Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 24, 2018 to May 25, 2028
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Meet Records
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for St. Maximilian Kolbe - Aurora
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
969
Sam Tsioros
41.
Junior Female 1500 Metre Run
43.
Junior Female 3000 Metre Run
NT
NT
6:35.82
DNS
13
965
Bisi Taylor Lewis
1.
Midget Female 100 Metre Dash
3.
Midget Female 200 Metre Dash
14.37
NT
31.55
19
25
957
Sana Popal
13.
Midget Female 80 Metre Hurdles
21.
Midget Female Long Jump
NT
ND
18.21
DNF
18
924
Kyla Dewhist
29.
Midget Female Javelin Throw
27.
Midget Female Discus Throw
ND
ND
9.68
11.52
11
8
1
935
Alexandra Gregoris
29.
Midget Female Javelin Throw
25.
Midget Female Shot Put
27.
Midget Female Discus Throw
ND
ND
ND
18.37
6.76
13.52
4
9
7
5
2
927
Christian Fava
14.
Midget Male 100 Metre Hurdles
8.
Midget Male 800 Metre Run
16.
Midget Male 300 Metre Hurdles
NT
NT
NT
DNS
DNS
918
Adora Chiu
5.
Midget Female 400 Metre Dash
961
Roshana Sajan
25.
Midget Female Shot Put
27.
Midget Female Discus Throw
ND
ND
5.61
10.55
12
9
921
Analise Connor
33.
Junior Female 100 Metre Dash
53.
Junior Female Long Jump
55.
Junior Female Triple Jump
13.61
ND
ND
14.03
FOUL
9.61
6
3
3
6
946
Kristina Kiberu
1.
Midget Female 100 Metre Dash
3.
Midget Female 200 Metre Dash
15.04
NT
32.39
35
30
937
Olivia Hawco
37.
Junior Female 400 Metre Dash
39.
Junior Female 800 Metre Run
NT
1:15.16
2:50.92
13
7
2
928
Eva Forrest
33.
Junior Female 100 Metre Dash
45.
Junior Female 80 Metre Hurdles
35.
Junior Female 200 Metre Dash
15.46
NT
16.90
31.29
39
11
16
955
Alexandra Pantorilla
33.
Junior Female 100 Metre Dash
16.33
50
941
Natalie Hoffmann
1.
Midget Female 100 Metre Dash
3.
Midget Female 200 Metre Dash
14.99
NT
31.16
33
21
968
Julia Tremtsidis
33.
Junior Female 100 Metre Dash
45.
Junior Female 80 Metre Hurdles
53.
Junior Female Long Jump
15.56
ND
16.07
3.74
42
9
9
970
Tommy Vasilos
10.
Midget Male 1500 Metre Run
8.
Midget Male 800 Metre Run
116.
Intellectually Imp. Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
6:06.28
2:48.19
2:48.19
33
0
1
10
940
Kelsey Hayhoe
19.
Midget Female Pole Vault
17.
Midget Female High Jump
15.
Midget Female 300 Metre Hurdles
ND
NH
NT
1.77
1.30
56.05
1
5
5
10
4
4
939
Breanna Hayhoe
87.
Senior Female Triple Jump
83.
Senior Female Pole Vault
85.
Senior Female Long Jump
ND
ND
ND
9.93
2.52
4.74
6
1
4
3
10
5
916
Chiara Carinci
73.
Senior Female 1500 Metre Run
97.
Open Female 1500 Metre Steeplechase
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
NT
NT
6:00.19
6:22.94
2:47.01
7
2
4
2
8
5
913
EJ Boston
41.
Junior Female 1500 Metre Run
39.
Junior Female 800 Metre Run
43.
Junior Female 3000 Metre Run
NT
NT
NT
5:09.98
2:30.32
11:12.67
1
1
1
10
10
10
932
Clara Goy
33.
Junior Female 100 Metre Dash
35.
Junior Female 200 Metre Dash
16.48
NT
34.71
52
30
912
Kyla Banning
37.
Junior Female 400 Metre Dash
35.
Junior Female 200 Metre Dash
NT
1:15.70
31.37
14
18
962
Alex Sandras
74.
Senior Male 1500 Metre Run
72.
Senior Male 800 Metre Run
76.
Senior Male 3000 Metre Run
NT
NT
NT
4:15.23
2:10.44
9:11.64
2
6
2
8
3
8
915
JT Boston
42.
