Meet Info
CISAA Sr Indoor
Apr 4, 2018
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Dylan Lamaca
De La Salle College - Toronto
NT
07.61
Kaya Dizon-Spence
De La Salle College - Toronto
NT
07.63
Giuseppe Marini
De La Salle College - Toronto
NT
07.70
Monty Cook
Royal St. George's College
NT
07.71
Ehigie Okotako
Toronto French School- Toronto
NT
07.72
Mattias Olaniyi
Albert College - Belleville
NT
07.74
Vlad Berbecel
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
07.75
Graham Cassar
St. Andrew's College - Aurora
NT
07.77
Jordan Hakami
Toronto French School- Toronto
NT
07.78
Ryan Abhary
Bayview Glen - Don Mills
NT
07.83
Vahid Zaki
Bayview Glen - Don Mills
NT
07.84
Shayan Shakeri-Nezhad
Bayview Glen - Don Mills
NT
07.90
Christian D'Ambrosi
De La Salle College - Toronto
NT
08.06
Mervyn Xavier
Holy Trinity School- Richmond
NT
08.10
Vincent Gagliardi
Villanova College
NT
08.18
Caden Markle
St. Andrew's College - Aurora
NT
08.37
Osher Lee
St. Andrew's College - Aurora
NT
08.42
Zach Charendoff
Crescent School - Willowdale
NT
08.43
Joshua Karam
Crescent School - Willowdale
NT
08.44
Ben Nicolucci
Greenwood College
NT
08.50
Julius Samani
De La Salle College - Toronto
NT
08.51
Thomas Johnston
Crescent School - Willowdale
NT
08.56
Connor Somerville
Greenwood College
NT
08.72
Marshall Moore
St. Andrew's College - Aurora
NT
09.02
Benjamin Freedman
Crescent School - Willowdale
NT
09.03
Jake Trinidad
St. John's Kilmarnock
NT
09.31
Frank Karabassis
De La Salle College - Toronto
NT
09.31
Brock Mutic
Crescent School - Willowdale
NT
10.00
Irving Hernandez
Albert College - Belleville
NT
10.67
Alex Odame
St. John's Kilmarnock
NT
DNS
Dylan Tabone
St. Andrew's College - Aurora
NT
DNS
Enzo Milaj
De La Salle College - Toronto
NT
DNS
Adre Simmonds
St. Andrew's College - Aurora
NT
DNS
Matthew Hargest
St. John's Kilmarnock
NT
DNS
Matthew Fallone
Villanova College
NT
DNS
Dara Goharchi
St. Andrew's College - Aurora
NT
DNS
Kevin Desautels
St. Andrew's College - Aurora
NT
DNS
Jesse Wile
Bayview Glen - Don Mills
NT
DNS
Aidan Fortier
Albert College - Belleville
NT
DNS
Kyle Verma
De La Salle College - Toronto
NT
DNS
Anton Konach
TMS School
NT
DNS
Matthew Wills
Crescent School - Willowdale
NT
DNS
Richard Nelson
Crescent School - Willowdale
NT
DNS
Craig Meerkamper
Crescent School - Willowdale
NT
DNS
Cole Walker
Country Day School - King City
NT
DNS
Alex Sterling
Greenwood College
NT
DNS
Dyson Hague
The York School - Toronto
NT
DNS
Anh Tran
The York School - Toronto
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Kaya Dizon-Spence
De La Salle College - Toronto
07.63
07.46
10
Monty Cook
Royal St. George's College
07.71
07.55
8
Dylan Lamaca
De La Salle College - Toronto
07.61
07.61
6
Giuseppe Marini
De La Salle College - Toronto
07.70
07.62
5
Vlad Berbecel
Hillfield-Strathallan-Hamilton
07.75
07.66
4
Graham Cassar
St. Andrew's College - Aurora
07.77
07.69
3
Mattias Olaniyi
Albert College - Belleville
07.74
07.74
2
Ehigie Okotako
Toronto French School- Toronto
07.72
07.76
1
c
Last updated Wed, 04 Apr 2018 17:11:14
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en