Meet Info
TDSSAA North and East Track and Field Champio
May 11, 2017 to May 12, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Team Results for Earl Haig - North York
Ath # Name
Entries
P
F
Pl
Pts
1110
Fairuz Abedin
1.
Bantam Female 100 Metre Dash
3.
Bantam Female 200 Metre Dash
17.04
NT
NT
36.53
50
43
1111
Alannah Astorquiza
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
1112
Sydney Burns
33.
Junior Female 100 Metre Dash
35.
Junior Female 200 Metre Dash
15.99
NT
NT
33.98
31
24
1113
Samantha Chow
9.
Bantam Female 1500 Metre Run
11.
Bantam Female 3000 Metre Run
5:39.12
11:56.09
2
2
8
8
1114
Esther Dou
1.
Bantam Female 100 Metre Dash
21.
Bantam Female Long Jump
23.
Bantam Female Triple Jump
15.39
ND
ND
NT
4.09
9.49
24
11
3
6
1115
Jana El-Sabbagh
39.
Junior Female 800 Metre Run
41.
Junior Female 1500 Metre Run
73.
Senior Female 1500 Metre Run
NT
NT
2:57.94
6:00.84
6
6
3
3
1116
Erica Eng
5.
Bantam Female 400 Metre Dash
9.
Bantam Female 1500 Metre Run
NT
1:19.97
6:42.51
14
14
1117
Fiona Fisher
5.
Bantam Female 400 Metre Dash
9.
Bantam Female 1500 Metre Run
NT
1:12.98
6:08.01
5
8
4
1
1118
Samira Ghorbanpour
1.
Bantam Female 100 Metre Dash
3.
Bantam Female 200 Metre Dash
15.31
NT
NT
DNS
21
1119
Olivia Grannum
67.
Senior Female 200 Metre Dash
69.
Senior Female 400 Metre Dash
NT
NT
29.65
1:13.19
6
14
3
1121
Sophia Han
65.
Senior Female 100 Metre Dash
85.
Senior Female Long Jump
87.
Senior Female Triple Jump
14.40
ND
ND
14.25
FOUL
9.16
11
5
4
1124
Sunju Kim
3.
Bantam Female 200 Metre Dash
NT
DNS
1125
Jovana Kornker
65.
Senior Female 100 Metre Dash
67.
Senior Female 200 Metre Dash
17.33
NT
NT
37.15
44
28
1126
Gia Lalsingh
1.
Bantam Female 100 Metre Dash
5.
Bantam Female 400 Metre Dash
15.08
NT
15.48
DNS
16
1128
Davina Li
33.
Junior Female 100 Metre Dash
17.15
NT
36
1129
Irene Li
1.
Bantam Female 100 Metre Dash
16.59
NT
43
1131
Monique Lussier
1.
Bantam Female 100 Metre Dash
3.
Bantam Female 200 Metre Dash
15.55
NT
NT
31.82
26
14
1132
Naba Malik
65.
Senior Female 100 Metre Dash
17.30
NT
43
1134
Morgan Mizzoni
67.
Senior Female 200 Metre Dash
69.
Senior Female 400 Metre Dash
NT
NT
30.88
1:13.34
13
15
1135
Britany Ngaw
65.
Senior Female 100 Metre Dash
15.84
NT
32
1136
Zoe Petkovic
51.
Junior Female Pole Vault
53.
Junior Female Long Jump
55.
Junior Female Triple Jump
ND
ND
ND
ND
4.52
9.26
3
3
6
6
1137
Alexandra Sas
65.
Senior Female 100 Metre Dash
17.62
NT
46
1138
Diya Thomas
3.
Bantam Female 200 Metre Dash
NT
34.39
38
1140
Tamar Wolle
67.
Senior Female 200 Metre Dash
69.
Senior Female 400 Metre Dash
NT
NT
32.33
1:12.58
20
12
1141
Nicole Yu
1.
Bantam Female 100 Metre Dash
3.
Bantam Female 200 Metre Dash
16.76
NT
NT
36.07
48
42
1142
Nina Zhu
65.
Senior Female 100 Metre Dash
67.
Senior Female 200 Metre Dash
DNS
NT
NT
33.29
22
1143
Hatem Alhusan
4.
Bantam Male 200 Metre Dash
6.
Bantam Male 400 Metre Dash
2.
Bantam Male 100 Metre Dash
NT
NT
12.76
26.32
1:09.52
12.71
10
30
4
5
1144
Michael Bai
4.
Bantam Male 200 Metre Dash
2.
Bantam Male 100 Metre Dash
NT
13.38
26.79
13
19
1146
Cameron Boogaart
38.
Junior Male 400 Metre Dash
36.
Junior Male 200 Metre Dash
34.
Junior Male 100 Metre Dash
NT
NT
14.44
1:06.54
28.92
17
33
36
1149
Sunny Chen
86.
Senior Male Long Jump
70.
Senior Male 400 Metre Dash
ND
NT
4.31
1:02.80
31
25
1152
Rhys Hanson
66.
Senior Male 100 Metre Dash
68.
Senior Male 200 Metre Dash
13.09
NT
26.76
29
32
1153
Stanley Ho
88.
Senior Male Triple Jump
66.
Senior Male 100 Metre Dash
ND
14.68
FOUL
46
1154
Luke Kim
86.
Senior Male Long Jump
70.
Senior Male 400 Metre Dash
ND
NT
4.61
1:01.40
28
23
1156
Raymond Li
2.
Bantam Male 100 Metre Dash
24.
Bantam Male Triple Jump
22.
