Meet Info
CISAA Sr Indoor
Apr 6, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (44.59 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 60 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Zachary Waslenko
Villanova College
NT
07.50
Landen L Tauro
Villanova College
NT
07.63
Matthew Belcastro
De La Salle College - Toronto
NT
08.03
Nick Green
Ridley College
NT
08.03
Chris Egi
St. Andrew's College - Aurora
NT
08.18
Jason Kattan
Crescent School - Willowdale
NT
08.20
Sean Colcleugh
Trinity College - Port Hope
NT
08.22
Jordon Espirito Santo
Villanova College
NT
08.24
Yamamoto Teruo
Albert College - Belleville
NT
08.27
Jordan Carter
St. Andrew's College - Aurora
NT
08.36
Mitchell Binnie
Country Day School - King City
NT
08.38
Michael Omiwole
Trinity College - Port Hope
NT
08.47
William Kivlichan
De La Salle College - Toronto
NT
08.53
Philippe De Gaspe
Lakefield College School
NT
08.55
Jupvir Atwal
Albert College - Belleville
NT
08.63
Muyiwa Ifabiyi
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
08.70
Tim Schiappa
Hillfield-Strathallan-Hamilton
NT
08.75
Jameel Manji
De La Salle College - Toronto
NT
08.81
Will Stanton
Country Day School - King City
NT
08.83
Jin Hyuk Yu
St. Andrew's College - Aurora
NT
08.90
Kenneth Chan
Crescent School - Willowdale
NT
09.07
Nicolas Rizzardi
De La Salle College - Toronto
NT
09.07
Mark Graham
Crescent School - Willowdale
NT
09.08
Alyn Nanji
Crescent School - Willowdale
NT
09.11
Christian Favaro
Country Day School - King City
NT
09.14
Rob Youngson
Crescent School - Willowdale
NT
09.24
John Zeng
Bayview Glen
NT
09.28
Wyatt Brauer
Albert College - Belleville
NT
09.42
Alex Sigel
The York School - Toronto
NT
09.44
Mark Cahalan
Bayview Glen
NT
09.61
Cole Halbert
Crescent School - Willowdale
NT
09.92
Temitope Tunde-byass
St. Andrew's College - Aurora
NT
10.30
Chris Lakkotrypis
St. Andrew's College - Aurora
NT
10.98
Connor Cowl
Country Day School - King City
NT
DNS
Ryan Fredrickson
Crescent School - Willowdale
NT
DNS
Joshua Kishinevsky
Country Day School - King City
NT
DNS
Will Roughton
Trinity College - Port Hope
NT
DNS
Reade McDevitt
Royal St. George\'s College
NT
DNS
Gareth Koch
Bayview Glen
NT
DNS
Wolfe Trinaistich
Bayview Glen
NT
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Zachary Waslenko
Villanova College
07.50
07.36
10
Landen L Tauro
Villanova College
07.63
07.55
8
Nick Green
Ridley College
08.03
07.81
6
Matthew Belcastro
De La Salle College - Toronto
08.03
07.92
5
Chris Egi
St. Andrew's College - Aurora
08.18
08.03
4
Jason Kattan
Crescent School - Willowdale
08.20
08.08
3
Sean Colcleugh
Trinity College - Port Hope
08.22
08.20
2
Jordon Espirito Santo
Villanova College
08.24
08.33
1
c
Last updated Wed, 06 Apr 2011 17:44:16
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en