Meet Info
RDS Invitational 2019
May 24, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Under 14 Male 80 Metre Hurdles (Height 2')
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Ariel Zoulo
P�re-Philippe-Lamarche
NT
09.68
10
Paul Hindoian
Humberside Montessori
NT
09.94
8
Romeo Lini
P�re-Philippe-Lamarche
NT
10.23
6
Freddy Sulowski
Humberside Montessori
NT
10.57
5
Brandon Choumbe Yami
P�re-Philippe-Lamarche
NT
10.73
4
Felix Abbott
RDS
NT
10.74
3
Cameron Shulgan
Voice Integrative School
NT
10.75
1.50
Giulius Jones
P�re-Philippe-Lamarche
NT
10.75
1.50
Harce Mpongo Lutumba
P�re-Philippe-Lamarche
NT
11.04
Meridore Zietambote
P�re-Philippe-Lamarche
NT
11.09
Kyle Yep
Bond Academy U12/U14
NT
11.26
William Robertson
Voice Integrative School
NT
11.31
Sai Ramanan
Bond Academy U12/U14
NT
11.46
Aodhan Dillon
P�re-Philippe-Lamarche
NT
11.53
Kyle Whitla
Voice Integrative School
NT
11.57
AJ Anderson
Somerset Academy
NT
11.58
Ali Baksh
Blaisdale Montessori School
NT
11.84
Patrick Blasutti
P�re-Philippe-Lamarche
NT
11.84
Harrison English
Voice Integrative School
NT
11.84
Amiel Aviv
Howlett Academy
NT
11.84
Bas Stroomberg
Voice Integrative School
NT
11.96
Oscar Howe
Voice Integrative School
NT
12.05
Ariel Ahoulou
P�re-Philippe-Lamarche
NT
12.09
Jack Malone
Humberside Montessori
NT
12.21
Jenson Bicanic
P�re-Philippe-Lamarche
NT
12.21
Alexander Sansoucy
Blaisdale Montessori School
NT
12.23
Jay Graham
Howlett Academy
NT
12.35
Michael Bortolussi
Aurora Preparatory Academy
NT
12.47
Leo Kim
Aurora Preparatory Academy
NT
12.56
Jacob Buder
Aurora Preparatory Academy
NT
12.58
Russell Williams
Voice Integrative School
NT
12.61
Elliot Friesen
Humberside Montessori
NT
12.62
Jaiden Matharu
Tall Pines School
NT
12.78
Gaven Toor
Aurora Preparatory Academy
NT
12.80
Inigo Greenall
Howlett Academy
NT
12.80
Jonah Schwartz
Humberside Montessori
NT
12.90
Corin Maitre
Aurora Preparatory Academy
NT
13.02
Sahas Rayankula
Blaisdale Montessori School
NT
13.06
Thomas Buckley
Aurora Preparatory Academy
NT
13.11
Nate Diamond
Aurora Preparatory Academy
NT
13.42
Morgan Vamos-Woodill
Voice Integrative School
NT
13.52
Mustafa Khan
Tall Pines School
NT
13.54
Armaan Sadruddin
Bond Academy U12/U14
NT
13.56
Lucas Ahn
Howlett Academy
NT
13.57
Alexander Tighe
Bond Academy U12/U14
NT
13.67
Isaiah Razon
RDS
NT
13.72
Marc Masgoret
Humberside Montessori
NT
13.74
Ty Batchelor
Aurora Preparatory Academy
NT
14.06
Shaun Karim
Blaisdale Montessori School
NT
14.09
Marcus Chan
Somerset Academy
NT
14.10
Timothy Tvaradze
Aurora Preparatory Academy
NT
14.17
Darren Chan
Somerset Academy
NT
14.37
Bek Khamidov
Somerset Academy
NT
14.46
Carlos Arreola-Lucio
Aurora Preparatory Academy
NT
14.60
Benjamin Kamnitzer
Howlett Academy
NT
14.62
Justin Nguyen
Somerset Academy
NT
15.03
Theo Pink
Aurora Preparatory Academy
NT
15.12
Maxwell Li
Somerset Academy
NT
15.33
Nikola Tan
Somerset Academy
NT
15.53
Aaron Rana
Tall Pines School
NT
15.63
Andrew Cho
Somerset Academy
NT
16.25
Minton Li
Somerset Academy
NT
17.68
Aoun Etoom
Humberside Montessori
NT
17.76
Davidson Barrow
Somerset Academy
NT
18.57
William Howcroft
Aurora Preparatory Academy
NT
19.46
c
Last updated Fri, 31 May 2019 19:44:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en