Meet Info
Marcellinus NOD Meet
May 6, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (253.02 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Junior Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Tierra McRae-Spence
St. Roch C.S.S. - Brampton
14.00
13.01
Tyla Thomas-Jacques
St. Thomas Aquinas - Oakville
13.20
13.15
Rachel Inniss
Georgetown - Georgetown
13.20
13.31
Sydney Small
Stephen Lewis - Mississauga
13.71
13.34
Alisha Williams
St. Joan of Arc - Mississauga
12.53
13.40
Thianna Phillips
Cardinal Ambrozic - Brampton
13.60
13.61
Madison Cupani
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.50
13.69
Justine Cooper
Stephen Lewis - Mississauga
14.00
13.76
Rebekah Kunica
Georgetown - Georgetown
13.80
13.77
Laverne L Amankwah
Ascension of Our Lord-Miss
13.62
13.79
Rachel Wallace
Heart Lake - Brampton
13.78
13.82
Bronwen MacIntyre
Meadowvale - Mississauga
14.25
13.98
Andrea Sargent
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.60
13.99
Anita Nwaghodo
St. Martin's - Mississauga
13.98
14.00
Heather Henry
Centennial - Guelph
14.00
14.09
Janessa Dao
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.00
14.13
Sandy Smith
John F. Ross - Guelph
15.00
14.18
Shanice Martin
St. Roch C.S.S. - Brampton
14.39
14.21
Melody Wing
St. Augustine - Brampton
13.90
14.44
Sidney Callender
Port Credit - Mississauga
13.80
14.46
Andrea Posella
Loyola - Mississauga
14.00
14.47
Rowan Bourdeau
John F. Ross - Guelph
14.00
14.70
Courtney C Patterson
Ascension of Our Lord-Miss
13.62
14.76
Devona Christie
St. Augustine - Brampton
13.90
15.00
Trisha Ramiall
Louise Arbour Secondary School
16.00
15.06
Ashley Esperanza
Fr Michael Goetz - Mississauga
13.25
15.30
Corrina Collete
Glenforest - Mississauga
14.00
15.72
Temi Dadepo
Cardinal Ambrozic - Brampton
13.70
15.97
Sarah Weredynski
Philip Pocock - Mississauga
16.73
16.12
Meggie Yan
Centennial - Guelph
15.50
16.28
Sarah Chiarantonio
St. Michael S.S.
14.00
16.32
Sarosha Imtiaz
Turner-Fenton - Brampton
16.00
19.11
Marcia Benn
Cardinal Leger - Brampton
12.00
DQ
Elizabeth Ritlop
St. Michael S.S.
13.50
SCR
Sashauna Wilkins
Bramalea - Brampton
13.20
SCR
Erin Heck
Mayfield - Brampton
15:00.00
SCR
Christabel Kwofie
Louise Arbour Secondary School
14.50
SCR
Mary Beaumont
Erin - Erin
15:00.00
SCR
Gabriella Tan
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
18.00
SCR
Gabriella Tan
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
18.00
SCR
Julie Stecki
Cawthra Park - Mississauga
15.00
SCR
Teresa Turk
Robert F. Hall - Caledon East
14.00
SCR
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Alisha Williams
St. Joan of Arc - Mississauga
13.40
13.29
10
Tierra McRae-Spence
St. Roch C.S.S. - Brampton
13.01
13.60
8
Tyla Thomas-Jacques
St. Thomas Aquinas - Oakville
13.15
13.61
6
Rachel Inniss
Georgetown - Georgetown
13.31
13.73
5
Madison Cupani
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.69
14.02
4
Sydney Small
Stephen Lewis - Mississauga
13.34
14.22
3
Justine Cooper
Stephen Lewis - Mississauga
13.76
14.72
2
Thianna Phillips
Cardinal Ambrozic - Brampton
13.61
DNS
c
Last updated Fri, 06 May 2011 22:22:16
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en