trackdatabase.com logo







Midget Girls 100 Metre Dash

Final
Name Team/SchoolSeed TimeFinalWindPoints
Titilayomi SiguadeLoyola CSS - Mississauga13.7813.59
Ewuraekua SackeySt. Edmund Campion13.0013.91
Simone SamuelsSt. Edmund Campion13.0013.96
Angel EkomaSt. Augustine - Brampton13.3014.02
Faith AkinkuadeSt. Augustine - Brampton14.1014.06
Junia Campbell-ClarkeSt. Roch - Brampton14.0014.16
Ke-Shante Clarke-HongSt. Joseph - Mississauga13.0014.20
Jada PettersOur Lady of Mount Carmel-MissiNT14.34
Mahalia MitchellSt. Marguerite d'Youville-BramNT14.38
Sena GladzaSt. Augustine - Brampton14.2014.47
Trinity ClarkeFr Michael Goetz - MississaugaNT14.54
Deonthe CorbinSt. Roch - BramptonNT14.62
Asia HamiltonSt. Edmund Campion14.5014.63
Ruthann LemoniusLoyola CSS - MississaugaNT14.68
Janhya Gates-JulienBramalea Secondary School13.7014.70
Tunlano OpadipoLoyola CSS - MississaugaNT14.92
Kayla JonesSt. Augustine - Brampton14.0014.99
Mackailia WilliamsBramalea Secondary School13.4015.00
Dorothy BurtonBramalea Secondary School14.5015.03
Jessica AllenMayfield - BramptonNT15.06
Abenen-Shepsu BrownCentral Peel - Brampton14.0015.16
Lee-Anne McLeodOur Lady of Mount Carmel-MissiNT15.17
Jaden ByrneOur Lady of Mount Carmel-MissiNT15.20
Isabella MoffattOur Lady of Mount Carmel-MissiNT15.21
Nya GeddesSt. Edmund Campion14.2515.29
Savanah PinnockSt. Augustine - Brampton13.7015.31
Taiya RoberstonFr Michael Goetz - MississaugaNT15.34
Abagail FrazerAscension of Our Lord-MissNT15.37
Zaevia AshmeadeBramalea Secondary School14.0015.53
Reanna HunterAscension of Our Lord-MissNT15.57
Amber EnakimioSt. Edmund Campion15.0015.58
Emily LatosinskaSt. Paul - MississaugaNT15.59
Joyce LotchuangES Sainte-Famille - MississaugNT15.66
Angelina OwenOur Lady of Mount Carmel-MissiNT15.68
Mariana DiazLoyola CSS - MississaugaNT15.72
Taishaya Forde-ClarkeOur Lady of Mount Carmel-MissiNT15.93
Chaadana BrabaharanBramalea Secondary School14.0015.94
Paula TejanoFr Michael Goetz - MississaugaNT16.23
Alexia AshmeadeBramalea Secondary School14.0016.29
Angela KohenLoyola CSS - MississaugaNT16.34
Shannel ColeAscension of Our Lord-MissNT16.41
Shatay FrancisAscension of Our Lord-MissNT16.54
Natecia HanchardSt. Edmund Campion14.6016.66
Melissa NapolitanoOur Lady of Mount Carmel-MissiNT16.80
Stefania BoutakisBramalea Secondary School14.0016.82
Sashleen ChudheyCentral Peel - Brampton14.0016.88
Nusrat ZulfiqarBramalea Secondary School14.8016.95
Aya Al-HindawiFr Michael Goetz - MississaugaNT17.10
Kamiylah HenryBramalea Secondary School13.5017.26
Mackenzie ReedonOur Lady of Mount Carmel-MissiNT17.51
Kim TranBramalea Secondary School14.0017.53
Angelina DograBramalea Secondary School14.0017.61
Last updated Mon, 15 May 2017 14:48:54
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.