Meet Info
St. Marcellinus Spirit Classic
May 1, 2014 to May 2, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Georgia Campbell
St. Marguerite d'Youville-Bram
00.30
12.78
Kelysa Chambers
Brampton Centennial - Brampton
13.50
12.88
Taja Mclean
Thomas A. Blakelock - Oakville
00.30
13.11
Cassandra Toutou
Mayfield - Brampton
00.40
13.15
Natalie McKenzie
Mayfield - Brampton
00.40
13.32
Monique Danquah
St. Marguerite d'Youville-Bram
00.30
13.46
Megan Rodrigues
St. Marcellinus - Mississauga
NT
13.48
Malika Reid
David Suzuki SS - Brampton
13.10
13.62
Teyonna Daley
St. Marcellinus - Mississauga
14.76
13.67
Jessica Melo
St. Joseph - Mississauga
00.30
13.73
Kiara Pennant
David Suzuki SS - Brampton
13.80
13.79
Samantha Matala
Philip Pocock - Mississauga
14.20
00.40
Shyann Richards
Ascension of Our Lord-Miss
13.58
14.01
Tricia Olofernes
St. Marcellinus - Mississauga
15.51
14.08
Shannon Black
Brampton Christian - Caledon
00.50
14.10
Victoria Pitters
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.85
14.19
Benita Nwaghada
Notre Dame - Brampton
13.80
14.23
Crystal Joseph
Ascension of Our Lord-Miss
14.88
14.23
Casidhe Malcolm
Cawthra Park - Mississauga
13.98
14.39
Javell Edwards
Philip Pocock - Mississauga
NT
14.39
Hannah Schmidt
Thomas A. Blakelock - Oakville
00.50
14.43
Hazel Olofernes
St. Marcellinus - Mississauga
16.28
14.43
Sweeney Esperenza
St. Joan of Arc - Mississauga
16.29
14.60
Rayana Coxall
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.90
14.70
Jaden Castell
St. Joan of Arc - Mississauga
16.46
14.82
Nosa Atoe
Our Lady of Mount Carmel-Missi
13.95
14.83
Iva Gyasheva
Philip Pocock - Mississauga
NT
14.84
Jaclyn Meilach
Georgetown - Georgetown
14.60
14.96
Alberta Boatey
Ascension of Our Lord-Miss
15.98
00.50
Anotoinette Archer
Heart Lake - Brampton
16.52
15.01
Anita Nowicz
Philip Pocock - Mississauga
NT
15.06
Ife Nwoko
St. Joseph - Mississauga
00.30
15.08
Nicole Pearson
Brampton Christian - Caledon
16.20
15.16
Olisa Anderson
David Suzuki SS - Brampton
14.10
15.17
Crystal Stewart
Notre Dame - Brampton
14.30
15.20
Titi Huynh
Thomas A. Blakelock - Oakville
00.50
15.22
Celia Arrecis
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
00.30
15.39
Kimmy Henderson
Georgetown - Georgetown
14.60
15.54
Maria Blagojevic
Glenforest SS - Mississauga
00.40
15.61
Devon D'Orazio
Georgetown - Georgetown
14.60
15.68
Rachel Ireland
Heart Lake - Brampton
18.50
15.74
Courtney Tull
St. Joan of Arc - Mississauga
14.90
15.81
Neesha Ghandi
St. Joseph - Mississauga
00.40
15.83
Leonora D' Souza
St. Marcellinus - Mississauga
15.50
00.60
Taylor Hughes
Humberview - Bolton
00.40
16.02
Anastasia Campbell
Mayfield - Brampton
00.40
16.16
Charu Sharma
Glenforest SS - Mississauga
00.40
16.44
Cynthia Ramdannie
Cardinal Leger - Brampton
00.40
16.52
Shantel Williams
Notre Dame - Brampton
15.50
16.64
Samantha Gilliard
Philip Pocock - Mississauga
14.20
16.92
Julia Greco
St. Aloysius Gonzaga-Mississau
14.80
DNS
Anita Asiama
Philip Pocock - Mississauga
NT
DNS
Alamjit Dhaliwal
Heart Lake - Brampton
18.41
DNS
Cassandra Chyz
Philip Pocock - Mississauga
15.10
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Georgia Campbell
St. Marguerite d'Youville-Bram
12.78
12.98
10
Kelysa Chambers
Brampton Centennial - Brampton
12.88
13.17
8
Taja Mclean
Thomas A. Blakelock - Oakville
13.11
13.32
6
Cassandra Toutou
Mayfield - Brampton
13.15
13.59
5
Megan Rodrigues
St. Marcellinus - Mississauga
13.48
13.61
4
Natalie McKenzie
Mayfield - Brampton
13.32
13.73
3
Malika Reid
David Suzuki SS - Brampton
13.62
14.01
2
Monique Danquah
St. Marguerite d'Youville-Bram
13.46
14.52
1
c
Last updated Fri, 02 May 2014 18:19:01
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en