Meet Info
David Suzuki Grizzlies Track Meet
May 10, 2017
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Full Results PDF (114.00 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 100 Metre Dash
Prelim
Name
Team/School
Seed
Prelim
Wind
Malik Headly
Bramalea Secondary School
NT
11.84
McFesty Osazuwa
David Suzuki SS - Brampton
NT
12.00
Kyle Nyamali
Brampton Centennial - Brampton
12.50
12.03
Brent McIntosh
St Martin CSS - Mississauga
NT
12.03
Tyrell Barnswell
David Suzuki SS - Brampton
NT
12.29
Lazaros Trifondis
St Martin CSS - Mississauga
NT
12.31
Alex Onate
Iona Catholic - Mississauga
NT
12.39
Jaiden Cohen-Williams
Loyola CSS - Mississauga
13.20
12.62
Nathanoel Gilroy
Loyola CSS - Mississauga
NT
12.68
Amani Sloley
Central Peel - Brampton
13.00
12.72
Santino S Romano
St. Michael - Bolton
13.90
12.81
Shahroz Khan
Stephen Lewis - Mississauga
NT
12.81
Matthew Ding
The Woodlands - Mississauga
00.13
12.83
Daven Facey
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
12.87
Justin Lowe
Applewood Hts - Mississauga
NT
12.87
Elias Dhannoo
Stephen Lewis - Mississauga
NT
12.91
Dylan Green
Turner-Fenton - Brampton
13.00
12.99
Nathan Ewing
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
13.21
Daniel Da Costa Mills
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
13.22
Romnick Diaz
Iona Catholic - Mississauga
NT
13.33
Romell Samuel-Slocombe
David Suzuki SS - Brampton
NT
13.34
Robel Berhe
David Suzuki SS - Brampton
NT
13.41
Sanaullah Kapawluk
Erindale - Mississauga
13.00
13.46
Shaylon Godse
Meadowvale - Mississauga
NT
13.50
Chine Anunobi
Notre Dame - Brampton
NT
13.51
Mehtab Benipal
Notre Dame - Brampton
13.50
13.71
Khristen Oliver
Loyola CSS - Mississauga
NT
13.72
Patrick Denosta
St. Paul - Mississauga
NT
13.75
Harrison Balick
Applewood Hts - Mississauga
NT
14.17
Shajan Kamalanathan
Turner-Fenton - Brampton
13.50
14.19
Taha Malik
Central Peel - Brampton
13.00
14.55
Arshdeep Virk
Gordon Graydon - Mississauga
NT
14.93
Freddy Baker
Heart Lake - Brampton
15.00
DNS
Rijaal Mahoney
Louise Arbour
NT
DNS
Dandre Jones
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
DNS
Xavier Martin
Fletcher's Meadow - Brampton
NT
DNS
Nick Zhu
Glenforest - Mississauga
NT
DNS
Rafaey Ali
Clarkson - Mississauga
13.00
DNS
Kyle Matthews
Clarkson - Mississauga
13.00
DNS
Brian Brown
Mayfield - Brampton
11.90
DNS
Final
Name
Team/School
Prelim
Final
Wind
Points
Brent McIntosh
St Martin CSS - Mississauga
12.03
11.78
Malik Headly
Bramalea Secondary School
11.84
11.80
McFesty Osazuwa
David Suzuki SS - Brampton
12.00
11.81
Kyle Nyamali
Brampton Centennial - Brampton
12.03
11.83
Tyrell Barnswell
David Suzuki SS - Brampton
12.29
12.16
Alex Onate
Iona Catholic - Mississauga
12.39
12.28
Lazaros Trifondis
St Martin CSS - Mississauga
12.31
12.52
Jaiden Cohen-Williams
Loyola CSS - Mississauga
12.62
12.56
c
Last updated Wed, 10 May 2017 20:58:54
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en