trackdatabase.com logo







Senior Boys 4x100 Metre Relay

Final
Team/School Seed TimeFinalPoints
St. Mary - Pickering
1. Kohbe Clarke 2. Ethan Smith 3. Fairclough Jalen
4. Isaiah Briones-Skeet
NT43.9810
Pine Ridge - Pickering
1. Darnelle Peddie 2. Tajuan Simmonds 3. Javier Browne
4. JB Wong 5. Josh Trought 6. Derrell McLaughlin-Perreira
NT44.798
Brooklin High School
1. Ethan McLean-Giancoulas 2. Brett Benham 3. Brandon Benham
4. Matthew Laffan
NT45.316
St. Stephen - Bowmanville
1. Peter Akindolire 2. Alex Fuzesi 3. Spulnick Christien
4. Kyron Maloney 5. Jacob Meiss
NT46.005
Pickering - Ajax
1. Thailer Somerville 2. Jordan McKenzie 3. Malcolm Da Silva
4. Asante Jackson
NT46.434
St. John Paul II CSS - Scarbor
1. Matthew Artwell 2. Tristan La France 3. Nathan Alvares
4. Jermaine Wilson 5. Nathan Allen 6. Ashaunie Gayle
NT46.533
St. Mary's - Cobourg
1. Dan Giddings 2. Nolan Seto 3. Abe Armstrong
4. Cameron Shaw
NT47.022
Sacred Heart - Newmarket
46.0047.231
Neil McNeil - Toronto
1. Hugh Yarcia 2. Steven Holder 3. Ethan Brock
4. Roger Vilan
47.9147.49
Notre Dame - Ajax
1. Cameron Reyes 2. Manasseh Edward-Etafo 3. Ashton John
4. Josh Fernandez 5. Andrew Calderon 6. Kenneth Trujilo-Tuckler
NT47.64
J. Clarke Richardson - Ajax
1. Elijah Akinrinsa 2. Javon Hinds 3. Phoenix Chung
4. Deandre Kerr 5. Navjeev Nagra
NT47.76
St. Peter CSS - Peterborough
NT48.65
Pickering - Ajax
1. Owen Panyan 2. Preston Harrison 3. Nathan Perez
4. Jonathan Mawaka
NT48.66
Port Perry - Port Perry
NT49.83
Crestwood - Peterborough
1. Charlie Green 2. Ethan Malott 4. Connor Benedict
NT51.76
Holy Cross - Peterborough
1. Patrick Toth 2. Nolan Masterson 5. Michael Clark-Collins
6. Jon Hughes
NT53.19
Trinity College - Port Hope
NT54.46
Dunbarton - Pickering
NTDQ
G.L. Roberts - Oshawa
1. Diyab Mahmud 2. Tyrell Andrews 3. Braedon Jermey
4. Travis Northey 5. Glensen Moon
NTDQ
St. Maximilian Kolbe - Aurora
48.00DQ
Last updated Wed, 09 May 2018 20:36:00
 

Copyright © 2001-2018 trackDatabase.com All rights reserved.