trackdatabase.com logo







Junior Girls 60 Metre Dash

Preliminaries
Name Team/SchoolSeed TimePreliminariesWind
Jahnyl Donaldson-HowdenBirchmount Park - Scarborough08.7008.08-0.0
Trinity EspritMary Ward - ScarboroughNT08.14-0.0
Aneesa BuchananSt. Roch - Brampton08.2408.17-0.0
Jazmine OliverSt. Edmund Campion07.9508.19-0.0
Kaysen DrummondSt. Roch - Brampton09.0608.21-0.0
Monaye MitchellSt. Roch - Brampton08.2108.27-0.0
Abigail MarfoMadonna - Downsview09.0008.37-0.0
Tihana WilliamsAlbert Campbell - Agincourt08.3008.39-0.0
Dominique Mitchell-DouglasFather Henry Carr - Rexdale08.4208.49-0.0
Gilliann BucknorMother Teresa - Scarborough08.1708.53-0.0
DeLove HenryFather Henry Carr - Rexdale08.6408.56-0.0
Jade OliverSt. Edmund Campion08.3508.60-0.0
Angelica HerreraMary Ward - ScarboroughNT08.65-0.0
Danielle CorbinSt. Edmund Campion08.6008.66-0.0
Lisa IyamuFather Henry Carr - Rexdale08.3808.67-0.0
Madeleine ZaninLoretto Abbey - TorontoNT08.67-0.0
Janelle EllisSt. Edmund Campion08.8008.71-0.0
Mya HastingsSt. Edmund Campion08.6008.71-0.0
Nicole BassaraghMother Teresa - Scarborough08.9008.74-0.0
Jaida HectorSt. Edmund Campion08.5008.75-0.0
Teshi Bollo-KamaraSt. Edmund Campion08.8008.76-0.0
Fayola HarmanSt. Roch - Brampton08.7808.84-0.0
Claire ZaninLoretto Abbey - TorontoNT08.87-0.0
Georgia KofigahSacred Heart - NewmarketNT08.92-0.0
Elicia Hughes-HartBirchmount Park - Scarborough08.8008.93-0.0
Rowanna ChristieFather Henry Carr - Rexdale09.0808.94-0.0
Adebisi KingSt. Edmund Campion08.8008.95-0.0
Sabrina ValeriLoretto Abbey - TorontoNT08.96-0.0
Nala Chambers-AlexanderFather Henry Carr - Rexdale08.4809.00-0.0
Hayley MurrayLoretto Abbey - TorontoNT09.00-0.0
Aliz PazokMarshall McLuhan - Toronto09.0509.01-0.0
Nadia NajaraliLoretto Abbey - TorontoNT09.01-0.0
Maddy WarnerBirchmount Park - Scarborough09.3009.03-0.0
Brenna GiordanoHoly Name of Mary College Scho08.9009.30-0.0
Alexia PetinarelisSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT09.31-0.0
Kira CheckleyMarshall McLuhan - Toronto08.8909.32-0.0
Jala FraserSt. Edmund Campion08.5509.35-0.0
Shunryu DampilagFather Henry Carr - Rexdale09.2209.36-0.0
Kiana CookeBirchmount Park - Scarborough09.5009.42-0.0
Stephanie OjelabiFather Henry Carr - Rexdale09.2209.44-0.0
Faith DiLeonardiSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT09.49-0.0
Dina IshodaiiSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT09.53-0.0
Joelle AsareFather Henry Carr - Rexdale09.3309.60-0.0
Quirrah Abbott-Hill-SmithSt. Roch - Brampton08.6709.62-0.0
Mariamna ArbidSt. Maximilian Kolbe - AuroraNT09.77-0.0
Simonne RauchHoly Name of Mary College SchoNT09.93-0.0
Michelle HoangFather Henry Carr - Rexdale09.9410.13-0.0
Ella VerhoevenLoretto Abbey - TorontoNT10.27-0.0
Kayla BennettSt. Roch - Brampton09.0010.61-0.0
Amanda RosatiBishop Allen Academy-EtobicokeNTDNS-0.0
Tiffany AbapoLoretto Abbey - TorontoNTDNS-0.0
Sivakarthika SomaskandamoorthyWexford CSA- Scarborough09.20DNS-0.0
Kaja-Lee JonesBirchmount Park - Scarborough09.00DNS-0.0
Final
Name Team/SchoolPreliminariesFinalWindPoints
Jahnyl Donaldson-HowdenBirchmount Park - Scarborough08.0807.98-0.010
Aneesa BuchananSt. Roch - Brampton08.1708.06-0.08
Trinity EspritMary Ward - Scarborough08.1408.21-0.06
Monaye MitchellSt. Roch - Brampton08.2708.22-0.05
Kaysen DrummondSt. Roch - Brampton08.2108.23-0.04
Jazmine OliverSt. Edmund Campion08.1908.25-0.03
Tihana WilliamsAlbert Campbell - Agincourt08.3908.36-0.02
Abigail MarfoMadonna - Downsview08.3708.39-0.01
Last updated Wed, 22 Feb 2017 20:29:59
 

Vulnerability Scanner

Copyright © 2001-2017 trackDatabase.com All rights reserved.