Meet Info
R.E. Gibson Memorial - Junior Meet #2
Rainbow District School Board Track and Field
Jun 10, 2014
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
R.E. Gibson Memorial - Junior Meet #2
Rainbow District School Board Track and Field
Atom Female 200 Metre Dash
Performance List
Bib
Name
Team/School
Seed (H/L)
1.
625
Braxton Cadeau
Chelmsford Public School (
Chelmsford
)
40.28 (3/4)
2.
631
Melody Knight
Chelmsford Public School (
Chelmsford
)
40.30 (4/7)
3.
902
Kelly Pitre
les Drakkars (
Val Caron
)
NT (5/5)
4.
711
Isabella Martelli
Churchill Chargers (
Sudbury
)
NT (2/3)
5.
1759
Anna Hickey
R.H. Murray (
Whiteish
)
NT (5/2)
6.
1759
Jena Chatwell
R.H. Murray (
Whiteish
)
NT (4/3)
7.
1700
Hailey Wors
Monetville Eagles (
Monetville
)
NT (4/8)
8.
1702
Shandace Couchie
Monetville Eagles (
Monetville
)
NT (2/7)
9.
901
Kaitlyn Hinksman
les Drakkars (
Val Caron
)
NT (3/3)
10.
0
Lauren Rajala
Churchill Chargers (
Sudbury
)
NT (3/5)
11.
441
Marjorie Scott
Central Manitoulin (
Mindemoya
)
NT (2/2)
12.
2950
Breanne Derochie
Echo-Des-Rapides (
Sault Ste Marie
)
NT (4/4)
13.
2957
Taya Nicolle
Echo-Des-Rapides (
Sault Ste Marie
)
NT (2/4)
14.
1084
Sydney Dale
Larchwood P.S. (
Dowling
)
NT (1/7)
15.
1580
Charisma Folz
Markstay Public School (
Markstay
)
NT (1/8)
16.
1070
Isabella Garner
Larchwood P.S. (
Dowling
)
NT (3/1)
17.
1579
Katelyn Wright
Markstay Public School (
Markstay
)
NT (3/2)
18.
2164
Mackenzie Szatanski
S.Geiger P.S. (
Massey
)
NT (1/3)
19.
362
Kona Haas
JUDD Jaguars (
Capreol
)
NT (5/3)
20.
1157
Nicole Latendresse
Levack P.S. (
Levack
)
NT (4/6)
21.
1154
Sydney Latendresse
Levack P.S. (
Levack
)
NT (1/5)
22.
1845
Emma White
Nesbitt (
Sudbury
)
NT (1/6)
23.
1846
Isabella Becker
Nesbitt (
Sudbury
)
NT (3/7)
24.
2787
Rebecca McGlade
Redwood Acres (
Hanmer
)
NT (1/4)
25.
45
Cori-Lynn Vincent
A.B. Ellis Flames (
Espanola
)
NT (2/5)
26.
368
Haven Gillard
JUDD Jaguars (
Capreol
)
NT (3/6)
27.
2786
Claire McInroy
Redwood Acres (
Hanmer
)
NT (2/6)
28.
40
Erika Brown
A.B. Ellis Flames (
Espanola
)
NT (5/6)
29.
2333
Salem Wood
Webbwood (
Webbwood
)
NT (5/7)
30.
2330
Haven St. Michael
Webbwood (
Webbwood
)
NT (4/5)
31.
2012
Jane Leroux
Pinecrest (
Hanmer
)
NT (4/2)
32.
2011
Elizabeth Mills
Pinecrest (
Hanmer
)
NT (1/2)
33.
2175
Acadia Solomon
S.Geiger P.S. (
Massey
)
NT (5/4)
Last updated Mon, 09 Jun 2014 10:49:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en