trackdatabase.com logo







Team Results for Bishop Allen Academy-Etobicoke

  Ath #     Name Entries PF Pl Pts
  82  Tessa DiPierdomenico11. Senior Girls 400 Metre Dash
35. Senior Girls 400 Metre Low Hurdles
49. Senior Girls 200 Metre Dash
NT
NT
NT
60.56
DNS
25.60
2

4



  90  Sophia Lucki19. Midget Girls 1500 Metre Dash
31. Midget Girls 300 Metre Low Hurdles
92. Open Girls 800 Metre Run
NT
NT
NT
NT
DNS
2:23.42


5



  81  Paloma DeMonte11. Senior Girls 400 Metre Dash
NT
DNS


  102  Sophie Sun9. Junior Girls 400 Metre Dash
15. Junior Girls 800 Metre Dash
NT
NT
1:02.22
DNS
1



  103  Raegan Surajram7. Midget Girls 400 Metre Dash
NT
DNS


  109  Oscar Dennis4. Junior Boys 100 Metre Dash

NT


  110  Jack Emo16. Junior Boys 800 Metre Dash
22. Junior Boys 1500 Metre Dash
NT
NT
2:15.00
DNS
4



  120  Aaron Paynter6. Senior Boys 100 Metre Dash
50. Senior Boys 200 Metre Dash
80. Senior Boys Long Jump

NT
ND
NT
DNS
DNS






  124  Matthew Switt16. Junior Boys 800 Metre Dash
22. Junior Boys 1500 Metre Dash
NT
NT
2:16.80
DNS
5



  115  Joshua Kim4. Junior Boys 100 Metre Dash
10. Junior Boys 400 Metre Dash
48. Junior Boys 200 Metre Dash
12.45
NT
NT
NT
1:03.29
26.23
14
17
27



  88  Luiza Lena3. Junior Girls 100 Metre Dash
47. Junior Girls 200 Metre Dash
27. Junior Girls 80 Metre Low Hurdles
13.31
NT
NT
13.35
27.30
12.61
3
5
1



  91  Izabel Michalik-Eix9. Junior Girls 400 Metre Dash
47. Junior Girls 200 Metre Dash
NT
NT
1:08.71
27.10
7
4


  92  Natasha Michalik-Eix21. Junior Girls 1500 Metre Dash
NT
DNS


  118  Brian Moore36. Senior Boys 400 Metre Low Hurdles
74. Senior Boys Triple Jump
NT
ND
DNS
ND




  105  Solomon Arase4. Junior Boys 100 Metre Dash
48. Junior Boys 200 Metre Dash
78. Junior Boys Long Jump

NT
ND
NT
DNS
DNS






  107  Michael Celejewski24. Senior Boys 1500 Metre Dash
NT
4:59.47
13

  98  Patricia Rasowski23. Senior Girls 1500 Metre Dash
17. Senior Girls 800 Metre Dash
NT
NT
5:13.75
2:27.50
1
1


  121  Jack Perry6. Senior Boys 100 Metre Dash
12.22
NT
19

  95  Theresa Pham-Nguyen59. Junior Girls Javelin Throw
ND
DNS


  104  Kate Wolanski3. Junior Girls 100 Metre Dash
NT
NT


  80  Antonia Bonaldi5. Senior Girls 100 Metre Dash

NT


  116  Ryan Kumar54. Junior Boys Discus Throw
10. Junior Boys 400 Metre Dash
ND
NT
ND
1:23.57

35


  126  Anthony Wyslobocki84. Junior Boys High Jump
NH
NH


  77  Brittney Arase55. Senior Girls Discus Throw
67. Senior Girls Shot Put
ND
ND
14.00
6.21
21
27


  113  Rongan Guo6. Senior Boys 100 Metre Dash
50. Senior Boys 200 Metre Dash
12.84
NT
NT
24.00
32
16


  108  Philip Costa24. Senior Boys 1500 Metre Dash
NT
4:43.04
5

  89  Amy Luburic55. Senior Girls Discus Throw
61. Senior Girls Javelin Throw
67. Senior Girls Shot Put
ND
ND
ND
ND
12.08
7.88

