Meet Info
Campion Track & Field Championships
Apr 27, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male Long Jump
Final - Unofficial
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Ryan Zhang
Glenforest - Mississauga
ND
5.16
Billal Butt
St. Joseph - Mississauga
ND
4.90
Jay-Noah Degassy
Cedarbrae - Scarborough
ND
4.76
Emilio Miranda
St Martin CSS - Mississauga
ND
4.74
Matthew Byrne
Loyola CSS - Mississauga
ND
4.69
Brandon Anderson
St. Edmund Campion
ND
4.61
Zsombor Raduly
Heart Lake - Brampton
ND
4.52
Jaden Watson
Erindale - Mississauga
ND
4.52
Arveen Capistiano
Our Lady of Mount Carmel-Missi
ND
4.52
Harry Zheng
Glenforest - Mississauga
ND
4.50
Donny Li
Erindale - Mississauga
ND
4.37
Adrian Lynch
Loyola CSS - Mississauga
ND
4.35
Dawson Byrne
Robert F. Hall - Caledon East
ND
4.32
Joseph Faria
St. Marguerite d'Youville-Bram
ND
4.28
Scott Enright
St Martin CSS - Mississauga
ND
4.27
Lyndon Peters
Rick Hansen - Mississauga
ND
4.27
Santino S Romano
St. Michael - Bolton
ND
4.11
Victor Ojute
Rick Hansen - Mississauga
ND
3.96
Nicholas Karsli
The York School - Toronto
ND
3.84
Tuffour Cobbinah
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
3.68
Harrison Stone
The York School - Toronto
ND
3.55
Alessandro Spagnolo
Cardinal Ambrozic - Brampton
ND
3.51
Curtis Cook
St Martin CSS - Mississauga
ND
3.50
Samuel Boakye-Danquah
St. Edmund Campion
ND
DNS
Alejandro Riestrpo
Father Redmond - Toronto
ND
DNS
Shaheer Amjad
Rick Hansen - Mississauga
ND
DNS
Cody Richardson
St Martin CSS - Mississauga
ND
DNS
Jauvahn Jaddo
Cedarbrae - Scarborough
ND
DNS
Shemar Hutson
St. Marguerite d'Youville-Bram
ND
DNS
Zachary Profeiro
Cedarbrae - Scarborough
ND
DNS
Rohan Dutta
Brampton Christian - Caledon
ND
DNS
Jacob Seifred
The York School - Toronto
ND
DNS
Luke Sacco
The York School - Toronto
ND
DNS
c
Last updated Mon, 01 May 2017 21:06:49
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en