Meet Info
Sacred Heart Track Classic
May 2, 2014 to May 3, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Maya Reynolds
Collingwood - Collingwood
NT
12.87
Renae Taylor
Emery - North York
NT
12.64
Calvi Leon
Loretto Abbey - Toronto
NT
12.97
Abbey DeFulviis
De La Salle College - Toronto
NT
13.31
Shaniece Bennett
St. Joseph's College - Toronto
13.82
13.34
Jordyn Farquharson
Guelph - Guelph
NT
13.54
Rebecca Fulop
Innisdale - Barrie
00.30
13.58
Claire Shafto
Greenwood College
13.83
13.59
Sara Berardi
Loretto Abbey - Toronto
14.44
13.59
Gillian Hunt
Unionville - Markham
13.30
13.60
Johanne (Thea) Rudolph
Emery - North York
NT
13.61
Ella Chilton
Eastview - Barrie
14.20
13.76
Taylor Harvey
Greenwood College
NT
13.83
Jushvina Mohan
Michael Power/St.Joseph-Etobic
13.10
13.85
Hannah Campbell
Loretto Abbey - Toronto
14.50
13.90
Danika Phillips
Eastview - Barrie
13.90
13.95
Bailey Hall
Eastview - Barrie
15.42
00.40
Mikaela Paterson
Uxbridge S S
NT
14.09
Trianna Amaning
St. Joseph's College - Toronto
14.76
14.11
Maria Transkovskaya
Aurora High School
NT
14.13
Neely Jarvis
Guelph - Guelph
NT
14.16
Isabella Aversa
De La Salle College - Toronto
NT
14.32
Daniela Garzon
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
14.33
Elicia Colin
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
14.41
Alexandra Regular
Sacred Heart - Newmarket
NT
14.43
Kelly Ye
Unionville - Markham
NT
14.46
Jenna Alessandrini
Aurora High School
NT
14.47
Christel Morley
Loretto Abbey - Toronto
14.50
14.54
Kenyatta Turner
Maple - Maple
NT
14.58
Jessica Tran
Richmond Green - Richmond Hill
NT
14.59
Krystyna Hall
Eastview - Barrie
15.78
14.61
Caroline Hall
St. Joseph's College - Toronto
NT
14.79
Madison Brennan-Pike
Cardinal Newman - Scarborough
NT
14.82
Daniela Cazes
St. Joseph's College - Toronto
NT
14.89
Brianna Leigh
Eastview - Barrie
15.22
14.90
Hanna Wami
Newtonbrook - North York
NT
14.92
Athena Foo
Bishop Strachan School
NT
15.05
Marissa Brown
Sacred Heart - Newmarket
NT
15.08
Victoria Rodney
Stouffville - Stouffville
NT
15.25
Danielle Tingley
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
15.25
Sara Elamurukan
Bill Crothers - Unionville
NT
15.27
Erica Yamol-Mahesale
Michael Power/St.Joseph-Etobic
16.18
15.35
Georgia Acheampong
St. Joseph's College - Toronto
NT
15.37
Juliana Paura
De La Salle College - Toronto
NT
15.42
Sajana Sivakumar
Stouffville - Stouffville
NT
15.47
Alexandra Dover
Aurora High School
NT
15.55
Ayelet Lustgarten
TanenbaumCHAT - Wallenberg
NT
15.57
Janice Tai
Unionville - Markham
NT
15.58
Amanda Brown
Eastview - Barrie
00.40
15.71
Olivia Lancefield
Loretto Abbey - Toronto
13.30
15.77
Kelly Ray
Unionville - Markham
NT
15.77
Ana Marcu
Sacred Heart - Newmarket
NT
15.78
Anqi Li
Richmond Green - Richmond Hill
NT
15.81
Martine Steiner
Sacred Heart - Newmarket
NT
15.81
Jada Marshall
St. Joseph's College - Toronto
NT
15.84
Nifemi Bankole
Maple - Maple
NT
16.04
Sylvia Kirejczyk
Sacred Heart - Newmarket
NT
16.15
Sarah Rustad
Cardinal Carter - Aurora
17.75
16.34
Landon Chapley
Aurora High School
NT
16.40
Etta Ho
Richmond Green - Richmond Hill
NT
16.49
Breanna Bressel
Aurora High School
NT
16.62
Anna-Rae Alaton
TanenbaumCHAT - Wallenberg
NT
16.78
Kaille Goldman
TanenbaumCHAT - Wallenberg
NT
17.05
Nina Maramot
Notre Dame - Toronto
NT
DNF
Kathrina Ramos
Notre Dame - Toronto
15.54
DNF
Chisom Otule
Notre Dame - Toronto
NT
DNF
Christel Morley
Loretto Abbey - Toronto
14.50
DNF
Logan-Beth Finlay
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
DNF
Charlotte Smith
Greenwood College
NT
DNF
Kadi Lake
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNF
Thushia Sivangnananathan
Maple - Maple
NT
DNF
Brooke Goreski
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNF
Danielle Martin
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNF
Maria Cruickshank
Stouffville - Stouffville
NT
DNF
Leah Pizzale
Stouffville - Stouffville
NT
DNF
Melissa Wu
Markville - Markham
NT
DNF
Amanda Gimera
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNF
Ainsley Morrish
Collingwood - Collingwood
NT
DNF
Linda Sobaszek
Cardinal Carter - Aurora
15.86
DNF
Mycha Haughton
Michael Power/St.Joseph-Etobic
15.71
DNF
Taylor Norville
All Saints - Whitby
NT
DNF
Katrina Cieslik
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
DNF
Sabrina DiNuccio
Michael Power/St.Joseph-Etobic
16.80
DNF
Emma Doherty
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
DNF
Emma Giorelli
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
DNF
Lea Milkin
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
DNF
Sallie Han
Michael Power/St.Joseph-Etobic
NT
DNF
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Renae Taylor
Emery - North York
12.64
13.20
10
Abbey DeFulviis
De La Salle College - Toronto
13.31
13.65
8
Shaniece Bennett
St. Joseph's College - Toronto
13.34
13.72
6
Claire Shafto
Greenwood College
13.59
13.94
5
Rebecca Fulop
Innisdale - Barrie
13.58
14.11
4
Jordyn Farquharson
Guelph - Guelph
13.54
SCR
Calvi Leon
Loretto Abbey - Toronto
12.97
SCR
Sara Berardi
Loretto Abbey - Toronto
13.59
SCR
c
Last updated Sat, 03 May 2014 15:57:11
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en