trackdatabase.com logo







Team Results for Blessed Trinity H S

  Ath #     Name Entries PF Pl Pts
  250  Kaia Schilte1. Midget Girls 100 Metre Dash
7. Midget Girls 800 Metre Run
9. Midget Girls 1500 Metre Run
15.03
NT
NT
NT
3:04.18
6:09.01
9
9
10



  235  Ella Krushelnic1. Midget Girls 100 Metre Dash
3. Midget Girls 200 Metre Dash
13.73
NT
13.67
28.29
2
2
4
4
  252  Drew Smith1. Midget Girls 100 Metre Dash
5. Midget Girls 400 Metre Dash
13. Midget Girls 80 Metre Low Hurdles
14.41
NT
NT
14.11
1:06.07
16.28
5
1
8
1
6

  238  Aeryn Mac Isaac1. Midget Girls 100 Metre Dash
5. Midget Girls 400 Metre Dash
14.67
NT
14.33
1:11.36
7
4

2
  243  Olympia Myers5. Midget Girls 400 Metre Dash
9. Midget Girls 1500 Metre Run
NT
NT
1:11.99
5:57.32
5
7
1

  251  Nicholas Siena6. Midget Boys 400 Metre Dash
8. Midget Boys 800 Metre Run
NT
NT
1:01.78
2:23.58
4
7
2

  246  Michael Petropoulo6. Midget Boys 400 Metre Dash
8. Midget Boys 800 Metre Run
NT
NT
1:07.74
2:38.81
8
10


  242  Ella Muraca7. Midget Girls 800 Metre Run
9. Midget Girls 1500 Metre Run
NT
NT
2:41.61
5:41.37
4
4
2
2
  218  Kiera Alderson9. Midget Girls 1500 Metre Run
3. Midget Girls 200 Metre Dash
15. Midget Girls 300 Metre Low Hurdles
NT
NT
NT
5:43.33
30.31
57.14
5
5
4
1
1
2
  247  Alexandra Philips9. Midget Girls 1500 Metre Run
NT
6:01.96
8

  227  Carmen Garcia Baamonde Ledo9. Midget Girls 1500 Metre Run
13. Midget Girls 80 Metre Low Hurdles
NT
NT
6:11.04
15.97
12
7


  233  Hanna Jones27. Midget Girls Discus Throw
29. Midget Girls Javelin Throw
ND
ND
21.73
19.78
4
8
2

  223  Mathijs De Graaf30. Midget Boys Javelin Throw
ND
30.21
5
1
  221  Gavan Banga36. Junior Boys 200 Metre Dash
38. Junior Boys 400 Metre Dash
40. Junior Boys 800 Metre Run
NT
NT
NT
DNS
DNS
DNS






  241  Isabelle Messina37. Junior Girls 400 Metre Dash
39. Junior Girls 800 Metre Run
NT
NT
DNS
DNS




  258  Katie Wilcox37. Junior Girls 400 Metre Dash
39. Junior Girls 800 Metre Run
41. Junior Girls 1500 Metre Run
NT
NT
NT
1:18.63
DNS
DNS
11





  222  Nicole Beach37. Junior Girls 400 Metre Dash
39. Junior Girls 800 Metre Run
NT
NT
1:09.89
2:42.29
4
1
2
6
  226  Stefanie Franciosa37. Junior Girls 400 Metre Dash
39. Junior Girls 800 Metre Run
NT
NT
1:15.94
3:23.16
10
8


  224  Madeline Deboer97. Open Girls 1500 Metre Steeplechase
41. Junior Girls 1500 Metre Run
NT
NT
6:32.08
6:11.30
7
3

3
  260  Halle Zachar41. Junior Girls 1500 Metre Run
47. Junior Girls 300 Metre Low Hurdles
53. Junior Girls Long Jump
NT
NT
ND
6:08.39
1:02.75
3.59
2
7
10
4


  219  Cole Arnold98. Open Boys 2000 Metre Steeplechase
44. Junior Boys 3000 Metre Run
NT
NT
8:05.11
10:45.72
7
4

2
  255  Kristy-Lei Thom45. Junior Girls 80 Metre Low Hurdles
33. Junior Girls 100 Metre Dash
NT
14.03
14.89
14.00
4
3
2
3
  229  Olivia Hendriks33. Junior Girls 100 Metre Dash
47. Junior Girls 300 Metre Low Hurdles
15.55
NT
NT
57.34
9
5

