Meet Info
Father Redmond Track and Field Classic
Hosted by Neil McNeil
May 3, 2022
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Father Redmond Track and Field Classic
Hosted by Neil McNeil
Junior Female Long Jump
Performance List
Bib
Name
Team/School
Seed (H/L)
1.
510
Olivia Morrison
Etobicoke Arts - Toronto (
Etobicoke
)
ND
2.
2818
Paulina Deborah
Woodbridge College- Woodbridge (
Woodbridge
)
ND
3.
1983
Hana Bohte
TMS School - Richmond Hill (
Richmond Hill
)
ND
4.
1988
Freya Zou
TMS School - Richmond Hill (
Richmond Hill
)
ND
5.
745
Elena Lewis
Jean Augustine - Brampton (
Brampton
)
ND
6.
165
Erika Liu
Bishop Strachan School (
Toronto
)
ND
7.
1929
Tahira Angwech
St. Patrick - Toronto (
Toronto
)
ND
8.
1936
Inez Goncalves
St. Patrick - Toronto (
Toronto
)
ND
9.
289
Mia Hedgepeth
Cardinal Ambrozic - Brampton (
Brampton
)
ND
10.
293
Akeelah Omokhua
Cardinal Ambrozic - Brampton (
Brampton
)
ND
11.
1301
Jamie Liu
Sacred Heart - Newmarket (
Newmarket
)
ND
12.
503
Miranda Huschka
Etobicoke Arts - Toronto (
Etobicoke
)
ND
13.
670
Grace Simpson
Hillfield-Strathallan-Hamilton (
Hamilton
)
ND
14.
865
Kaylyn Le
Madonna - Downsview (
Downsview
)
ND
15.
877
Chloe Poqiz
Madonna - Downsview (
Downsview
)
ND
16.
41
Aliya Babber
Bayview Glen - Don Mills (
Don Mills
)
ND
17.
43
Sara Teja
Bayview Glen - Don Mills (
Don Mills
)
ND
18.
119
Aislinn Poulimenos
Bishop Allen Academy-Etobicoke (
Etobicoke
)
ND
19.
57
Sophie Butler
Birchmount Park - Scarborough (
Scarborough
)
ND
20.
67
Maude Puseljic
Birchmount Park - Scarborough (
Scarborough
)
ND
21.
583
Ella Chouchinard
Father John Redmond - Toronto (
Etobicoke
)
ND
22.
1617
Sharon Mi
St. Francis Xavier-Mississauga (
Mississauga
)
ND
23.
187
Danielle Best
Brampton Centennial - Brampton (
Brampton
)
ND
24.
190
Neo Black
Brampton Centennial - Brampton (
Brampton
)
ND
25.
184
Kehada Armstrong
Brampton Centennial - Brampton (
Brampton
)
ND
26.
192
Guillana Calapatan
Brampton Centennial - Brampton (
Brampton
)
ND
27.
1615
Julie Kang
St. Francis Xavier-Mississauga (
Mississauga
)
ND
28.
1611
Christabel Jd-igba
St. Francis Xavier-Mississauga (
Mississauga
)
ND
29.
1607
Mikailyn Dela Paz
St. Francis Xavier-Mississauga (
Mississauga
)
ND
30.
1205
Emily McIntyre
Philip Pocock - Mississauga (
Mississauga
)
ND
31.
1610
Lily He
St. Francis Xavier-Mississauga (
Mississauga
)
ND
32.
1188
Felisa Forbes
Philip Pocock - Mississauga (
Mississauga
)
ND
33.
408
Ciara Masse
Country Day School - King City (
King City
)
ND
34.
404
Sarin Gosal
Country Day School - King City (
King City
)
ND
35.
2873
Angelia Perlman
Villanova College (
King City
)
ND
36.
169
Sophie Oberlander
Bishop Strachan School (
Toronto
)
ND
37.
179
Kayla Xu
Bishop Strachan School (
Toronto
)
ND
38.
354
Naila Jugbhery
Central Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
39.
358
Serena Mckenzie
Central Peel - Brampton (
Brampton
)
ND
40.
1780
Ebhanehi Irabor
St. Marguerite d'Youville- (
Brampton
)
ND
41.
507
Svea Krallisch
Etobicoke Arts - Toronto (
Etobicoke
)
ND
Last updated Tue, 03 May 2022 21:04:29
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en