16
9



  100  Amanda Sadikaj61. Senior Girls Javelin Throw
ND
29.88
2

  123  Robert Smitiuch14. Midget Boys 800 Metre Dash
26. Midget Boys 100 Metre Low Hurdles
82. Midget Boys High Jump
NT
NT
NH
2:31.60
20.05
1.40
15
10
5



  79  Grace Bogdani13. Midget Girls 800 Metre Dash
NT
2:50.97
9

  86  Katherine Kolesnik1. Midget Girls 100 Metre Dash
69. Midget Girls Triple Jump
75. Midget Girls Long Jump
14.97
ND
ND
NT
DNS
3.80
30

7


2
  119  Nicholas Neto10. Junior Boys 400 Metre Dash
48. Junior Boys 200 Metre Dash
60. Junior Boys Javelin Throw
NT
NT
ND
60.10
26.00
24.00
7
24
20



  125  Oscar Wojtal68. Senior Boys Shot Put
56. Senior Boys Discus Throw
62. Senior Boys Javelin Throw
ND
ND
ND
8.35
23.74
26.00
25
14
21



  106  Paolo Caballero56. Senior Boys Discus Throw
62. Senior Boys Javelin Throw
ND
ND
41.84
DNS
3

6

  101  Katarina Sinilaite11. Senior Girls 400 Metre Dash
NT
1:10.57
9

  122  Anthony Reszczynski20. Midget Boys 1500 Metre Dash
NT
NT


  114  Alex Kim54. Junior Boys Discus Throw
ND
ND


  111  Thomas Feness72. Junior Boys Triple Jump
78. Junior Boys Long Jump
ND
ND
ND
DNS




  117  Matthew Martin56. Senior Boys Discus Throw
ND
42.80
2
8
  112  Aleksey Goroshko8. Midget Boys 400 Metre Dash
46. Midget Boys 200 Metre Dash
64. Midget Boys Shot Put
NT
NT
ND
1:03.42
26.64
10.15
11
22
4


5
  96  Sofya P'yavka75. Midget Girls Long Jump
ND
3.97
4
5
  99  Katie Ray45. Midget Girls 200 Metre Dash
NT
31.33
24

  84  Frannie Favot47. Junior Girls 200 Metre Dash
NT
29.00
15

  94  Favour Okpali5. Senior Girls 100 Metre Dash
49. Senior Girls 200 Metre Dash
13.56
NT
NT
25.90
11
5


  78  Samantha Beckles61. Senior Girls Javelin Throw
ND
DNS


  87  Kate Lamont9. Junior Girls 400 Metre Dash
NT
DNS


  97  Tamara Rabeda23. Senior Girls 1500 Metre Dash
NT
DNS


  85  Miriam Fortes73. Senior Girls Triple Jump
ND
8.74
9

  83  Vanessa Erhirhie33. Junior Girls 300 Metre Low Hurdles
NT
55.83
13

  93  Vanessa Ng75. Midget Girls Long Jump
ND
ND


Event Relay Name PF Pl Pts
Midget Girls 4x100 Metre Relay BAA - Etobicoke "A"NT59.0210
Junior Girls 4x100 Metre Relay BAA - Etobicoke "A"NTDNS
Junior Girls 4x100 Metre Relay BAA - Etobicoke "B"NT58.207
Junior Boys 4x100 Metre Relay BAA - Etobicoke "A"NTDNS
Junior Boys 4x100 Metre Relay BAA - Etobicoke "B"NT56.9311
Senior Girls 4x100 Metre Relay BAA - Etobicoke "A"NTDNS
Senior Boys 4x100 Metre Relay BAA - Etobicoke "A"NTDQ
Open Girls 4x400 Metre Relay BAA - Etobicoke "A"NT4:08.45110
Open Girls 4x400 Metre Relay BAA - Etobicoke "B"NT4:39.7281
Open Boys 4x400 Metre Relay BAA - Etobicoke "A"NT4:40.5472
Total Points:39
Last updated Thu, 28 Jun 2018 13:28:43
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.