Meet Info
Nipissing Invitational
Track and Field
May 7, 2011
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Female 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Ashley Bedard-exhibition
St.Joseph-Scollard - North Bay
NT
14.42
Samatha Brunette
ES Macdonald-Cartier - Sudbury
13.00
14.47
Gabriella Deubelbeiss-Mathieu
Chippewa - North Bay
13.90
14.54
Karli Marcotte
LaSalle - Sudbury
NT
14.63
Nathalie Tremblay
Northern S S
NT
14.75
Santeria Mulcahey
Marymount Academy
NT
15.06
Maxime Bonin
Notre Dame College
14.12
15.28
Maxine Campsall
ES Macdonald-Cartier - Sudbury
13.40
15.35
Carly Bradley
Marymount Academy
NT
15.36
Lehman Sarah
Espanola - Espanola
15.00
15.36
Renee Auger
Marymount Academy
NT
15.50
Morgan Lafontaine
St.Joseph-Scollard - North Bay
NT
15.50
Kyla Boyd
Marymount Academy
NT
15.62
Laura Wismer
Bracebridge & Muskoka - Braceb
NT
15.64
Rachael Elliot
Parry Sound - Parry Sound
15.94
15.65
Kylie Grube
Widdifield - North Bay
NT
15.82
Rebecca Black
Track North
14.00
15.83
Fatima Alaeddine
Lo-Ellen Park - Sudbury
15.00
15.98
Emmah Cacciotti
LaSalle - Sudbury
NT
16.15
Shae Thomas
St.Joseph-Scollard - North Bay
NT
16.15
Kendran Koskiniemi
Notre Dame College
NT
16.31
Areej Salem
LaSalle - Sudbury
NT
16.44
Maria Ciobanca
Widdifield - North Bay
NT
16.44
Caroline Pellerin
Marymount Academy
NT
16.49
Megan Brousseau
Marymount Academy
NT
16.51
Courtney Brown
St.Joseph-Scollard - North Bay
NT
16.51
Lexus Delorme
Elliot Lake - Elliot Lake
15.00
16.54
Megan Kuzenko
Marymount Academy
NT
16.55
Molly Kennedy
Marymount Academy
NT
16.63
Alicia Groom
Lo-Ellen Park - Sudbury
NT
16.67
Shayla Côté
Notre Dame College
NT
16.68
Brooke Dickie
Marymount Academy
NT
16.82
Nikki Lemieux
Marymount Academy
NT
16.86
Chloe Renaud
Marymount Academy
NT
16.94
Sidney Smith
Marymount Academy
NT
17.13
Julia Szalai
Marymount Academy
NT
17.27
Meaghan McNeil
Marymount Academy
NT
17.83
Logan Duffy
Marymount Academy
NT
DNS
Emma Houghton
Englehart - Englehart
14.40
DNS
Final - Official
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Gabriella Deubelbeiss-Mathieu
Chippewa - North Bay
14.54
14.66
10
Ashley Bedard-exhibition
St.Joseph-Scollard - North Bay
14.42
14.79
8
Samatha Brunette
ES Macdonald-Cartier - Sudbury
14.47
15.12
6
Maxime Bonin
Notre Dame College
15.28
15.39
5
Santeria Mulcahey
Marymount Academy
15.06
15.44
4
Karli Marcotte
LaSalle - Sudbury
14.63
15.48
3
Maxine Campsall
ES Macdonald-Cartier - Sudbury
15.35
15.73
2
Nathalie Tremblay
Northern S S
14.75
DNS
c
Last updated Sun, 08 May 2011 10:41:55
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en