Junior Male 1500 Metre Run
40.
Junior Male 800 Metre Run
44.
Junior Male 3000 Metre Run
NT
NT
NT
4:44.58
2:13.76
10:25.84
2
1
2
8
10
8
914
Emily Rose Boston
73.
Senior Female 1500 Metre Run
97.
Open Female 1500 Metre Steeplechase
75.
Senior Female 3000 Metre Run
NT
NT
NT
5:10.94
5:32.46
10:58.55
3
1
2
6
10
8
950
Taylor MacLennan
41.
Junior Female 1500 Metre Run
39.
Junior Female 800 Metre Run
NT
NT
5:32.41
2:36.79
4
4
5
5
967
Dustin Tieu
34.
Junior Male 100 Metre Dash
36.
Junior Male 200 Metre Dash
54.
Junior Male Long Jump
68.
Senior Male 200 Metre Dash
14.17
NT
ND
NT
29.73
4.54
29.73
57
45
25
0
909
Phillip Addorisio
34.
Junior Male 100 Metre Dash
46.
Junior Male 100 Metre Hurdles
54.
Junior Male Long Jump
13.02
NT
ND
19.45
4.84
25
7
19
2
952
Shyiem McGillvary
82.
Senior Male High Jump
NH
1.70
8
1
931
Alicia Gingl
1.
Midget Female 100 Metre Dash
3.
Midget Female 200 Metre Dash
16.04
NT
33.54
55
39
930
Frances Ginete
91.
Senior Female Discus Throw
89.
Senior Female Shot Put
93.
Senior Female Javelin Throw
ND
ND
ND
18.02
6.26
FOUL
13
14
922
Alyssa Damaren
91.
Senior Female Discus Throw
89.
Senior Female Shot Put
ND
ND
10.46
DNF
21
958
Joseph Quarcoopome
66.
Senior Male 100 Metre Dash
90.
Senior Male Shot Put
86.
Senior Male Long Jump
12.05
ND
ND
10.57
6.03
21
9
1
10
960
Breanna Russiello
91.
Senior Female Discus Throw
89.
Senior Female Shot Put
93.
Senior Female Javelin Throw
ND
ND
ND
9.49
DNF
FOUL
22
954
Joseph Ogunleye
66.
Senior Male 100 Metre Dash
82.
Senior Male High Jump
86.
Senior Male Long Jump
12.24
NH
ND
1.70
5.25
27
5
9
4
949
Spencer Maclean
46.
Junior Male 100 Metre Hurdles
50.
Junior Male High Jump
48.
Junior Male 300 Metre Hurdles
NT
NH
NT
15.30
1.60
42.12
1
3
1
10
6
10
951
Christopher McGee
42.
Junior Male 1500 Metre Run
40.
Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
6:07.89
2:58.32
22
24
917
Nate Chang
34.
Junior Male 100 Metre Dash
36.
Junior Male 200 Metre Dash
54.
Junior Male Long Jump
12.38
NT
ND
26.15
4.97
11
18
15
959
Gabriella Reyhani
57.
Junior Female Shot Put
59.
Junior Female Discus Throw
61.
Junior Female Javelin Throw
ND
ND
ND
6.49
15.25
13.92
18
13
20
942
Nia Hughes
33.
Junior Female 100 Metre Dash
35.
Junior Female 200 Metre Dash
49.
Junior Female High Jump
14.82
NT
NH
30.82
1.20
19
10
7
2
926
Kris Fan
45.
Junior Female 80 Metre Hurdles
33.
Junior Female 100 Metre Dash
14.87
17.61
15
23
934
Isabella Greco
57.
Junior Female Shot Put
59.
Junior Female Discus Throw
61.
Junior Female Javelin Throw
ND
ND
ND
6.59
12.80
13.15
15
16
22
966
Anton Thompson
50.
Junior Male High Jump
56.
Junior Male Triple Jump
54.
Junior Male Long Jump
NH
ND
ND
1.65
10.46
4.65
2
19
22
8
919
Gino Colangelo
58.
Junior Male Shot Put
36.
Junior Male 200 Metre Dash
ND
NT
9.39
26.25
10
20
943
Nicholas Jardine-Clarke
2.
Midget Male 100 Metre Dash
4.
Midget Male 200 Metre Dash
22.
