Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 4, 2023 to May 5, 2023
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Aniyah Nurse-Whyte
Notre Dame - Brampton
12.68
12.53
Jordane Prendergast
Turner-Fenton - Brampton
13.00
12.78
Chantel Codling
St. Edmund Campion
13.10
13.08
Jayden MacArthur
Humberview - Bolton
13.39
13.12
Saniya Joseph
Cardinal Leger - Brampton
13.80
13.20
Alannah Kerr
Brampton Christian - Caledon
13.70
13.31
Kian A Tam
St. Francis Xavier-Mississauga
14.50
13.44
Michaella Appiah-Kubi
St. Roch - Brampton
13.67
13.68
Ziyah Holdford
Robert F. Hall - Caledon East
14.00
13.69
Natasha Chitterman
St. Francis Xavier-Mississauga
14.50
13.87
Raeikka Roy
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.50
13.90
Kazhayne Lawrence
Brampton Centennial - Brampton
14.50
13.90
Raquel Estepa
Cardinal Leger - Brampton
NT
13.98
Bethany Small
Jean Augustine - Brampton
15.02
14.00
Nalaya Lee
St. Joan of Arc - Mississauga
15.00
14.00
Shadrena Barnett
St. Edmund Campion
13.20
14.09
Isabella Walsh
Bramalea - Brampton
13.96
14.19
Belicia Anokye
Turner-Fenton - Brampton
14.50
14.20
Jasmine Jemmott
Brampton Centennial - Brampton
14.50
14.22
Christina Lediard
Bramalea - Brampton
15.06
14.31
Michelle Mckoy
St. Oscar Romero - Toronto
11.11
14.43
Denasia Moore
Lincoln Alexander- Mississauga
14.00
14.50
Ariel Adeyemo
St. Edmund Campion
14.00
14.50
Malina Mastromarco
St. Paul's - Mississauga
13.50
14.60
Becky Boakye
St. Augustine - Brampton
NT
14.62
Mimi Otubu
Jean Augustine - Brampton
NT
14.75
Rachel Rae
Humberview - Bolton
13.50
14.84
Anna Mirazizyan
The Woodlands - Mississauga
14.45
14.85
Giuliana Bozzo
St. Francis Xavier-Mississauga
14.50
14.90
Brianna Maitland-Husbands
Notre Dame - Brampton
14.86
14.95
Guilana Calapatan
Brampton Centennial - Brampton
14.50
14.95
Olivia Harvey
Mayfield - Brampton
13.25
15.00
Camille Louise
Clarkson - Mississauga
14.00
15.08
Amy Lojko-Mcmillan
Philip Pocock - Mississauga
14.00
15.20
Kathleen Goncalves
St. Paul's - Mississauga
13.00
15.20
Abigail Gordon
Our Lady of Mount Carmel-Missi
14.20
15.26
Antonia Nizic
Philip Pocock - Mississauga
14.00
15.30
Dora Onuorah
St. Marcellinus - Mississauga
14.00
15.31
Jessica Aidoo
Bramalea - Brampton
15.74
15.51
Elena Lewis
Jean Augustine - Brampton
NT
15.70
Meliseea Providence
Louise Arbour SS
15.00
15.70
Christina Ou
The Woodlands - Mississauga
14.50
15.70
Sope Duyile
Robert F. Hall - Caledon East
15.50
15.78
Ella Fagan
St. Marcellinus - Mississauga
14.00
15.89
Natthalie Mijares-Rudas
St. Marcellinus - Mississauga
12.00
15.90
Temyrah Clarke
Mayfield - Brampton
13.25
16.02
Lisa Lopes
Iona Catholic - Mississauga
15.00
16.10
Mikaela Sepac
St. Marcellinus - Mississauga
13.00
16.28
Marina Boucher-Parada
Our Lady of Mount Carmel-Missi
15.00
16.53
Serenity Vollmerhaus
Humberview - Bolton
13.50
16.73
Emily McIntyre
Philip Pocock - Mississauga
14.00
16.81
Ananta Bhardwaj
St. Marcellinus - Mississauga
13.00
17.41
Olivia Quinn
Father John Redmond - Toronto
15.00
17.93
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Aniyah Nurse-Whyte
Notre Dame - Brampton
12.53
12.48
10
Jordane Prendergast
Turner-Fenton - Brampton
12.78
12.79
8
Chantel Codling
St. Edmund Campion
13.08
13.09
6
Jayden MacArthur
Humberview - Bolton
13.12
13.16
5
Alannah Kerr
Brampton Christian - Caledon
13.31
13.34
4
Michaella Appiah-Kubi
St. Roch - Brampton
13.68
13.41
3
Kian A Tam
St. Francis Xavier-Mississauga
13.44
13.49
2
Saniya Joseph
Cardinal Leger - Brampton
13.20
13.60
1
c
Last updated Wed, 28 Jun 2023 9:10:27
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en