Meet Info
Campion Track & Field Invitational
May 7, 2019
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 1500 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Jose Castro
St. Thomas Aquinas - Brampton
4:10.00
4:09.93
4:09.93(4:09.93)
Christian Rachner
St. Roch - Brampton
4:20.20
4:19.95
4:19.95(4:19.95)
Marcus Parnell
Bramalea - Brampton
NT
4:25.42
4:25.42(4:25.42)
Evan Smith
St. Thomas Aquinas - Brampton
4:30.00
4:29.28
4:29.28(4:29.28)
Dylan Schrotter
Clarkson - Mississauga
5:30.00
4:32.03
4:32.03(4:32.03)
Ceasar Lopes
Cardinal Leger - Brampton
5:00.00
4:33.34
4:33.34(4:33.34)
Andrew Batek
Lorne Park - Mississauga
NT
4:40.80
Joao Contente
Robert F. Hall - Caledon East
NT
4:42.31
4:42.31(4:42.31)
Andrew Saniga
Robert F. Hall - Caledon East
NT
4:50.07
4:50.07(4:50.07)
Ayo Adetowora
St. Thomas Aquinas - Brampton
4:50.00
4:51.73
4:51.73(4:51.73)
Ethan D'Cruz
Rick Hansen - Mississauga
NT
4:52.67
4:52.67(4:52.67)
Alex Chatterton
Bramalea - Brampton
NT
4:56.26
Nolann Vanderneiren
ES Sainte-Famille - Mississaug
5:13.00
4:57.68
4:57.68(4:57.68)
Philippe Morvan
ES Sainte-Famille - Mississaug
5:31.00
5:04.29
5:04.29(5:04.29)
Sean Bilaloglu
Iona Catholic - Mississauga
3:55.00
5:10.94
Namra Desai
North Park - Brampton
NT
5:12.92
5:12.92(5:12.92)
Seye Kola-Olusanya
St. Marguerite d'Youville-Bram
4:55.00
5:20.57
5:20.57(5:20.57)
Alec Wang
Central Peel - Brampton
NT
5:24.67
Filbert Yeboah
St. Marguerite d'Youville-Bram
4:50.00
5:28.62
5:28.62(5:28.62)
Garnet Maxwell
Bramalea - Brampton
NT
5:30.41
5:30.41(5:30.41)
Matthew Schmidt
Lorne Park - Mississauga
NT
5:33.40
5:33.40(5:33.40)
Conor Savicky
Applewood Hts - Mississauga
NT
5:35.34
5:35.34(5:35.34)
Dante Nardulli
St Martin CSS - Mississauga
NT
5:36.35
5:36.35(5:36.35)
Sayeed T Ahmed
Louise Arbour Eagles
NT
5:38.14
5:38.14(5:38.14)
Amos Mensah
St. Joseph - Mississauga
NT
5:38.91
5:38.91(5:38.91)
Christopher Zanchetta
St. Michael - Bolton
NT
5:43.44
5:43.44(5:43.44)
Cooper Koreen
Lorne Park - Mississauga
NT
5:46.68
5:46.68(5:46.68)
athlete x
Thomas L Kennedy - Mississauga
NT
6:18.62
Kartik Sharma
Louise Arbour Eagles
NT
DNS
Angelo Nobrega
Humberview - Bolton
5:10.00
DNS
Mate Boda
Loyola CSS - Mississauga
5:35.00
DNS
Fabrice Mikobi
St. Edmund Campion
6:50.00
DNS
Daniel Pawlawski
Cardinal Leger - Brampton
5:30.00
DNS
Adam Podolak
Cardinal Leger - Brampton
5:15.00
DNS
Ben Voth
Applewood Hts - Mississauga
NT
DNS
Reide Harmsworth
Applewood Hts - Mississauga
NT
DNS
Jodhbir Mehmi
Chinguacousy - Brampton
4:50.00
DNS
Vishnu Panganamamula
Erindale - Mississauga
NT
DNS
Gurakam Pabla
St. Marguerite d'Youville-Bram
4:50.00
DNS
c
Last updated Tue, 14 May 2019 22:46:43
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en