Meet Info
York Region Track and Field Finals
May 22, 2013 to May 23, 2013
Meet Location
Results
Event List
Athlete List
Overall by Team
Overall by Division
Media Full Results (128.95 kB)
Navigate
Home
About
Members
Login
Register
Help
Contact
Questions? Comments?
Suggestions? Problems?
Email Tech Support
Midget Male 800 Metre Run
Final - Official
Name
Team/School
Seed
Final
Points
Rhys Toogood
Newmarket - Newmarket
2:13.60
2:10.80
10
Meigha Perera
Woodbridge College- Woodbridge
2:22.80
2:18.30
8
Riley Walsh
St. Maximilian Kolbe - Aurora
2:19.64
2:19.30
6
Kevin Wang
Markham - Markham
2:10.00
2:20.10
5
Niroshan Sriskantharajan
Middlefield - Markham
2:19.60
2:20.20
4
Dennis Danilenko
St. Elizabeth - Thornhill
2:50.00
2:20.40
3
Nicholas Dodich
St.Theresa of Lisieux-Richmond
NT
2:22.70
2
Austin Kent
Sacred Heart - Newmarket
2:20.00
2:23.00
1
Eamon Callaghan
Sacred Heart - Newmarket
2:28.00
2:26.10
Benji Rodkin
Community Hebrew Academy-R.H.
2:33.50
2:27.00
Devanjith Ganeopla
Newmarket - Newmarket
2:30.20
2:27.00
Jack Bishenden
Aurora High School
2:36.31
2:30.50
Nicholas Lau
Markville - Markham
NT
2:33.10
Dante Orr
St. Elizabeth - Thornhill
NT
2:34.10
Matthew Speciale
St. Jean de Brebeuf
NT
2:34.20
Jathusan Akilan
Bur Oak S.S.
NT
2:37.00
Justin Li
Bayview - Richmond Hill
NT
2:37.20
Sheikh Uddin
Middlefield - Markham
2:43.70
2:37.30
Henry Sidhu
Woodbridge College- Woodbridge
2:49.40
2:38.90
Sulacsan Pirapakaran
Middlefield - Markham
2:41.00
2:39.30
Matthew Lieu
Langstaff - Richmond Hill
2:47.10
2:40.10
Spencer White
Aurora High School
NT
2:40.60
Graham Dynes
Aurora High School
NT
2:40.90
Viththagan Kamalendiren
Thornlea - Thornhill
NT
2:41.30
Jackson Jacobs
Aurora High School
NT
2:41.40
Alan Li
Bayview - Richmond Hill
NT
2:43.00
Patrick Lieu
Langstaff - Richmond Hill
2:50.70
2:47.90
Matthew Bush
Cardinal Carter - Aurora
2:35.00
2:48.40
Richard Dannie
Maple - Maple
2:36.80
2:49.20
Abemmelek Ermeyes
St. Elizabeth - Thornhill
2:46.10
2:53.50
Michael Jiabo Leung
Markville - Markham
NT
2:54.60
Jonathon Hung
Newmarket - Newmarket
2:50.90
2:55.00
Ben Kissack
Dr. G. W. Williams - Aurora
NT
3:28.10
Jack Gardiner
Aurora High School
2:37.91
DNS
Arjun Mittal
Markville - Markham
2:33.40
DNS
Emanual Lipari
Stouffville - Stouffville
NT
DNS
Phillip Feng
Bur Oak S.S.
NT
DNS
Timothy Sung
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Taki Wong
Bayview - Richmond Hill
NT
DNS
Zohaib Ahmad
Maple - Maple
NT
DNS
Kevin Brethour
Sacred Heart - Newmarket
2:24.00
DNS
Eugene Wang
Langstaff - Richmond Hill
3:18.60
DNS
Ryan Lazenby
Alexander MacKenzie H S
NT
DNS
Azeel Jivraj
Bur Oak S.S.
NT
DNS
c
Last updated Sun, 26 May 2013 0:06:42
Copyright © 2001-2024 trackDatabase.com All rights reserved.
en