trackdatabase.com logo







Team Results for Bill Crothers SS - Unionville

  Ath #     Name Entries PF Pl Pts
  149  Hannah Walji1. Midget Girls 100 Metre Dash
DNS
NT


  106  Ciante Downs3. Midget Girls 200 Metre Dash
DNS
NT


  147  Danielle Wahrhaftig3. Midget Girls 200 Metre Dash
5. Midget Girls 400 Metre Dash
15. Midget Girls 300 Metre Low Hurdles
26.51
NT
NT
26.36
1:04.46
48.07
5
5
3
4
4
6
  113  Kavin Gnanapragnasam4. Midget Boys 200 Metre Dash
24. Midget Boys Triple Jump
25.29
ND
NT
11.75
14
4

5
  143  Grace Sumi5. Midget Girls 400 Metre Dash
NT
1:13.45
12

  141  Ben Sitarenios6. Midget Boys 400 Metre Dash
8. Midget Boys 800 Metre Run
NT
NT
56.60
2:10.29
5
6
4
3
  111  Ethan Giles6. Midget Boys 400 Metre Dash
NT
58.62
10

  99  Hayley Bernard7. Midget Girls 800 Metre Run
NT
2:44.57
13

  129  Stephan McDonald8. Midget Boys 800 Metre Run
NT
2:18.98
12

  114  Matthew Godwin8. Midget Boys 800 Metre Run
NT
2:19.80
13

  148  Jasmine Wahrhaftig13. Midget Girls 80 Metre Low Hurdles
15. Midget Girls 300 Metre Low Hurdles
21. Midget Girls Long Jump
13.60
NT
ND
14.03
48.09
4.39
1
4
6
10
5
3
  124  Vasiliki Kiriakou17. Midget Girls High Jump
15. Midget Girls 300 Metre Low Hurdles
21. Midget Girls Long Jump
NH
NT
ND
1.30
47.78
4.92
13
1
1

10
10
  117  Madelynn Harcus15. Midget Girls 300 Metre Low Hurdles
NT
52.83
10

  123  Teni Kassardjian17. Midget Girls High Jump
NH
1.48
2
8
  110  Sydney Ferguson17. Midget Girls High Jump
NH
1.35
8
1
  98  Samuel Alamatu18. Midget Boys High Jump
NH
1.45
11

  101  Jami Bowker25. Midget Girls Shot Put
27. Midget Girls Discus Throw
29. Midget Girls Javelin Throw
ND
ND
ND
8.22
22.22
17.60
13
10
16



  152  Callie Wright25. Midget Girls Shot Put
27. Midget Girls Discus Throw
ND
ND
DNS
FOUL




  102  Taylor Burton29. Midget Girls Javelin Throw
ND
24.13
2
8
  104  Tyler Cleghorn30. Midget Boys Javelin Throw
ND
37.23
6
3
  107  Savannah Edwards33. Junior Girls 100 Metre Dash
14.80
13.75
2
8
  130  Christoper Middleton36. Junior Boys 200 Metre Dash
38. Junior Boys 400 Metre Dash
23.21
NT
22.78
52.29
3
2
6
8
  127  Adriana Mangos37. Junior Girls 400 Metre Dash
39. Junior Girls 800 Metre Run
NT
NT
1:09.52
2:41.74
10
13


  126  Hennessey Luu-Brown37. Junior Girls 400 Metre Dash
55. Junior Girls Triple Jump
NT
ND
DNS
9.98

6

3
  136  Cassidy Phillips39. Junior Girls 800 Metre Run
NT
2:19.21
4
5
  144  Rylee Traicoff39. Junior Girls 800 Metre Run
41. Junior Girls 1500 Metre Run
NT
NT
DNS
DNS




  122  Will Jones40. Junior Boys 800 Metre Run
42. Junior Boys 1500 Metre Run
62. Junior Boys Javelin Throw
NT
NT
ND
2:04.84
DNS
41.14
6