Bantam Male Long Jump
14.08
ND
ND
DNS
4.74
42
11
1158
Domenico Oppedisano
4.
Bantam Male 200 Metre Dash
2.
Bantam Male 100 Metre Dash
6.
Bantam Male 400 Metre Dash
NT
13.15
NT
DNS
13.16
1:03.76
11
18
1162
Ellis Tieu
24.
Bantam Male Triple Jump
22.
Bantam Male Long Jump
ND
ND
11.17
5.38
4
3
5
6
1163
Anson Wan
68.
Senior Male 200 Metre Dash
NT
DNS
1168
William Yi
38.
Junior Male 400 Metre Dash
36.
Junior Male 200 Metre Dash
34.
Junior Male 100 Metre Dash
NT
NT
12.98
1:01.16
25.74
8
9
19
1
1120
Sophia Greene
69.
Senior Female 400 Metre Dash
71.
Senior Female 800 Metre Run
NT
NT
1:07.87
2:32.31
7
3
2
6
1127
Jacqueline Leung
7.
Bantam Female 800 Metre Run
9.
Bantam Female 1500 Metre Run
NT
3:06.76
6:37.78
10
11
1130
Celia Lin
73.
Senior Female 1500 Metre Run
75.
Senior Female 3000 Metre Run
6:28.19
14:08.64
11
10
1133
Veronica Martin
73.
Senior Female 1500 Metre Run
75.
Senior Female 3000 Metre Run
5:39.61
12:10.71
7
5
2
4
1139
Teresa Wang
7.
Bantam Female 800 Metre Run
NT
2:50.80
7
2
1145
Michael Barida
10.
Bantam Male 1500 Metre Run
8.
Bantam Male 800 Metre Run
NT
NT
5:05.80
2:26.57
11
12
1147
James Brotherton
98.
Senior Male 2000 Metre Steeplechase
42.
Junior Male 1500 Metre Run
40.
Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
2:14.25
5
4
1148
Nathan Chandler
74.
Senior Male 1500 Metre Run
76.
Senior Male 3000 Metre Run
NT
NT
5:01.76
11:01.74
10
10
1150
Peter Chou
74.
Senior Male 1500 Metre Run
72.
Senior Male 800 Metre Run
NT
NT
6:03.94
2:53.43
36
32
1155
Jensen Lau
6.
Bantam Male 400 Metre Dash
10.
Bantam Male 1500 Metre Run
8.
Bantam Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
1:03.89
5:07.33
2:22.85
19
13
9
1157
Jonathan Lin
10.
Bantam Male 1500 Metre Run
12.
Bantam Male 3000 Metre Run
NT
NT
5:19.39
11:28.71
19
12
1159
Michael Samoilov
38.
Junior Male 400 Metre Dash
42.
Junior Male 1500 Metre Run
40.
Junior Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
59.80
2:19.93
5
8
4
1
1160
Yusef Shababi
70.
Senior Male 400 Metre Dash
76.
Senior Male 3000 Metre Run
NT
NT
1:10.60
12:33.13
31
16
1161
Rio Takakura
10.
Bantam Male 1500 Metre Run
8.
Bantam Male 800 Metre Run
12.
Bantam Male 3000 Metre Run
NT
NT
NT
5:08.72
2:29.85
10:54.15
14
14
7
2
1164
Michael Wen
74.
Senior Male 1500 Metre Run
76.
Senior Male 3000 Metre Run
72.
Senior Male 800 Metre Run
NT
NT
NT
5:31.65
11:52.82
2:41.02
26
13
29
1166
Ken Wong
44.
Junior Male 3000 Metre Run
36.
Junior Male 200 Metre Dash
NT
NT
11:37.65
27.78
11
26
1167
Wu Yang
74.
Senior Male 1500 Metre Run
72.
Senior Male 800 Metre Run
NT
NT
5:21.67
23
1165
Tristan Windfield-Hicks
86.
Senior Male Long Jump
88.
Senior Male Triple Jump
66.
Senior Male 100 Metre Dash
ND
ND
13.47
4.93
10.81
22
11
36
1151
Caleb Gibson
4.
Bantam Male 200 Metre Dash
2.
Bantam Male 100 Metre Dash
NT
13.68
28.33
33
31
1122
Jenieve Headley
65.
Senior Female 100 Metre Dash
67.
Senior Female 200 Metre Dash
69.
Senior Female 400 Metre Dash
14.72
NT
NT
NT
30.28
1:12.28
17
9
10
1123
Helia Karami
35.
Junior Female 200 Metre Dash
NT
DNS
Event
Relay Name
P
F
Pl
Pts
Bantam Female 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "A"
NT
60.33
9
Bantam Female 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "B"
NT
1:03.90
13
Junior Female 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "A"
NT
1:04.47
10
Senior Female 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "A"
NT
55.73
5
4
Senior Female 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "B"
NT
1:10.54
13
Senior Female 4x400 Metre Relay
Earl Haig - Nort "A"
NT
4:40.02
5
4
Senior Male 4x400 Metre Relay
Earl Haig - Nort "A"
NT
3:56.38
9
Senior Male 4x400 Metre Relay
Earl Haig - Nort "B"
NT
4:17.68
13
Bantam Male 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "A"
NT
DQ
Bantam Male 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "B"
NT
DQ
Junior Male 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "A"
NT
51.29
9
Senior Male 4x100 Metre Relay
Earl Haig - Nort "A"
NT
52.02
17
Total Points:
104
Last updated Fri, 12 May 2017 16:13:38
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en