Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 12, 2016 to May 13, 2016
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Jermeka Castello
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.20
12.29
Georgia Campbell
St. Marguerite d'Youville-Bram
12:50.00
12.54
Zaria Armstrong
Thomas A. Blakelock - Oakville
12.30
12.55
Des'Ree Mahon
David Suzuki SS - Brampton
12.05
12.81
Emma Maltais
Nelson - Burlington
12.80
12.92
Janelle Bryan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.10
12.99
Gabrielle Mills Brooks
Notre Dame - Brampton
12.75
13.02
Malika Reid
David Suzuki SS - Brampton
12.01
13.10
Amelia Lawton
Mayfield - Brampton
13.00
13.14
Tialee Trench
Notre Dame - Brampton
12.90
13.17
Brittanie Christie
Turner-Fenton - Brampton
13.00
13.24
Jessica Town
Nelson - Burlington
13.70
13.26
Laura Ellis
Nelson - Burlington
13.70
13.35
Hazel Olofernus
St. Marcellinus - Mississauga
13.31
13.43
Cassandra Toutou
Mayfield - Brampton
12.10
13.50
Trisha Olofernus
St. Marcellinus - Mississauga
14.14
13.54
Shellonie Bramwell
David Suzuki SS - Brampton
12.20
13.55
Teninla Oladipo,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
14.00
13.63
Sarah Downie,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
15.00
13.70
Victoria Pitters
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.20
13.73
Kiara Ramlackhan
Erindale - Mississauga
13.50
13.76
Samantha Matala
Philip Pocock - Mississauga
14.30
13.82
Jessica Melo
St. Joseph - Mississauga
2:02.00
13.91
Kayona Lovelace
Ascension of Our Lord-Miss
14.59
13.94
Ife Nwoko
St. Joseph - Mississauga
13.00
13.99
Tricianna Wiggin
Philip Pocock - Mississauga
13.80
14.03
Mackenzie Drinkwater
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.70
14.15
Liz Cianni
Cardinal Carter - Aurora
14.61
14.23
Heather Duxbury
Iona Catholic - Mississauga
15:00.00
14.36
Robin Kerr
Rick Hansen - Mississauga
15.01
14.39
Sabreen Sukkari
Rick Hansen - Mississauga
14.86
14.40
Paige Axelson
Georgetown - Georgetown
14.70
14.54
Casidhe Malcolm
Cawthra Park - Mississauga
13.78
14.70
Laila Elsayed
Meadowvale - Mississauga
14.00
14.78
Elisa Clarke
Fr Michael Goetz - Mississauga
14:05.00
14.92
Angelina Le
Rick Hansen - Mississauga
15.27
14.96
Breana Clarke
Louise Arbour SS - Brampton
13.00
15.01
Shea Bollers
Mayfield - Brampton
13.90
15.13
Tasheka Williams
Louise Arbour SS - Brampton
14.00
15.29
Neesha Gandhi
St. Joseph - Mississauga
12.00
15.46
Tanhuva Farrukee
Heart Lake - Brampton
NT
15.54
Gurneet Athwal
Louise Arbour SS - Brampton
16.00
15.57
Sasania Brown
Heart Lake - Brampton
14.00
DNS
Kayla Messier,
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
15.00
DNS
Lavern Kelly
Ascension of Our Lord-Miss
14.22
DNS
Abigail Bata
Cardinal Carter - Aurora
NT
DNS
Cassandra Tremblay
Cardinal Carter - Aurora
14.50
DNS
Angela Chimienti
Lorne Park - Mississauga
16.00
DNS
Jenelle Hogarth
Philip Pocock - Mississauga
14.10
DNS
Cadesha Edwards
Fletcher's Meadow - Brampton
14.00
DNS
Natassha McDonald
Fletcher's Meadow - Brampton
12.00
DNS
Shauvone Paul-Ackie
Fletcher's Meadow - Brampton
14.00
DNS
Elizabeeth Ewart
Turner-Fenton - Brampton
13.60
DNS
Aaliya Balfour
Heart Lake - Brampton
13.50
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Georgia Campbell
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.54
12.84
Emma Maltais
Nelson - Burlington
12.92
13.01
Des'Ree Mahon
David Suzuki SS - Brampton
12.81
13.22
Janelle Bryan
Our Lady of Mount Carmel-Missi
12.99
13.43
Gabrielle Mills Brooks
Notre Dame - Brampton
13.02
13.67
Jermeka Castello
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.29
13.99
Malika Reid
David Suzuki SS - Brampton
13.10
DNS
Zaria Armstrong
Thomas A. Blakelock - Oakville
12.55
DNS
c
Last updated Mon, 27 Jun 2016 11:09:16
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en