trackdatabase.com logo







Team Results for Bishop Allen Academy-Etobicoke

  Ath #     Name Entries PF Pl Pts
  129  Sophia Lucki7. Novice Girls 800 Metre Run
9. Novice Girls 1500 Metre Run


2:21.38
4:49.53
2
2
8
8
  120  Grace Bogdani9. Novice Girls 1500 Metre Run
11. Novice Girls 3000 Metre Run


6:08.00
14:49.46
18
22


  126  Katherine Kolesnik21. Novice Girls Long Jump
ND
4.22
14

  133  Vanessa Ng21. Novice Girls Long Jump
ND
4.26
12

  136  Sofiya P'Yavka21. Novice Girls Long Jump
ND
4.14
16

  119  Reya Alliman25. Novice Girls Shot Put
ND
9.48
9

  148  Aleksey Goroshko26. Novice Boys Shot Put
28. Novice Boys Discus Throw
30. Novice Boys Javelin Throw
ND
ND
ND
10.58
30.44
31.13
13
6
9

3

  127  Luiza Lena45. Junior Girls 80 Metre Low Hurdles
47. Junior Girls 300 Metre Low Hurdles
33. Junior Girls 100 Metre Dash
13.08
NT
13.53
12.58
50.28
NT
2
5
9
8
4

  142  Solomon Arase34. Junior Boys 100 Metre Dash
36. Junior Boys 200 Metre Dash
54. Junior Boys Long Jump
12.26
24.18
ND
NT
24.22
6.17
21
8
1

1
10
  145  Oscar Dennis34. Junior Boys 100 Metre Dash
12.02
NT
14

  131  Izabel Michalik-Eix35. Junior Girls 200 Metre Dash
37. Junior Girls 400 Metre Dash
28.59
1:07.25
NT
NT
13
16


  141  Sophie Sun39. Junior Girls 800 Metre Run
37. Junior Girls 400 Metre Dash

1:02.03
2:23.73
60.44
4
5
5
4
  130  Mackenzie Mann41. Junior Girls 1500 Metre Run
43. Junior Girls 3000 Metre Run
49. Junior Girls High Jump


NH
5:54.30
13:35.84
1.30
20
15
6


2.50
  146  Jack Emo42. Junior Boys 1500 Metre Run
44. Junior Boys 3000 Metre Run


4:36.76
10:36.86
15
13


  154  Matthew Switt42. Junior Boys 1500 Metre Run
44. Junior Boys 3000 Metre Run


4:41.24
10:09.06
18
8

1
  132  Natasha Michalik-Eix43. Junior Girls 3000 Metre Run
97. Senior Girls 1500 Metre Steeplechase


12:29.47
6:13.99
10
12


  135  Alexandra Phelps43. Junior Girls 3000 Metre Run

11:52.98
8
1
  124  Vanessa Erhirhie47. Junior Girls 300 Metre Low Hurdles
NT
54.10
13

  149  Alexander Kim62. Junior Boys Javelin Throw
ND
35.82
11

  134  Favour Okpali65. Senior Girls 100 Metre Dash
67. Senior Girls 200 Metre Dash
69. Senior Girls 400 Metre Dash
13.25
26.78
59.62
NT
DNS
58.27
10
6
3


6
  123  Tessa DiPierdomenico67. Senior Girls 200 Metre Dash
69. Senior Girls 400 Metre Dash
27.27
1:01.07
NT
DNS
10
7


  137  Patricia Rasowski71. Senior Girls 800 Metre Run
73. Senior Girls 1500 Metre Run


2:32.03
5:07.59
17
10


  122  Paloma DeMonte71. Senior Girls 800 Metre Run

2:21.08
7
2
  140  Katarina Sinilaite71. Senior Girls 800 Metre Run

2:45.49
23

  144  Philip Costa72. Senior Boys 800 Metre Run

2:01.33
10

  125  Miriam Fortes87. Senior Girls Triple Jump
93. Senior Girls Javelin Throw
ND
ND
8.54
24.04
19
15


  128  Amy Luburic91. Senior Girls Discus Throw
89. Senior Girls Shot Put
ND
ND
23.47
8.41
7
11
2

  139  Amanda Sadikaj91. Senior Girls Discus Throw
93. Senior Girls Javelin Throw
ND
ND
20.45
29.23
14
5

4
  153  Matthew Martin92. Senior Boys Discus Throw
ND
43.90
2
8
  143  Paolo Caballero92. Senior Boys Discus Throw
94. Senior Boys Javelin Throw
ND
ND
37.04
31.65
6
21
3

  151  Adam Mandarano94. Senior Boys Javelin Throw
ND
35.12
18

  7  Matthew Gierlach106. Intellectually Imp. Boys 100 Metre Dash
NT
14.98
5
6
Event Relay Name PF Pl Pts
Novice Girls 4x100 Metre Relay Bishop Allen Aca "A"55.59NT11
Junior Boys 4x100 Metre Relay Bishop Allen Aca "A"DQNT
Senior Girls 4x100 Metre Relay Bishop Allen Aca "A"DQNT
Senior Girls 4x400 Metre Relay Bishop Allen Aca "A"NT4:05.2828
No Entries for athlete(s)
Kaitlyn RayAnthony WyslobockiNoah MarianoJoshua KimAntonia Bonaldi
Total Points:94.5
Last updated Thu, 31 May 2018 20:19:14
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.