1
  236  Maya Lacasse35. Junior Girls 200 Metre Dash
47. Junior Girls 300 Metre Low Hurdles
NT
NT
32.53
57.25
8
4

2
  220  Victoria Balassone53. Junior Girls Long Jump
55. Junior Girls Triple Jump
ND
ND
3.25
8.80
14
5

1
  253  Annalise Spratt53. Junior Girls Long Jump
ND
3.53
11

  237  Alyssa Leonard53. Junior Girls Long Jump
33. Junior Girls 100 Metre Dash
ND
15.05
3.78
16.08
8
7


  245  Corbin Paterson62. Junior Boys Javelin Throw
ND
39.40
2
4
  249  Iiena Ricker-Singh65. Senior Girls 100 Metre Dash
67. Senior Girls 200 Metre Dash
13.54
NT
13.45
28.39
3
4
3
2
  257  Victoria Wass65. Senior Girls 100 Metre Dash
85. Senior Girls Long Jump
15.55
ND
NT
2.89
12
12


  225  Lindsey Deptuck65. Senior Girls 100 Metre Dash
67. Senior Girls 200 Metre Dash
69. Senior Girls 400 Metre Dash
14.54
NT
NT
14.75
DNS
12:00:01.02
7

10



  248  Ava Ricker-Singh97. Open Girls 1500 Metre Steeplechase
69. Senior Girls 400 Metre Dash
79. Senior Girls 400 Metre Low Hurdles
NT
NT
NT
DNS
11:59:54.75
1:15.06

8
3


3
  230  Victoria Hendriks69. Senior Girls 400 Metre Dash
71. Senior Girls 800 Metre Run
NT
NT
1:04.49
2:34.30
3
2
3
4
  256  Logan Toldi98. Open Boys 2000 Metre Steeplechase
70. Senior Boys 400 Metre Dash
80. Senior Boys 400 Metre Low Hurdles
NT
NT
NT
DNS
58.82
1:05.25

7
4


2
  240  Alexander Memme74. Senior Boys 1500 Metre Run
NT
5:40.73
9

  232  Michael Huber98. Open Boys 2000 Metre Steeplechase
76. Senior Boys 3000 Metre Run
86. Senior Boys Long Jump
NT
NT
ND
7:18.90
11:02.32
4.65
5
8
13
1


  228  Jordan Hamilton66. Senior Boys 100 Metre Dash
86. Senior Boys Long Jump
13.21
ND
13.25
4.54
8
14


  234  Owen Jones86. Senior Boys Long Jump
92. Senior Boys Discus Throw
ND
ND
4.80
30.69
11
1

6
  244  Colby Paterson91. Senior Girls Discus Throw
93. Senior Girls Javelin Throw
ND
ND
22.40
27.96
4
4
2
2
  231  James Hilton4. Midget Boys 200 Metre Dash
2. Midget Boys 100 Metre Dash
NT
12.77
26.21
12.51
4
3
2
3
  254  Alyssa Stirpe35. Junior Girls 200 Metre Dash
33. Junior Girls 100 Metre Dash
NT
15.39
34.30
15.22
10
6


  259  Natasha Willett33. Junior Girls 100 Metre Dash
14.68
14.80
5
1
  239  Jason Mannella68. Senior Boys 200 Metre Dash
66. Senior Boys 100 Metre Dash
NT
11.96
24.74
11.79
2
1
4
6
  634  Daryl Donato68. Senior Boys 200 Metre Dash
NT
25.79
5
1
Event Relay Name PF Pl Pts
Midget Girls 4x100 Metre Relay Blessed Trin "A"NT57.0624
Midget Boys 4x100 Metre Relay Blessed Trin "A"NT54.3124
Junior Girls 4x100 Metre Relay Blessed Trin "A"NT57.8024
Senior Girls 4x100 Metre Relay Blessed Trin "A"NT56.9542
Senior Boys 4x100 Metre Relay Blessed Trin "A"NT48.9824
Total Points:124
Last updated Thu, 17 May 2018 18:55:19
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.