Meet Info
R.E. Gibson Memorial - Junior Meet #2
Rainbow District School Board Track and Field
Jun 10, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
R.E. Gibson Memorial - Junior Meet #2
Rainbow District School Board Track and Field
Atom Female Long Jump
Performance List
Bib
Name
Team/School
Seed (H/L)
1.
441
Marjorie Scott
Central Manitoulin (
Mindemoya
)
ND
2.
626
Jessica Chisholm
Chelmsford Public School (
Chelmsford
)
ND
3.
631
Melody Knight
Chelmsford Public School (
Chelmsford
)
ND
4.
1748
Chandyn Bachiu
R.H. Murray (
Whiteish
)
ND
5.
1756
Gala Ulibarri
R.H. Murray (
Whiteish
)
ND
6.
1698
Alicia Doyle-Fraser
Monetville Eagles (
Monetville
)
ND
7.
1699
Hannah Bolan-Packard
Monetville Eagles (
Monetville
)
ND
8.
902
Kelly Pitre
les Drakkars (
Val Caron
)
ND
9.
906
Isabelle Dakin
les Drakkars (
Val Caron
)
ND
10.
716
Aunnyka Desjardins
Churchill Chargers (
Sudbury
)
ND
11.
2950
Breanne Derochie
Echo-Des-Rapides (
Sault Ste Marie
)
ND
12.
2957
Taya Nicolle
Echo-Des-Rapides (
Sault Ste Marie
)
ND
13.
855
Alexis Leger (A)
École publique Camille-Perron (
Markstay
)
ND
14.
856
Emilie Leger (E)
École publique Camille-Perron (
Markstay
)
ND
15.
1063
Lia Hurley
Larchwood P.S. (
Dowling
)
ND
16.
1068
Savannah Shaw
Larchwood P.S. (
Dowling
)
ND
17.
1578
Jaynie Brunelle
Markstay Public School (
Markstay
)
ND
18.
1579
Katelyn Wright
Markstay Public School (
Markstay
)
ND
19.
2798
Kyra James
Redwood Acres (
Hanmer
)
ND
20.
2164
Mackenzie Szatanski
S.Geiger P.S. (
Massey
)
ND
21.
2013
Halley Baker
Pinecrest (
Hanmer
)
ND
22.
2014
Khia Roque
Pinecrest (
Hanmer
)
ND
23.
2332
Kalysta Whalen
Webbwood (
Webbwood
)
ND
24.
2325
Glasha Rinta
Webbwood (
Webbwood
)
ND
25.
40
Erika Brown
A.B. Ellis Flames (
Espanola
)
ND
26.
2792
Nicole Martin-McNamee
Redwood Acres (
Hanmer
)
ND
27.
52
Ellee Lacasse
A.B. Ellis Flames (
Espanola
)
ND
28.
2161
Brooke Brohart
S.Geiger P.S. (
Massey
)
ND
29.
1849
Cailyn Cuculick
Nesbitt (
Sudbury
)
ND
30.
1848
Vanessa Belaire
Nesbitt (
Sudbury
)
ND
31.
1154
Sydney Latendresse
Levack P.S. (
Levack
)
ND
32.
1155
Kayli Cosby
Levack P.S. (
Levack
)
ND
33.
381
Ariel Groves (A)
JUDD Jaguars (
Capreol
)
ND
34.
383
Abigail Calvank
JUDD Jaguars (
Capreol
)
ND
35.
715
Sanika Katyluk
Churchill Chargers (
Sudbury
)
ND
Last updated Mon, 09 Jun 2014 10:49:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en