Midget Male Long Jump
12.52
NT
ND
25.93
5.27
14
15
6
3
948
Abigayle Lormier
33.
Junior Female 100 Metre Dash
53.
Junior Female Long Jump
35.
Junior Female 200 Metre Dash
15.47
ND
NT
2.53
32.22
40
26
23
933
Maurice Graenert
70.
Senior Male 400 Metre Dash
74.
Senior Male 1500 Metre Run
72.
Senior Male 800 Metre Run
NT
NT
52.44
4:33.14
2:04.22
4
5
3
5
4
6
923
Adam Depiero
70.
Senior Male 400 Metre Dash
68.
Senior Male 200 Metre Dash
72.
Senior Male 800 Metre Run
NT
NT
52.22
24.78
2:04.08
3
18
2
6
8
920
Kate Collins
41.
Junior Female 1500 Metre Run
39.
Junior Female 800 Metre Run
NT
NT
6:22.72
2:56.06
10
10
929
Daniel Gaeta
60.
Junior Male Discus Throw
62.
Junior Male Javelin Throw
58.
Junior Male Shot Put
ND
ND
ND
34.11
46.55
14.07
5
1
1
4
10
10
944
Anthony Kandiotis
2.
Midget Male 100 Metre Dash
84.
Senior Male Pole Vault
86.
Senior Male Long Jump
ND
ND
NT
2.67
3.92
3
26
6
910
Thomas Addorisio
2.
Midget Male 100 Metre Dash
4.
Midget Male 200 Metre Dash
24.
Midget Male Triple Jump
13.11
NT
ND
27.12
FOUL
30
30
911
Mariamna Arbid
65.
Senior Female 100 Metre Dash
85.
Senior Female Long Jump
67.
Senior Female 200 Metre Dash
14.47
ND
NT
3.91
30.35
20
17
15
936
Zack Hauseman
70.
Senior Male 400 Metre Dash
68.
Senior Male 200 Metre Dash
72.
Senior Male 800 Metre Run
NT
NT
52.51
24.42
2:07.15
5
11
5
4
4
938
Darryl Hawthorne
66.
Senior Male 100 Metre Dash
70.
Senior Male 400 Metre Dash
68.
Senior Male 200 Metre Dash
11.97
NT
55.33
24.97
16
11
22
945
Dina Khodaii
65.
Senior Female 100 Metre Dash
67.
Senior Female 200 Metre Dash
15.40
NT
33.31
36
26
947
Sharice Loh-Reni
65.
Senior Female 100 Metre Dash
85.
Senior Female Long Jump
67.
Senior Female 200 Metre Dash
13.40
ND
NT
13.64
4.67
28.60
5
5
6
4
4
3
953
Daniella Minichiello
33.
Junior Female 100 Metre Dash
61.
Junior Female Javelin Throw
59.
Junior Female Discus Throw
16.39
ND
ND
14.54
14.07
51
19
14
956
Alexia Petinarelis
65.
Senior Female 100 Metre Dash
85.
Senior Female Long Jump
15.72
ND
3.25
38
25
964
Jared Sweerts
42.
Junior Male 1500 Metre Run
40.
Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
5:29.64
2:29.29
16
11
963
Martin Simo
90.
Senior Male Shot Put
92.
Senior Male Discus Throw
ND
ND
5.16
18.85
18
21
971
Bohdan Zaglyadin
2.
Midget Male 100 Metre Dash
22.
Midget Male Long Jump
24.
Midget Male Triple Jump
14.23
ND
ND
4.08
FOUL
71
35
925
Alexa Durbano
73.
Senior Female 1500 Metre Run
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
NT
6:32.90
3:08.84
15
14
1315
Brandon Cusato
2.
Midget Male 100 Metre Dash
22.
Midget Male Long Jump
13.57
ND
4.16
52
34
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Midget Female 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
57.40
7
2
Midget Male 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
51.51
6
3
Junior Female 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
56.48
3
6
Junior Female 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "B"
NT
1:01.03
6
3
Junior Male 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
47.91
2
8
Senior Female 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
DQ
Senior Male 4x100 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
47.28
5
4
Open Female 4x400 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
4:25.43
3
6
Open Male 4x400 Metre Relay
Kolbe - Aurora "A"
NT
3:39.91
1
10
Total Points:
365
Last updated Sun, 27 May 2018 22:44:50
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en