Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 18, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Lauren Bevan
St. Joan of Arc - Maple
NT
08.16
-0.0
Simone Wark
Bill Crothers - Unionville
NT
08.24
-0.0
Janel Lovell
Bill Crothers - Unionville
NT
08.39
-0.0
Mary-Jo Isip
Bill Crothers - Unionville
NT
08.51
-0.0
Ola Ehirim
Bill Crothers - Unionville
NT
08.55
-0.0
Ashley Hamilton
Sacred Heart - Newmarket
08.69
08.61
-0.0
Olivia Daechsel
Sacred Heart - Newmarket
08.65
08.67
-0.0
Madison Kelly
Sacred Heart - Newmarket
08.90
08.68
-0.0
Julia Steiner
St. Maximilian Kolbe - Aurora
08.73
08.69
-0.0
Anjola Ajomale
Alexander MacKenzie H S
08.80
08.69
-0.0
Stormm Cerrelli
Stouffville - Stouffville
NT
08.75
-0.0
Breanna Royes
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
08.76
-0.0
Isabela Keshishian
Bill Crothers - Unionville
NT
08.81
-0.0
Britney Campbell
St. Joan of Arc - Maple
NT
08.83
-0.0
Raffaela Keshishian
Bill Crothers - Unionville
NT
08.85
-0.0
Matina Zagas
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
08.86
-0.0
Nicole Smith
Thornlea - Thornhill
NT
08.96
-0.0
Chelsea Frasier
Bill Crothers - Unionville
NT
09.02
-0.0
Kianna Gram
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
09.05
-0.0
Abbriel Barrett
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
09.07
-0.0
Naomi Halbert
Alexander MacKenzie H S
NT
09.08
-0.0
Jade Odiase
Thornlea - Thornhill
NT
09.14
-0.0
Mirusha Rajendram
Markham - Markham
NT
09.15
-0.0
Stacey Morris
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
09.23
-0.0
Kyra Cabrera
Brother Andre - Markham
NT
09.23
-0.0
Christie Crocket
Sacred Heart - Newmarket
09.20
09.24
-0.0
Ashley McNern
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
09.29
-0.0
Marisa Coulton
Alexander MacKenzie H S
NT
09.35
-0.0
Robyn Bell
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
09.44
-0.0
Victoria Craparotta
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
09.46
-0.0
Haley Lapid
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
09.50
-0.0
Rojeen Kianpour
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
09.61
-0.0
Rafiah Ali
Markham - Markham
NT
09.63
-0.0
Bernice Orowale
St. Joan of Arc - Maple
NT
09.64
-0.0
Kristen Doherty
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
09.69
-0.0
Rayanne Kong
Markham - Markham
NT
09.72
-0.0
Gillian Streick
Stouffville - Stouffville
NT
09.73
-0.0
Shakira Spence
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
09.76
-0.0
Tristan Trim
Jean Vanier - Richmond Hill
NT
09.98
-0.0
Maxine Edos
St. Maximilian Kolbe - Aurora
10.20
09.98
-0.0
Sofie Kiatipis
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
10.10
-0.0
Caitlin Cairns
Markville - Markham
NT
10.38
-0.0
Anabelle Tung
Markville - Markham
NT
10.42
-0.0
Rochele Bulgin
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
-0.0
Claire Dederer
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
-0.0
Asra Chaudhry
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
-0.0
Sarah Braithwaite
Bill Crothers - Unionville
NT
DNS
-0.0
Tami Polliwoda
Community Hebrew Academy-R.H.
NT
DNS
-0.0
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Simone Wark
Bill Crothers - Unionville
08.24
08.03
-0.0
10
Lauren Bevan
St. Joan of Arc - Maple
08.16
08.12
-0.0
8
Janel Lovell
Bill Crothers - Unionville
08.39
08.36
-0.0
6
Mary-Jo Isip
Bill Crothers - Unionville
08.51
08.45
-0.0
5
Olivia Daechsel
Sacred Heart - Newmarket
08.67
08.48
-0.0
4
Ola Ehirim
Bill Crothers - Unionville
08.55
08.48
-0.0
3
Madison Kelly
Sacred Heart - Newmarket
08.68
08.56
-0.0
2
Ashley Hamilton
Sacred Heart - Newmarket
08.61
08.57
-0.0
1
c
Last updated Sun, 21 Apr 2013 23:15:20
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en