Meet Info
TDSSAA North and East Track and Field Champio
May 11, 2017 to May 12, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for St. Andrew's Jr. - North York
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
1303
Octavian Ciotirca
14.
Bantam Male 100 Metre Hurdles
19.61
DNF
8
1302
Justin Cheung
6.
Bantam Male 400 Metre Dash
30.
Bantam Male Javelin Throw
NT
ND
1:08.48
23.22
29
14
1308
Mani Jamshidi
12.
Bantam Male 3000 Metre Run
NT
11:52.15
15
1315
Regis Zhao
24.
Bantam Male Triple Jump
18.
Bantam Male High Jump
30.
Bantam Male Javelin Throw
ND
NH
ND
10.17
1.30
31.48
8
4
9
1
4.50
1299
Christine Jung
7.
Bantam Female 800 Metre Run
9.
Bantam Female 1500 Metre Run
11.
Bantam Female 3000 Metre Run
NT
3:12.19
6:39.25
14:21.24
12
13
9
1313
Areesh Murji
4.
Bantam Male 200 Metre Dash
14.
Bantam Male 100 Metre Hurdles
2.
Bantam Male 100 Metre Dash
NT
23.92
13.47
26.96
14
11
21
1309
Brandon Leung
12.
Bantam Male 3000 Metre Run
10.
Bantam Male 1500 Metre Run
8.
Bantam Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
11:59.58
5:25.83
2:32.12
17
26
20
1314
Justin Nicholson
4.
Bantam Male 200 Metre Dash
6.
Bantam Male 400 Metre Dash
16.
Bantam Male 300 Metre Hurdles
NT
NT
NT
25.87
59.33
47.09
5
7
1
4
2
10
1301
Ria Prakash
11.
Bantam Female 3000 Metre Run
21.
Bantam Female Long Jump
ND
13:59.61
3.49
6
21
3
1310
Garry Li
26.
Bantam Male Shot Put
ND
8.84
9
1312
Andy Lin
26.
Bantam Male Shot Put
30.
Bantam Male Javelin Throw
ND
ND
11.58
26.71
3
13
6
1307
Jacky He
24.
Bantam Male Triple Jump
10.
Bantam Male 1500 Metre Run
18.
Bantam Male High Jump
ND
NT
NH
10.02
5:48.60
1.30
11
33
4
4.50
1300
Pamela Perras
21.
Bantam Female Long Jump
ND
DNS
1296
Claudia Alonso
21.
Bantam Female Long Jump
ND
DNS
1298
Mikayla Carter-Gould
3.
Bantam Female 200 Metre Dash
7.
Bantam Female 800 Metre Run
NT
NT
35.45
3:20.69
41
14
1305
Edward Golshenas Rad
12.
Bantam Male 3000 Metre Run
8.
Bantam Male 800 Metre Run
NT
NT
12:02.20
2:27.52
19
13
1306
Tetsu Hadley
8.
Bantam Male 800 Metre Run
NT
3:03.08
32
1311
Victor Li
4.
Bantam Male 200 Metre Dash
24.
Bantam Male Triple Jump
6.
Bantam Male 400 Metre Dash
NT
ND
NT
31.07
FOUL
1:16.50
48
33
1304
Rod Doost
8.
Bantam Male 800 Metre Run
NT
3:23.98
33
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Bantam Female 4x100 Metre Relay
St. Andrew's Jr. "A"
NT
DNS
Bantam Male 4x100 Metre Relay
St. Andrew's Jr. "A"
NT
52.73
8
1
No Entries for athlete(s)
Alina Buzila
Total Points:
36
Last updated Fri, 12 May 2017 16:13:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en