Meet Info
York Region Indoor Championships
Apr 19, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (57.48 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Alec Pichelli
Sacred Heart - Newmarket
07.60
07.44
Elijah Hamilton
Bill Crothers - Unionville
NT
07.61
Miles Helman
Bill Crothers - Unionville
07.60
07.62
Silvio Cretaro
St. Joan of Arc - Maple
NT
07.74
Yusuf Tejan-Cole
St. Joan of Arc - Maple
NT
07.80
David Pileggi
St. Joan of Arc - Maple
NT
07.81
Anthony Georgieff
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
07.84
Michael Cheung
Bill Crothers - Unionville
NT
07.88
Austin Gonsalves
Bill Crothers - Unionville
NT
07.91
Malik Valentine-Ennis
Woodbridge College- Woodbridge
07.80
07.99
Brady Reil
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
07.99
Marcus Wong
Bill Crothers - Unionville
NT
08.01
Conner McRobbie
Sacred Heart - Newmarket
07.90
08.02
Myles Banfield
Bill Crothers - Unionville
07.90
08.02
Ryan Almond Rock
Langstaff - Richmond Hill
NT
08.10
Peter Suderman
Sacred Heart - Newmarket
07.95
08.10
Ryan Cardoza
Bill Crothers - Unionville
NT
08.13
Keanu Lai
Thornlea - Thornhill
NT
08.16
Michael Russo
Sacred Heart - Newmarket
NT
08.16
Stratie Kloutsouniotis
Brother Andre - Markham
NT
08.17
Michael Cheng
Markville - Markham
NT
08.18
Christopher Prud'homme
Brother Andre - Markham
NT
08.18
Ryan Kenny
St. Maximilian Kolbe - Aurora
NT
08.19
Williamson Alan
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
08.28
David Larbi
Woodbridge College- Woodbridge
07.70
08.42
Michael Sperduti
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
08.44
Andrew Omoziku
Holy Cross - Woodbridge
NT
08.48
Peter Ciccocioppo
Holy Cross - Woodbridge
NT
08.49
Vincent Decastro
Sacred Heart - Newmarket
07.90
08.49
Andrew Morassutti
Thornlea - Thornhill
NT
08.50
Kejean Jackson
Woodbridge College- Woodbridge
NT
08.56
John Jaca
Markham - Markham
NT
08.60
Cameron Kritzinger
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
08.61
David Fan
Stouffville - Stouffville
NT
08.64
Michael Menezes
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
08.66
Nick Duarte
Brother Andre - Markham
NT
08.70
Ryan Moy
Bill Crothers - Unionville
NT
08.78
Alain Ah chow
Bur Oak S.S.
NT
08.79
Aiden Lucas
Stouffville - Stouffville
NT
08.79
Mason Delacruz
Richmond Green - Richmond Hill
NT
08.81
Brian Gonslves
St. Augustine - Markham
NT
09.00
Shahzaib Ahmad
Maple - Maple
NT
09.04
Jake Janicki
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
09.10
Guidzag Kassabian
St. Augustine - Markham
NT
09.12
Domenic Bianchi
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
09.43
Rahin Talukder
Woodbridge College- Woodbridge
NT
09.99
Emerson Gravett
Sacred Heart - Newmarket
NT
DNS
Jemal Whittle
Maple - Maple
NT
DNS
Ambrose Kuo
Woodbridge College- Woodbridge
NT
DNS
Pierre Lemieux
St. Joan of Arc - Maple
NT
DNS
Jordan Boyde
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Vivek George
Markville - Markham
NT
DNS
Johnny Bi
Markville - Markham
NT
DNS
Jon Prud'homme
Brother Andre - Markham
NT
DNS
Alan Fong
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Alec Pichelli
Sacred Heart - Newmarket
07.44
07.32
10
Miles Helman
Bill Crothers - Unionville
07.62
07.53
8
Elijah Hamilton
Bill Crothers - Unionville
07.61
07.57
6
Silvio Cretaro
St. Joan of Arc - Maple
07.74
07.59
5
Yusuf Tejan-Cole
St. Joan of Arc - Maple
07.80
07.71
4
David Pileggi
St. Joan of Arc - Maple
07.81
07.87
3
Anthony Georgieff
St. Maximilian Kolbe - Aurora
07.84
07.94
2
Michael Cheung
Bill Crothers - Unionville
07.88
07.99
1
c
Last updated Thu, 19 Apr 2012 19:37:28
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en