Meet Info
Campion Bears Invitational
May 1, 2012
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (145.15 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Senior Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Kyle Bennett
St. Augustine - Brampton
NT
10.98
Jared Kerr
St. Edmund Campion
NT
11.16
Dwayne March
St. Edmund Campion
11.20
11.32
Kristian Benjamin
St. Roch C.S.S. - Brampton
11.60
11.36
Daniel Palmer-Salmon
St. Edmund Campion
11.90
11.46
Denton D'Shaun
Notre Dame - Brampton
11.80
11.48
Richard Ewen
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.50
11.56
David Dobson
Fletcher's Meadow - Brampton
11.90
11.56
Final - Unofficial
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Malik Langston
St. Augustine - Brampton
11.09
Jared Kerr
St. Edmund Campion
11.16
11.27
Kristian Benjamin
St. Roch C.S.S. - Brampton
11.36
11.34
Dwayne March
St. Edmund Campion
11.32
11.47
Denton D'Shaun
Notre Dame - Brampton
11.48
11.48
Daniel Palmer-Salmon
St. Edmund Campion
11.46
11.52
David Dobson
Fletcher's Meadow - Brampton
11.56
11.53
Richard Ewen
Our Lady of Mount Carmel-Missi
11.56
11.67
Matthew Hall
Bramalea - Brampton
NT
11.76
Terane Brown
Central Peel - Brampton
NT
11.77
Shaquille Johnson
Notre Dame - Brampton
NT
11.83
Tevin Wheatley
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
11.96
Jervel Alphonse
St. Augustine - Brampton
NT
12.01
Romario Baxter
Cardinal Leger - Brampton
NT
12.01
George Skinner
St. Augustine - Brampton
NT
12.06
Neil Stewart
St. Roch C.S.S. - Brampton
NT
12.09
Jamie Gilbert
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
12.10
Sean S Bennett
Ascension of Our Lord-Miss
NT
12.23
Brandon Neil
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
12.31
Malcolm Johnson-Greenway
Stephen Lewis - Mississauga
NT
12.34
Danny D Grant
Ascension of Our Lord-Miss
NT
12.42
Salim Said
Gordon Graydon - Mississauga
NT
12.45
Quinn Palmer
Mayfield - Brampton
NT
12.63
Sampel Lama
Fr Michael Goetz - Mississauga
NT
12.63
Gideon Bodahen
Bramalea - Brampton
NT
12.76
Sivomohan Harresh
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
12.77
Nathan Soucier
Clarkson - Mississauga
NT
12.79
Regor Abuloc
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
12.87
Chris Chiang
Cardinal Leger - Brampton
NT
13.04
Ray Chanda
St. Thomas Aquinas - Brampton
NT
13.31
Abdul Wahab
Gordon Graydon - Mississauga
NT
13.37
Philip Gatti
Our Lady of Mount Carmel-Missi
NT
13.47
Chinelo Johnson
Notre Dame - Brampton
NT
14.03
Adrian Delfinado
St. Francis Xavier-Mississauga
NT
14.20
Nate Gale
Clarkson - Mississauga
NT
DNS
Todd Silk
Mayfield - Brampton
NT
DNS
Akel Hinds
Gordon Graydon - Mississauga
NT
DNS
c
Last updated Thu, 03 May 2012 14:37:51
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en