Meet Info
Porcupine Track & Field Invitational
Invitation du Porcupine
May 13, 2015
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Open Female 100 Metre Dash
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Wind
Points
Kitlyn Wong
Timiskaming District Secondary
13.34
13.56
Tristyn Elford
Timiskaming District Secondary
NT
13.74
Camille Alary
Hearst
14.02
13.75
Emilie Labranche
Theriault - Timmins
14.70
13.79
Mikayla Dacosta
timmins porcupine
00.40
14.03
Kylie Bertrand
Roland Michener - S. Porcupine
14.17
14.04
Isabella Semadeni
Timmins High
13.90
14.10
Eden Ellis
Kapuskasing District High
NT
14.12
Daphne Leger
Hearst
13.80
14.16
Jessica Margueratt
Englehart - Englehart
14.50
14.16
Gabriella Duhaime
Ste. Marie - New Liskeard
NT
14.21
Tristen Stinkowji
Englehart - Englehart
13.80
14.21
Nadia Dagenais
Theriault - Timmins
14.30
14.29
Celestre Leonard
Hearst
13.88
14.30
Taylor Delisle
Englehart - Englehart
14.50
14.36
Paige MacDonald
Roland Michener - S. Porcupine
NT
14.48
Isabelle Potvin
Hearst
13.89
14.51
Hunter Million
Timmins High
15.50
14.62
Sonya Breault
Ste. Marie - New Liskeard
NT
14.74
Megan Theriault
Timmins High
13.90
14.79
Ada Labine
timmins porcupine
14.80
14.94
Jassica Veley
Timiskaming District Secondary
NT
14.97
Katlyn Harkins
Theriault - Timmins
NT
15.03
Sabrina Mastellotto
Hearst
14.56
15.09
Jesse McEdwards
Timiskaming District Secondary
NT
15.14
Andreanne Kennedy
Theriault - Timmins
14.90
15.19
Emily Brinson
Roland Michener - S. Porcupine
NT
15.25
Marie-Eve Morin
Hearst
15.02
15.26
Jessica Adamo
Theriault - Timmins
14.70
15.39
Shelby Deacon
Roland Michener - S. Porcupine
NT
15.48
Cassidy Curley-Lalonde
Roland Michener - S. Porcupine
NT
15.53
Nina Pittui
O'Gorman - Timmins
13.90
15.54
Gabriella Zordan
ESP Renaissance-Timmins
NT
15.59
Tierra Janveau
Theriault - Timmins
14.50
15.59
Breanna Vieno
Theriault - Timmins
15.60
15.69
Hilary Groulx
Cochrane - Cochrane
NT
15.73
Danica Plourde
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
15.75
Kirsten Therrien
Kapuskasing District High
NT
15.80
Marli Narduzzi
O'Gorman - Timmins
14.20
15.88
Alexie Lafond
Ste. Marie - New Liskeard
NT
16.06
Emma Tremblay
Theriault - Timmins
NT
16.10
Danika Robert
Ste. Marie - New Liskeard
NT
16.13
Mogan Farrell-Gagnon
Timmins High
14.90
16.15
Lydia Springer
Timmins High
16.50
16.19
Aiza Asif
Iroquois Falls Secondary Schoo
NT
16.24
Akase Cameron
Cochrane - Cochrane
NT
16.28
Shaelah Vachon
Roland Michener - S. Porcupine
NT
16.35
Mikaela Woods
Roland Michener - S. Porcupine
NT
16.49
Kalleah Bryce
O'Gorman - Timmins
14.20
16.58
Gabrielle Benson
Theriault - Timmins
NT
16.98
Karlee Lefebvre
Roland Michener - S. Porcupine
NT
16.99
Becky Hicks
Roland Michener - S. Porcupine
NT
17.70
Justice Guindon
Roland Michener - S. Porcupine
NT
17.77
Natasha Guy
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
21.59
Makayla Gagnon
Theriault - Timmins
00.60
DNS
Kayla Gagnon
Theriault - Timmins
15.50
DNS
Kailie Nadler
Ste. Marie - New Liskeard
NT
DNS
Jenna Tourville
ES L'Alliance - Iroquois Falls
NT
DNS
Maya Fortin
Kapuskasing District High
NT
DNS
Kira Wallwork
Kapuskasing District High
NT
DNS
Taylor Clark
Timmins High
15.70
DNS
Keitra Bradford
Ste. Marie - New Liskeard
NT
DNS
c
Last updated Wed, 13 May 2015 18:48:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en