle Bobb
Father Goetz Gators
ND
0.32
Jessica Pinto
John Cabot Colts
ND
ND
ND
ND
Lori Zacollo
Gordon Graydon
ND
ND
Keshia Amankwah
Lincoln Alexander S.S.
ND
ND
Daria Maryukova
Applewood School
ND
ND
Purwa Khizar
Applewood School
ND
ND
Mavis Appiah
St. Thomas Aquinas
ND
ND
Sanita Minhas
Our Lady of Mount Carmel
ND
ND
Patricia Pelaez
Applewood Heights
ND
ND
Helen Hui
West Credit Panthers
ND
ND
Malinda Ally
Brampton Centennial Secondary
ND
ND
Tahmeena Ebady
Applewood Acres
ND
ND
Lindsay Poupard
Port Credit Satellite
ND
ND
Shantel Lawrence
Port Credit Satellite
ND
ND
Martells Shannon
Heart Lake Hurricanes
ND
ND
Janet Mekhail
Father Goetz Gators
ND
ND
Lindsey MacPherson
Parkholme School
ND
ND
Paige McCallen
Parkholme School
ND
ND
Ronja Schweizer
Parkholme School
ND
ND
Amanda Tremblay
Mayfield
ND
ND
Shanice Fraser-James
Father Goetz Gators
ND
ND
Monica Pompili
Father Goetz Gators
ND
ND
Katherine Sobieraj
Father Goetz Gators
ND
ND
Kitty Zimonyi
Parkholme School
ND
ND
c
Last updated Thu, 17 May 2007 17:53:26
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en