Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic 2017
May 4, 2017 to May 8, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jordan Miller
Port Credit - Mississauga
NT
11.67
Emmanuel Ajiroba
St. Augustine - Brampton
10.85
11.78
Christopher Gilfillian
Castlebrooke SS - Brampton
NT
11.79
Immanuel Onyemah
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.60
11.93
Khalid Collymore
Port Credit - Mississauga
NT
11.98
Damon Lewis
Iona Catholic - Mississauga
14.00
12.05
Shemar Stuart
Bramalea Secondary School
NT
12.05
Levi Smith
Robert F. Hall - Caledon East
NT
12.09
Kevin Wong
St. Marcellinus - Mississauga
12.00
12.13
Sean Groves
Cardinal Leger - Brampton
11.20
12.16
Claudio Gioffre
St. Marcellinus - Mississauga
12.05
12.19
David Bonner
Castlebrooke SS - Brampton
NT
12.22
Calvary Ogoanah
Bramalea Secondary School
NT
12.26
Mylan Allen
Bramalea Secondary School
11.70
12.33
Lamar Rudder
Ascension of Our Lord-Miss
NT
12.34
Antonio Roach
Brampton Centennial - Brampton
12.50
12.35
Shamar Headley-Blair
St. Augustine - Brampton
11.20
12.38
Elijah Wilson
Ascension of Our Lord-Miss
NT
12.41
Nicholas Philip
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.55
12.43
David Spence
St. Marcellinus - Mississauga
12.29
12.45
Jordan Turner
St. Marguerite d'Youville-Bram
11.95
12.54
Nicholas Baker
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.95
12.64
Zachary Stewart
St. Thomas Aquinas - Brampton
11.60
12.65
Neven Hervatin-Stanberry
St Martin CSS - Mississauga
NT
12.66
Gabriel Appiah-Kubi
St. Roch - Brampton
11.82
12.76
Carlton Fletcher
Cardinal Ambrozic - Brampton
12.51
12.78
Elvis Segbor
ES Sainte-Famille - Mississaug
NT
12.79
Jose Calderon
Cardinal Ambrozic - Brampton
12.70
12.82
Nana Akyaw
St. Marguerite d'Youville-Bram
NT
12.82
Nathan Baptiste
David Suzuki SS - Brampton
NT
12.84
Tyrell McLean
St. Marcellinus - Mississauga
12.00
12.96
Daniel Franco
St Martin CSS - Mississauga
NT
12.98
Kameron Miller
Robert F. Hall - Caledon East
NT
12.99
Romario Brown
David Suzuki SS - Brampton
NT
13.04
Roice Villanueva
St Martin CSS - Mississauga
NT
13.10
Lloyd Reyes-Cordero
Philip Pocock - Mississauga
12.74
13.18
Jason Brown
Clarkson - Mississauga
12.00
13.19
Antonio Hylton
Cardinal Ambrozic - Brampton
12.80
13.21
Brandon Rodrigues
Cardinal Leger - Brampton
NT
13.23
Alexander Brandy
St. Joseph - Mississauga
13.00
13.67
Kamil Witek
St. Joseph - Mississauga
13.00
14.06
Jacob Balan
St. Marcellinus - Mississauga
13.87
14.14
Inthujan Panchalingam
St. Thomas Aquinas - Brampton
13.81
14.24
Emilio Dasig
Iona Catholic - Mississauga
NT
15.05
Kevin Gutzeit
Clarkson - Mississauga
12.00
16.00
Jaylyen Smart
St. Joseph - Mississauga
12.00
DNS
Brandon Gebka
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.42
DNS
Tyrese Francis
St Martin CSS - Mississauga
NT
DNS
Ransford Gyamfi
Philopateer Christian College
11.30
DNS
Joseph Guindy
Philopateer Christian College
12.00
DNS
David Guirguis
Philopateer Christian College
12.00
DNS
Matthew Piva
St Martin CSS - Mississauga
NT
DNS
Shane Straughn
Ascension of Our Lord-Miss
NT
DNS
Joel Stewart
Brampton Centennial - Brampton
12.50
DNS
Luis Rodriguez
Erindale - Mississauga
12.75
DNS
Adam Sears
Erindale - Mississauga
13.00
DNS
Kosi Onyeka
St. Roch - Brampton
12.30
DNS
David Brzezinski
St. Augustine - Brampton
11.50
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Emmanuel Ajiroba
St. Augustine - Brampton
11.78
11.32
Jordan Miller
Port Credit - Mississauga
11.67
11.50
Christopher Gilfillian
Castlebrooke SS - Brampton
11.79
11.64
Immanuel Onyemah
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.93
11.87
Damon Lewis
Iona Catholic - Mississauga
12.05
11.90
Shemar Stuart
Bramalea Secondary School
12.05
11.92
Levi Smith
Robert F. Hall - Caledon East
12.09
11.95
Khalid Collymore
Port Credit - Mississauga
11.98
12.00
c
Last updated Mon, 08 May 2017 18:24:07
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en