2
3

8
  138  Jade Safos41. Junior Girls 1500 Metre Run
43. Junior Girls 3000 Metre Run
NT
NT
6:39.21
12:48.28
14
12


  150  Katie Wiebe41. Junior Girls 1500 Metre Run
43. Junior Girls 3000 Metre Run
NT
NT
5:35.97
DNS
4

5

  103  Jada Carmichael45. Junior Girls 80 Metre Low Hurdles
DNS
NT


  108  Myah Elliot45. Junior Girls 80 Metre Low Hurdles
16.29
NT
14

  153  Emma Zukow49. Junior Girls High Jump
NH
1.45
3
6
  134  Kenny Ngassoue50. Junior Boys High Jump
NH
1.90
1
10
  97  Julius Adu50. Junior Boys High Jump
NH
1.70
8
1
  120  Emma Irwin57. Junior Girls Shot Put
59. Junior Girls Discus Throw
ND
ND
10.64
31.85
2
1
8
10
  128  Nikitha Manickam57. Junior Girls Shot Put
59. Junior Girls Discus Throw
61. Junior Girls Javelin Throw
ND
ND
ND
7.88
24.99
22.10
14
7
11

2

  140  Paris Shand58. Junior Boys Shot Put
ND
16.25
1
10
  121  Esha James61. Junior Girls Javelin Throw
ND
21.03
12

  109  Rebekah Feld65. Senior Girls 100 Metre Dash
67. Senior Girls 200 Metre Dash
14.07
27.42
NT
NT
9
12


  105  Omar Da Naia66. Senior Boys 100 Metre Dash
68. Senior Boys 200 Metre Dash
DNS
DNS
NT
NT




  132  Chris Mitchell66. Senior Boys 100 Metre Dash
DNS
NT


  100  Daquan Berry68. Senior Boys 200 Metre Dash
22.33
21.64
1
10
  116  Roger Grubb88. Senior Boys Triple Jump
68. Senior Boys 200 Metre Dash
70. Senior Boys 400 Metre Dash
ND
24.85
NT
13.02
NT
58.31
1
14
15
10


  145  Emma Tworzyanski71. Senior Girls 800 Metre Run
69. Senior Girls 400 Metre Dash
NT
NT
2:17.47
60.66
3
6
6
3
  151  Hope Windebank71. Senior Girls 800 Metre Run
69. Senior Girls 400 Metre Dash
NT
NT
2:29.41
1:02.41
10
9


  139  Jenna Schroder87. Senior Girls Triple Jump
69. Senior Girls 400 Metre Dash
ND
NT
10.86
1:05.14
3
14
6

  131  Mitchell Miron72. Senior Boys 800 Metre Run
98. Open Boys 2000 Metre Steeplechase
NT
NT
DNS
6:27.11

1

10
  142  Nicole Stolys79. Senior Girls 400 Metre Low Hurdles
NT
1:13.56
7
2
  118  Michaela Harper79. Senior Girls 400 Metre Low Hurdles
NT
1:08.37
4
5
  115  AJ Golbourne80. Senior Boys 400 Metre Low Hurdles
NT
1:01.13
6
3
  125  Maddie Li83. Senior Girls Pole Vault
ND
DNS


  119  Ahillan Ilangko88. Senior Boys Triple Jump
ND
11.96
7
2
  133  Abril Mure93. Senior Girls Javelin Throw
ND
24.37
13

  135  Achini Perera93. Senior Girls Javelin Throw
ND
33.63
3
6
  146  Kayla Veiner93. Senior Girls Javelin Throw
ND
DNS


  137  Alyx Ray97. Open Girls 1500 Metre Steeplechase
NT
DNS


  112  Zach Gingras114. Ambulatory Boys 800 Metre Run
102. Ambulatory Boys 100 Metre Dash
NT
NT
2:15.96
14.01
1
1
10

Event Relay Name PF Pl Pts
 Team has no relays registered
Total Points:250
Last updated Fri, 26 May 2017 20:25:52
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.